Autoškola Edu - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Edu

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Edu < <

Skvělá autoškola!!! Asi nejsem žádný retard, nebo ufňukaná herečka, protože jsem ji dodělal za necelý měsíc a to na první pokus :-)

vloženo: 18. listopadu 2023
vložil: Tomáš Fuk, emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou jsem nebyla spokojená a musela jsem po druhém neúspěšném pokusu přejít jinam. Během základního výcviku (ŘP sk. B) jsme jezdili hlavně po Vítkovicích, jízd do centra bylo minimum. Velmi málo se při jízdách procvičovalo parkování, což byl problém hned u první zkoušky. Chyběly hodiny na cvičišti, kde bych se naučila správně točit volantem. Vozový park tvoří dvě vozidla, z nichž je používáno hlavně jedno. Tomuto faktu odpovídá jeho stav - zničená řadící páka. Ani dokoupené kondiční jízdy už mi nepomohly "dohnat", co chybělo během základního výcviku. Dala jsem na doporučení, že se jedná o kvalitní autoškolu, ale osobní zkušenost je bohužel jiná.
vloženo: 15. listopadu 2023

Byl jsem nadmíru spokojen.
Jak s přístupem , tak s vybavením a i cenou .
vloženo: 23. srpna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Velmi solidní autoškola která dělá(vyrábí) jen skutečné řiďiče
Petr Petrencu Opava