Autoškola Hony - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Hony

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hony < <

Pan Pešta a p.Maloušek vstřícní a tolerantní.Byla jsem moc spokojená a vřele doporučuji všem.Michaela Čarnotová
vloženo: 31. října 2017
vložil: Michaela Čarnotová,

Strašně dobrá autoškola, přátelský a skvělý přístup.
vloženo: 29. ledna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu Hony mohu všem jen doporučit. Oba instruktoři se Vás snaží naučit co nejvíce a to nejenom v rámci předpisů, ale i plynulosti dopravy. Jízdy jsou v klidu a bez stresu.
vloženo: 15. ledna 2017
vložil: Zuzana P., emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu velice doporučuji. Oba instruktoři jsou výborní, mají skvělý přístup k žákům, jejich ochota, zkušenosti, snaha dostat z člověka to nejlepší a povzbudit ho v pravou chvíli, obrovská trpělivost a pozitivní přístup jsou obdivuhodné.
Díky nim jsem autoškolu zvládla napoprvé, ikdyž nejsem zrovna klidný člověk a stres ze zkoušek byl veliký.
Ještě jednou velké díky.
Martina
vloženo: 18. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno,

Skvělá autoškola:-) Mohu jen doporučit. Pan Pešta i pan Maloušek moc hodní,ochotní,vstřícní. Pro mě palec nahoru:-))))
vloženo: 29. června 2015
vložil: Lenka Bartošová, emailová adresa nezveřejněna

Přátelský a pohodový přístup vyučujících. Kvalitní příprava ke zkouškám - u zkoušek už jsem pak nebyla nervózní, věděla jsem co čekat. Všem tuto autoškolu doporučuji. :-)
vloženo: 11. června 2015
vložil: Kateřina Novobilská, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 28. března 2015
vložil: pavlina antošíková,

Autoškolu Hony vřele doporučuji. Neabsolvovala jsem zde celý kurz, ale rekondiční jízdy pro následující zkoušku po velice špatné předchozí zkušenosti autoškoly v Novém Jičíně. Pan Pešta vyšel ve všem vstříc, je velice pohodový, takže můj přístup k jízdám se obrátil k pozitivnímu. Tímto ještě jednou děkuji :-)
vloženo: 5. prosince 2014
vložil: Markéta Přinosilová, emailová adresa nezveřejněna

S touto autoškolou jsem byla nad míru spokojená. Přístup byl vynikající, příjemná výuka, pan Pešta je neuvěřitelný srandista, nikdy ho neuvidíte se špatnou náladou! Vše dopodrobna vysvětlí, když něco pokazíte nebude vám nadávat. Všem můžu tuto autoškolu doporučit!
vloženo: 31. března 2014

Vše na jedničku.
vloženo: 8. října 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem odkládala co to jen šlo. Strach, stres, negativní zkušenost s Autoškolou v Novém Jičíně / 3h a byl konec / udělalo své.
Strach způsobuje neznalost a nejistota.
Osud mě donutil a já si vybrala nejlíp ják jsem jen mohla. Výběr byl 100% jasný, mám úplně stejné auto Fiat Punto.
Přihlásili mě bez mého vědomí, ale nelituji.
Ochota, trpělivost, špičkový přístup, odpovědi na dotazy a otázky a vždy dobrá nálada u všech jízd, kterých bylo / trošku / víc.
p.Bc. JAN PEŠTA je NEJLEPŠÍ!
Kondiční jízdy mi moc pomohli, předvídání, řešení krizových situací je pro mně hodně důležité.
Zkoušky jsem udělala napoprvé i p.komisař p. Zdeněk Polášek byl výborný.
Kvalitní služby s velice lidským a přátelským přístupem budu ráda doporučovat dál.
Autoškole HONY přeju hodně úspěchů a a spokojených klientů.
Děkuji moc.
Peťa Molnárová.
vloženo: 29. září 2013
vložil: Peťa Molnárová, emailová adresa nezveřejněna