Vydani ridicskeho prukazu

• Od: Lukas99 Vydani ridicskeho prukazu
    Dobry den, v srpnu roku 2007 jsem dodelal uspesne zaverecne zkousky v autoskole a obdrzel potvrzujici
    papir o absolvovani zkousek (test,jizdy a technicka). Problem nastal v tom, ze ihned po absolvovani zkousek jsem odletal na 3 roky pracovne do Anglie. Po navratu jsem i castecne ze sve laxnosti jiz tuto zalezitost neresil. Ted od unorna nastupuji do noveho zamestnani, kde bude nutne aktivne ridit vozidlo skupiny B.
    Problem je vsak v tom, ze nemam ridicsky prukaz o ktery jsem si nezazadal, ale stale u sebe mam potvrzeni o uspesnem slozeni zkousek, i kdyz je y roku 2007.
    Ma prosba o radu zni, zda-li je toto potvrzeni stale platne a mohu s nim zadazat o vydani ridicskeho prukazu.
    Samozrejme vzhledem k dlouhe absenci rizeni jsem se objednal na kondicni jizdy v autoskole, ale doufam, ze nebude nutne celou autoskolu absolvovat znovu.

Dekuji predem za odpoved

Vloženo 18. ledna 2013 (09:19) uživatelem Lukas99 z IP adresy 62.24.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Vydani ridicskeho prukazu
      Vse je evidovano , RP vadaji , samozrejme jak pisete doporucuji kondicni jizdy.

Vloženo 18. ledna 2013 (10:40) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: lukas99 ( ) RE: RE: Vydani ridicskeho prukazu
        Dobry den,

dekuji velmi za odpoved a pomoc.

Vloženo 18. ledna 2013 (10:42) uživatelem lukas99 ( ) z IP adresy 62.24.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vydani ridicskeho prukazu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.