Autoškola Raveane - hodnocení a reference

arogantní, povýšené chování
vloženo: 1. února 2022
vložil: Nela, emailová adresa nezveřejněna

Snad nejhorší autoškola jakou si v Opavě lze vybrat. Autoškoly už dělám přes 3 měsíce. Přesouvání hodin bez toho, aniž byste o tom byli informování, ignorování zpráv i telefonátů, pokud zrovna nemáte jízdy naplánované, bez ,,otravování po telefonu´´ ,nebo když se zrovna uráčí přijít do hodin teorie není šance si jízdy naplánovat, 2x z 10ti celkově odježděných hodin mi zrušil jízdy bez toho aniž by mi dal vědět, takže jsem na něj čekal zbytečně, arogantní,sobecké a nervní chování...3 měsíce a nejsem ani v půlce kurzu...absolutní nespokojenost!
vloženo: 27. června 2018

Není snad jízda kde by mě nejmenovaný instruktor neponižoval nebo neshazoval před sebou.Nevim jestli ho to uspokojuje, ale mi jako žačce to vadí. Těším se na konec kurzu a doufám že už takového člověka nepotkám.
vloženo: 3. února 2017

Naprosto nespokojen. Protahoval hodiny, hrozny přistup, arogantní chováni.

Nahlasít se na zkoušky byla otazka málem 2 měsicu.

Už nikdy víc

Ondřej Kupka
vloženo: 26. prosince 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna