Autoškola Kouřil - hodnocení a reference

&#128077;
vloženo: 3. října 2023

vloženo: 10. června 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem dělal již před pár lety, a nyní jsem se rozhodl napsat recenzi na tuto autoškolu. Občas se mě lidi ptají a říkal jsem si, že by bylo fajn, aby to věděli i ostatní, dříve než si tuto autoškolu vyberou.

Při prvním setkání s panem Kouřilem, z něho vyzařovalo dobro a říkal jsem, že to autoškola bude v klidu. Ovšem už při první hodině jsem byl zaražen. Většinou studenti jako první absolvují hodiny teorie a až teprve potom sedají za volant. U pana Kouřila to ovšem funguje naopak. Nevěděl jsem absolutně nic a hnedka jsem šel za volant. (Jako začínajícímu řidičovi se mi to líbilo, že jsem šel hned za volant a že nějaká teorie zatím mohla počkat). Teď zpětně si říkám, že to není úplný dobrý postup.

Ze začátku byl pan Kouřil reativně milý. Ovšem po pár hodinách jízd už jeho připomínky překračovaly všechy meze. Přišlo mi to, jako by si myslel, že jede s někým, kdo má řidičák už několik let. Za každou chybu, kterou jsem udělal, jsem vždycky dostal zdupáno. Jak probíhají hodiny teorie na jiných autoškolách, to nevím. Ale přišlo mi, že zde, mi ty hodiny nic nedaly. Vždycky mi někam nacpal třeba půl hodiny teorie mezi jízdy. Měl jsem navíc hodiny teorie připlacené a mám pocit, že jsem neměl ani ten základní počet. Co se týče parkování, učil mě pouze jeden styl, a to couvání na jednu stranu s otočením přes rameno. (Zrcátka jakoby neexistovali).
Zkoušky taky stály za to. Komisaři zavádí studenta na docela zákeřná místa, kde je větší pravděpodobnost chyby. Komisaři nepromíjí absolutně nic. Když už jízda byla bezchybná, vymlouvají se na to, že se jim nelíbil způsob jízdy.

Tuto autoškolu nikomu nedoporučuji.
vloženo: 8. března 2021

Skvělý učitel, výborná cena, super auto co víc si přát :-)
vloženo: 26. srpna 2010
vložil: Denča, emailová adresa nezveřejněna