Autoškola Kolář - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kolář

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kolář < <

V autoškole na mě byli všichni moc milí, jednali s úctou, všechno bylo přirozené a lidské. Výuka mě perfektně připravila a naučila vše potřebné. V Autoškole se mi líbilo, nevybrala bych jinou, doporučuji. :))
vloženo: 1. listopadu 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

tak když jsem tak přišla poprvé tak jsem byla dost nervozní..ale všechno probíhalo bez problému...hlavně všechno probíhalo vtipně..:D..s panem Kolářem se rozhodně nudit nebudete...:D:D..jízdy jsou skvělí...učitelé i instruktoři...samozřejmě taky...já jsem takové výbušné povahy takže by mě rozčílilo kdyby na mě někdo v autoškole něco vyčítal..ale tady vše probíhá uplně v pohodě...určitě jdětě do téhle autoškoly...bude se vám to tam líbit...;)
vloženo: 19. ledna 2011
vložil: Andrea Štarmanová,

Autoškola Kolář = nízká cena, příjemné prostředí, sympatičtí a vstřícní učitelé, krásná a dobře ovladatelná auta, žádná ztráta nervů, legrace.

Všem co se na podíleli na mém řidičkém vzdělání velice děkuji.
A ostatním můžu jenom doporučit!!;)
vloženo: 3. listopadu 2010
vložil: Žaneta, emailová adresa nezveřejněna

Vyuka super, střídají se tři učitele, jěště zkoušky nemám ale je to skvělé,mají velkou trpělivost a jsou hrozně hodní. mohu doporučit jdete tam nemá to chybu
vloženo: 19. května 2010