Autoškola Club - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Club

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Club < <

Ke konci autoškoly jsem si říkala: Proč to bylo tak krátké? Vždyť ještě ani neumím jezdit :D . Měla jsem 14 jízd , které trvaly hodinu a půl. Bylo fajn jezdit v novém autě, sednout teď za volant Felicie je opravdu rozdíl :D . Učitel byl fajn, i když toho moc nenapovídal a já byla za volantem nervózní , když jsem si nepovídala :) . Jinak super , přestože jsem jízdu s komisařem napoprvé nedala. Mohu doporučit ;)
vloženo: 2. ledna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S touto autoškolou jsem byla velice spokojená:) jak cenově tak s výukou...měli jsme prima instruktora, který mě hodně naučil..:)
vloženo: 2. září 2013

Mně osobně takhle autoškola vyhovovala byla jsem na 100% spokojená. Cenově taky skvěla. Doporučení jsem neměla žádné ale přesto jsem do toho šla. Teď jsem spokojená stím co mně naučili.
vloženo: 21. května 2013

Autoškolu Club jsem si vybrala na doporučení několika svých známých. V průběhu výuky (teoretické i praktické) jsem se setkávala s velmi příjemným a především klidným chováním ze strany učitele. V průběhu celého kurzu jsem nezažila žádné stresující situace a nikdy se mi nestalo, že by byl učitel nepříjemný, natož vulgární. Kdykoliv jsem udělala chybu, vše mi v klidu vysvětlil a zdůvodnil. Obrovsky oceňuji to, že se mi "pan učitel" snažil pokaždé časově vyhovět s jízdami a neměl vůbec žádný problém se mnou jezdit i o víkendech. Autoškolu Club mohu vřele doporučit všem, kteří se chtějí naučit jezdit v klidu a bez stresu.
vloženo: 19. května 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

O této autoškole můžu říkat jenom samou chválu. Výborný, velmi příjemný instruktor, který se věnuje každému žákovi individuálně podle potřeb. Příjemná a uvolněna atmosféra během celého kurzu i zkoušky. Jako velké plus bych podotkla časovou flexibilitu se strany instruktora, vždy se mi přizpůsobil a nepřekáželo mu jezdit semnou ani přes víkendy.
Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuhle autoškolu a vřele ji doporučuji všem, kteří váhají při výběre nebo uvažují o řidičáku...
Neměnila bych!!!
vloženo: 18. května 2013
vložil: Monika, emailová adresa nezveřejněna

S Autoškolou Club jsem byl velmi spokojen. Teoretické hodiny byly zajímavé, během jízd na mě nikdo z instruktorů nikdy nebyl nepříjemný. Dělali maximum pro to, abych se naučil co nejvíce a vděčím jim za to, že z řízení nemám strach a že se za volantem cítím jistě. Můžu jedině doporučit :)
vloženo: 18. května 2013
vložil: Richard, emailová adresa nezveřejněna

Nechápu nespokojenost pána co tuto autoškolu komentoval přede mnou. Já jsem byla spokojená, učitelé jsou tam pohodáři, na každé jízdě byla sranda a těšila jsem se na ní,autíčko tam maj taky super,malé a silné ne nějakou fabku co furt chcípe, jak říkala kamarádka která dělá autoškolu jinde.A zkoušky....balada...ještě lepší než jízdy, učitel navodil tak dobrou atmosféru že sme byly vysmátí od ucha k uchu i s komisařem. Takže já jsem spokojená a hodnotím plným počtem bodů.
vloženo: 17. května 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

Byl jsem celkove nespokojen a sklaman s pristupem meho instruktora,coz mi stacilo na to,abych si udelal usudek o teto autoskole!Velke casove medzery medzi jizdama,skracovani jizd,vulgarni chovani,zesmesnovani,neochota pracovat ze svym zakem!Ich uboha obhajoba byla,ze nic neumim,a pri tom mne to mneli snad naucit!Urcite jsou autoskoly,ktere jsou na urovni,do jedne z nich prestoupim a tady ta skusenost mi pomuze v tom,abych byl obezretnejsi!Byl bych rad,kdyby tento prispevek pomohl ostatnym pri vyberu autoskoly!!
vloženo: 22. března 2013
vložil: cagala jan,

Pokud máte s autoškolou Club osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Club < <

Autoškola Club - navigace