Autoškola Richterová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Richterová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Richterová < <

Nedoporučuji. S paní Richterovou mám velice špatné zkušenosti. Ze začátku sympatická a milá osoba, ale to co se z ní vyklube během výcviku, nechcete poznat. Jediné pozitivum je, že autoškola je levná (ale to za to nestojí, lépe si vybrat dražší, ale kvalitnější a příjemnější autoškolu). Psychicky šikanuje své žáky. Zatím jsem se nepotkala s nikým, kdo by byl s ní spokojený. Absolutně souhlasím s předchozím komentářem, i když je starý.
vloženo: 7. února 2015

Strášný přístup, nedoporučuju! Za málo peněz málo muziky!
vloženo: 5. února 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pani Richterová se spíše stará o své auto než o to aby své žáky něčemu naučila. Než naučit mě řídit auto, mě spíše stresovala neustálým nátlakem na mou osobu pod výhružkami pár facek. Tohle je ukázka zcela neprofesionálního přístupu a toho jak nemá jednat učitel s žákem, když jej má něčemu naučit. Možná už z českého povědomí vymizelo přísloví : "Náš zákazník, náš pán", ale Paní Richterová by si měla uvědomit, že ten její kamrlík, který nazývá autoškola funguje jen proto, že jí za to platíme. ;)
vloženo: 28. ledna 2013

S paní Richterovou mám velice špatné zkušenosti. Na první pohled se zdá příjemná, ale postupem času se z ní vyklube velice agresivní člověk. Jízdy bych mohla popsat v pěti fázích. První fáze: potřebuje si získat klienta, tak je milá a "maže vám kolem huby med", druhá fáze: poukazuje na to, jak je její autoškola perfektní a nezdráhá se pomlouvat jiné autoškoly ve městě, třetí fáze: všechno vím všechno znám a pátá nejhorší fáze: vyklube se z ní hysterická instruktorka, která vás seřve za každou maličkost, která nastane. Neustále vám dokola opakuje, že se v autě můžete zabít nebo můžete někoho jiného zabít. Myslíte si, že by instruktor autoškoly měl mít takový přístup? Já si myslim, že nikoli. A ještě jedna maličkost, velice ráda pomlouvá studenty své autoškoly před dalšími svými studenty.
Tato autoškola je sice ve městě nejlevnější, ale co se týče kvality - nejhorší. Pokud chcete mít hrůzu z řízení a vyhodit zbytečně peníze, tak tohle je ta nejlepší volba. Prozatím jsem nepotakala nikoho, kdo by s touto autoškolou byl spokojený. Dokonce i ti, co se nechali nachytat na levnou cenu kondičních jízd odcházejí zděšení.

Pokud přece jenom se pro tuto autoškolu rozhodnete přeji Vám hodně štěstí(budete ho opravdu potřebovat).
vloženo: 13. října 2011

Ze začátku jsem s autoškolou spokojený nebyl, učitel byl agresivní a velmi mě kritizoval i za malé chyby. Časem se náš vztah urovnal a jezdilo se mi dobře, naučili mě všechno co bych se měl naučit, celkový dojem je poměrně dobrý a to i přesto že přístup k žákům byl někdy velmi agresivní. Zázemí autoškoly bylo mizerné, ale myslím že to není to hlavní co člověka má naučit jezdit.
vloženo: 6. srpna 2010

Velice pěkná a velice ve všem ochotná paní učitelka.
vloženo: 20. července 2010

Autoškola, v níž za podbízivou nízkou cenu naleznete však také minimální služby. Určitě nelze doporučit. Teorie pomálu, zdravověda a údržba z mé zkušenosti žádná. Praktický výcvik probíhá ve stresu. Neprofesionální jednání instruktorky. Nejen já, ale mnoho žáků údajně přechází jinam. Pokud vybíráte autoškolu, určitě stojí za nahlédnutí stránky www.abeceda-autoskoly.cz, kde naleznete spoustu užitečných informací, za něž by každý s mou zkušeností byl vděčný, kdyby je dopředu znal.
vloženo: 8. února 2010
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Richterová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Richterová < <

Autoškola Richterová - navigace