řidičák

• Od: market ( ) řidičák
    dobrý den potřebuji radu v říjnu jsem začala dělat řidičák dnes jsem teprve byla u zkoušek a hruza muj učitel který má od prosince problémy se zády na závěrečnou zkoušku nepřišel zkoušku jsem dělala jen s komisařem a musím ji opakovat ale ztratila jsem duvěru k mému učiteli den před zkouškou jsem ho žádala jestli by byla nějaká změna tak at se ozve on se neozval a já byla z toho celkem v šoku jsem trémistka proto už nemám k mému učiteli duvěru a rozhodla jsem se kontaktovat jinou autoškolu dělám dobře?myslím si že to od učitele nebylo korektní jednání mám pravdu?

Vloženo 20. února 2016 (00:58) uživatelem market ( ) z IP adresy 46.33.XX.XX
    • Od: Marci RE: řidičák
      Dobrý den, ja na vašem místě bych před kontaktováním jiné autoškoly, zkusila zaplatit si dve kondiční jízdy v té samé autoškole, kde jste začínala, ovšem s jiným instruktorem. Pokud si o to požádáte , neměl by to být problém. S tímto instruktorem (pokud by vám vyhovoval) bych zkusila udělat zkoušky znova. Pokud by ani tato možnost nešla, tak bych potom přešla do jiné autoškoly. :)

Vloženo 20. února 2016 (16:51) uživatelem Marci z IP adresy 78.102.XXX.XXX
      • Od: market ( ) RE: RE: řidičák
        bohuže nikdo jiný tam není majitel dělá všechno sám

Vloženo 20. února 2016 (18:46) uživatelem market ( ) z IP adresy 46.33.XX.XX
        • Od: marci ( ) RE: RE: RE: řidičák
          Tak v tom případě zkuste změnit autoškolu. Hodně štěstí. :)

Vloženo 20. února 2016 (18:51) uživatelem marci ( ) z IP adresy 78.102.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek řidičák v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.