Autoškola Alf - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Alf

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Alf < <

Autoškola u pana Poloka byla na docela dobré úrovni.. Často jsem ho obdivoval, že dokázal udržet nervy na uzdě a nezmlátit mě za to, jak příšerně jsem řídil.. Zato se mi občas zdálo, že mi pan Polok až moc důvěřuje.. Že i přes mé jezdecké "dovednosti" si dokáže při jízdě telefonovat a psát SMS bez toho, aby se díval kam jedu.. No ale jinak je to docela fajn.. Některé hlášky si ještě pořád pamatuji a doufám, že dám ty jízdy aspoň na druhý pokus.. ;) :D
vloženo: 23. srpna 2013

Pokud máte s autoškolou Alf osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Alf < <

Autoškola Alf - navigace