Autoškola Lubomír Mojžíšek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Lubomír Mojžíšek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lubomír Mojžíšek < <

Klady - klidné jednání a vyučování pana Mojžíška

Zápory - nedodržování časového limitu lekce (z 90 minut často jedete třeba jen 60)
- skoro při každé jízdě zastávka na benzinové pumpě, kde si pan Mojžíšek odskočí na 20 minut, přičemž vy strávíte tento čas v autě s &amp;amp;quot;chytrou&amp;amp;quot; knížkou
- pozdní příjezdy na smluvené místo
- vysoká počáteční cena, ale také cena přikoupených jízd (např. při neúspěšném absolvování závěrečných jízd s komisařem)
- při absolvování autoškoly během letních prázdnin je pan Mojžíšek často na dovolené, tak že toho moc nenajezdíte

Píšu z vlastní zkušenosti. Autoškolu jsem dělal před několika lety. V dnešní době se některé věci mohly změnit.
vloženo: 3. srpna 2015

Byla jsem velice spokojena v autoskole pana Mojziska.Velice prijemny a klidny ucitel.Nikdy na me nezvedl hlas a vse mi vklidu vysvetlil.Doporucuji velice rada.
vloženo: 4. ledna 2012
vložil: Petra Suchankova-Vojvodikova,

V autoškole Mojžíšek se mi jezdilo velice dobře, pan Mojžíšek po nikom neřve (jako v jiných autoškolách, kde o tom často slýchám), vše co jsem potřeboval, to mi vysvětlil, domluva kde se sejdeme byla výborná, není si vůbec na co stěžovat. Z mé strany 100% spokojenost.
vloženo: 17. dubna 2011

Všem byhc doporučil :-), Pan Mojžíšek je ochoten přijet za Vámi skoro kamkoliv :-)
vloženo: 27. března 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Nedodržování smluvených časů jízd, během jízd vyřizování soukromých záležitostí,arogantní chování ke klientovi(ponižování během jízd),nutná změna autoškoly pro nedostatečné vyučovací znalosti.
vloženo: 3. června 2010

Pokud máte s autoškolou Lubomír Mojžíšek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lubomír Mojžíšek < <

Autoškola Lubomír Mojžíšek - navigace