Autoškola Jiří Drábek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Drábek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Drábek < <

Na zkoušku jsem se necítil vůbec připraven. Couvání jednou před zkouškou rozjezdy do kopce žádné. Vyhrožování typu ještě jednou to pokaž tak tě dloubnu do oka zkusil 1-2x než jsem mu řekl, že by to zkusil jednou a pak by neměl čím. Údržba vozidla hrozná nic nevysvětlil. Nedoporučuju to nikomu!
vloženo: 21. srpna 2012

Děláte si srandu? K tomuhle debilovi radši ani nechoďte. V autoškole jsem byl když jsem vyplňoval přihlášku a pak jednou na ultra starém trenažéru. Když jsem se zeptal jestli se budeme učit testy, tak mi bylo řečeno, že to mám dělat sám doma, jízd jsem měl asi 13. Technická zkouška probíhala stylem, kam naliješ nemrznoucí směs do ostřikovačů (podotýkám, že příprava na technickou zkoušku se rovnala nule). Nakonec mi bylo řečeno, že pokud přivedu nějakého žáka, tak dostanu 100kč - vtipálek.
vloženo: 13. července 2011

Suprovej Chlap v klidu auto proste luxus
vloženo: 8. července 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna