VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » Autoškoly Pardubický kraj » Autoškoly Ústí nad Orlicí » Autoškola, Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Autoškola, Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Vizitka

Autoškola, Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
Dukelská 313
562 01, Ústí nad Orlicí
web: https://www.skola-auto.cz/sluzby-pro-verejnost/autoskola/

kontaktní údaje

MottoStále zlepšujeme

Popis autoškoly

Moderní a bohatě vybavené učebny pro výuku teorie, mnoho funkčních modelů pro výuku praktické údržby, 4 automobilové trenažéry AT 208 (Fabia), mototrenažér Honda, vlastní autocvičiště i pro nácvik zkoušky skupin A, termíny výuky mohou v určité míře navrhovat sami žáci tak, aby jim to časově vyhovovalo. Možnost platby na splátky bez navýšení. Kompletní elektronická evidence a komunikace, vlastní profil každého žáka, aktuální náhledy do plánů jízd a zkoušek.

Vozový park motocykl: osobní automobil: nákladní automobil: autobus:
Autoškola, Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí byla doposud ohodnocena 2krát s průměrným počtem 5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola, Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí - navigace