Doporučuji!

• Od: Michaela ( ) Doporučuji!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Student, Praha 2 - Nové město

Dobrý den,vám všem, kteří čtete tyto diskuze pro to,aby jste si vybrali dobrou autoskolu. I já jsem se bála..
    Je to rok, co mám řidičák, a musím říct, že bylo skvělé rozhodnutí si vybrat tuhle autoškolu..
    Mým učitelem se stal Miroslav Petrásek a jsem opravdu ráda, že se tak stalo. I já jsem učitelka, ale musím říct, že se na něm podepsala praxe v dobrém slova smyslu. Nekřičí, není arogantní, ba naopak je přátelský a tak dokola omýla a vysvětluje, dokud to žák pochopí. V autě panovala vždy přátelská atmosféra, hodin jsem se nebála a těšila jsem se na ně.
    Po roce, kdy řídím sama ( nebylo nic horšího, než poprvé řídit bez učitele), se nebojím, vím kudy kam a baví mě řídit !
    Takže, Mirku díky!
    M. Kadlecová

Vloženo 21. února 2016 (01:48) uživatelem Michaela ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Doporučuji! v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.