Autoškola Radek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Radek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Radek < <

Odkládání, zdržování, nedodržování termínů, neustále nějaký problém, dlouhé čekaní v autě než si pán něco zařídí. Slíbil dobu trvání kurzu, trval o měsíc déle a to jsem se musel hodně snažit...
vloženo: 12. prosince 2018
vložil: ivan,

Tuto autoškolu raději vynechte,zbytečné vyhozeni peněz.Pán je sice na oko vstřicný,ale lže a nic Vás nenaučí.
vloženo: 27. července 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vlídný přístup k žákům je asi to jediné. Pozdní příjezdy nejméně o 10 min. V mrazu je to bomba... Hodně na své žáky zapomíná, ruší jízdy a pokud nejste průbojní a "netlačíte na pilu", tak autoškolu můžete dělat až 5 měsíců. Mluvím z vlastní zkušenosti, já ji dělala 4 a to jen z toho důvodu, že mi začala docházet trpělivost.
vloženo: 13. července 2011

dobry ucitel, doporucuji vsem
vloženo: 27. srpna 2010
vložil: Kristyna,