Autoškola Šic - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šic

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šic < <

Celkové moje hodnocení je výborné,s touto autoškolou mám nejen já dobré zkušenosti ale i celá moje rodina a kamarádi. Byla jsem velice překvapena kamarádským přístupem jak pana Šice tak i paní Vurmové která byla mojí paní učitelkou a vše co dnes umím je jen díky ní. Šla jsem tam jako ůplný trotl a dnes už si jezdím jako by nic. Je to pro mě nejlepší autoškola jakou jsem mohla najít. Moc jim za vše děkuji s pozdravem Ivana
vloženo: 23. prosince 2011
vložil: Ivana,

Pokud máte s autoškolou Šic osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šic < <

Autoškola Šic - navigace