Autoškola Lukeš - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 6 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Balda Nedoporučuji
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lukeš, Praha 4 - Lhotka

Když jsem si četl hodnocení, byl jsem překvapený , kolik pozitivních recenzí jsem zde našel. Z mých zkušeností to byl totiž přesný opak. Jízdy jsem absolvoval s panem Lukešem a spokojený jsem rozhodně nebyl. Jeho přístup byl neprofesionální a hrubý. Nadávky při jízdách byly na denním pořádku. (Neříkám že jsem jezdil bezchybně ,ale poslouchat nadávky typu "ty už mě fakt sereš" nebo "co děláš doprdele" nebylo dvakrát příjemné.) Pan Lukeš mě několikrát odvezl na náhodná místa, jenom aby si něco došel vyzvednout. Při jízdách kouřil iqos, což mi při řízení dost vadilo. Můj bratr zde také absolvoval jízdy s kolegyní pana Lukeše a jeho názor na autoškolu byl stejný. Takže abych to shrnul. Jízdy jsem zde udělal na poprvé ,ale pokud se chcete naučit jezdit bez stresu a nechodit ve strachu do autoškoly, tak si raději vyberte něco jiného.

Vloženo 21. dubna 2022 (17:13) uživatelem Balda z IP adresy 37.188.XXX.XXX
    • Od: Lukeš ( ) RE: Nedoporučuji
      Pane nevím kdo jste, ale pokud jste byl nespokojen s výukou tak nevím proč jste nepřestoupil do jiné autoškoly a ohledně vašeho bratra pokud byl nespokojen tak nevím proč jste nastoupil do mé autoškoly a nešel jinam???
      Lukeš

Vloženo 21. dubna 2022 (18:43) uživatelem Lukeš ( ) z IP adresy 185.63.XX.XX

• Od: Jarda Autoškola na jedničku
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lukeš, Praha 4 - Lhotka

Autoškolu jsem si vybral zejména kvůli blízkosti bydliště a jak se ukázalo, byla to skvělá volba. Jezdil jsem přímo s p. Lukešem, který my vždy dobře poradil, přizpůsobil se mým časovým možnostem a hlavně mě skvěle připravil ke zkouškám. Mohu vřele doporučit!

Vloženo 18. srpna 2020 (11:31) uživatelem Jarda z IP adresy 37.188.XXX.XX

• Od: Řehy128 Recenze
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lukeš, Praha 4 - Lhotka

Všem vřele doporučuji! V této autoškole najdete úžasné učitele, výborný přístup k žákům, vždy vám vyjdou vstříc s termíny hlavně vás výborně připraví na zkoušky!!! :)

Vloženo 23. září 2016 (20:21) uživatelem Řehy128 z IP adresy 78.102.X.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

• Od: Barča Autoškola, kterou mohu jen doporučit!!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lukeš, Praha 4 - Lhotka

V této autoškole, u pana Lukeše, jsem byla naprosto spokojená. Výborný, trpělivý a naprosto profesionální individuální přístup. Díky této AŠ jsem zvládla absolvovat těžké zkoušky, dle nového zákona, sk. A. Samozřejmě na první pokus. Všichni jsou absolutně příjemní a milý. Pokud si budu v budoucnu rozšiřovat svůj ŘP o další sk., nepůjdu už jinam, než k panu Lukešovi!

Vloženo 31. května 2016 (00:35) uživatelem Barča z IP adresy 89.176.XX.XX

• Od: kubik197 kubik197
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lukeš, Praha 4 - Lhotka

Skvělý, přátelští, míly učitelé, skvěly prostředí a skvělý jízdy, co jsem odjezdil v téhle autoškole , dopuručuju všem, aby se sem příšli příhlasit ty kteří mají zájem získat řídíčský průkaz:)

Vloženo 28. dubna 2016 (21:07) uživatelem kubik197 z IP adresy 109.80.XXX.XXX

• Od: Adam A. Úspěšné sožení závěrečných zkoušek
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lukeš, Praha 4 - Lhotka

Tuto autoškolu mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit, učitelé jsou opravdu na úrovni, úroveň výuky je opravdu komplexní, od značek přes pravidla silničního provozu a následné orientace v něm. Závěrečné zkoušky jsou bez problémů, jelikož žáci z autoškoly jsou na ně velmi dobře připraveni, dělal jsem řidičák jak na automobil, tak na motocykl a obě úspěšně, takže doporučuji.

Vloženo 23. května 2013 (10:55) uživatelem Adam A. z IP adresy 83.208.XX.XXX

Nalezeno 6 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Lukeš prosím klikněte zde.

Autoškola Lukeš - navigace