Autoškola Stanislav Sumbal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Stanislav Sumbal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Stanislav Sumbal < <

Vážení žáci Standy Sumbala, musím vám zde napsat smutnou zprávu, STANISLAV SUMBAL 12.2.2014 náhle zemřel :-(. Bývalý žák Marcel.
vloženo: 19. února 2014
vložil: Marcel, emailová adresa nezveřejněna

JE to hruza !!!! vic nez to nehcodi na hodiny neomluvi se proc neprijde....rekne vam ZKOUSKY ze mate ten den ani tam neprijde hrozna nezodpovednost nenauci vas skoro nic usne vam pri jizde no proste hruza'''
vloženo: 3. října 2012

Prosím do této autoškoly se nehlaste, je to katastrofa. Momentálně není k nalezení už několik možná i týdnů a řidičák tu dodělat je zcela nemožné.
vloženo: 13. září 2012

vloženo: 17. února 2012

Velice doporučuji, pan Sumbal zvládá vše sám, a u zkoušek nikoho nepotápí. já jsem nadmíru spokojeny. zadne stresy pri jizdach.proste super
vloženo: 12. července 2011
vložil: Jirka,

Zdravím...vidím,že nejsem první..dnes jsem měla mít zkoušky ale učitel se na nás všechny doslova vyprdnul..telefon vypnutý..jak tady píšete..jak jste v takovém případě dopadli???Zvedl ten telefon nakonec???Nebo se sám ozval??MPoraďte co dělat.
vloženo: 13. května 2011

Zdravím všechny... Pokud hledáte kvalitní autoškolu a chcete se naučit pravidlům silničního provozu a být tak dobrým a řidičem tak tuto autoškolu ze svých osobních zkušeností NEDOPORUČUJI!!! Nejen, že šance úspěchu u závěrečných zkoušek je velmi malá a bude vás to stát daleko více peněz, než kdybyste si připlatili u kvalitní autoškoly, ale co se přistupu pana ,,učitele" Sumbala týče, je to k pláči... Jak si můžete všimnout z dalšího hodnocení, spojení s učitelem je téměř nereálné, vypnutý telefon po dobu min. jednoho týdne, kdy se svým žákům ani neobtěžuje oznámit, že jim ruší jízdy nebo v horším případě zkoušky a vy na něj marně čekáte, je opravdu smutné a od něj nezodpovědné a neprofesionální!!! Co se teoretické výuky týče, tak je velmi slabá a jelikož teď můžu srovnávat i s jinou autoškolou, do které chodím, abych se doučila to co jsem se měla dozvědět u pana Sumbala,tak vím o čem mluvím a je to jeden z dalších důvodů, proč volit jinou autoškolu. Přeji všem šťastnou volbu při výběru autoškoly!!
vloženo: 10. února 2011

sháním studenty kteří dělají v současné době autoškolu a taky se nemohou spojit s tímto "učitelem",,777886107děkuji
vloženo: 26. listopadu 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Všem,kteří mají chuť a odvahu stát se řidičem,tak doporučuji autoškolu pana SUMBALA.Sama jsem za volantem nikdy neseděla a auto neřídila,takže pocity s prvními kroky jít do toho byly smíšené.Dnes jsem úspěšně složila zkoušky a chtěla bych strašně moc poděkovat skvělému učiteli,který to prostě umí.Pan Sumbal je úžásný učitel,žádný mučitel:-),vše v klidu a pohodě vysvětlí,je to hodný a trpělivý človíček,který umí naučit jezdit a proto nebojte se,oslovte ho a jděte s ním do toho,nebudete litovat a budete určitě spokojeni,ještě jednou díky pane Sumbal-jste třída !!
vloženo: 13. července 2010
vložil: Lucie Pochylá,

vloženo: 14. června 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Zdravím všem DOPORUČUJI, je to skvělá autoškola, přístup učitele opravdu výborný, když se něco nepovede, v klidu vše znova. Byl jsem velice spokojen se službami autoškoly skvělé zázemí i komunikace.
vloženo: 24. května 2010
vložil: Jiří Dohnal,

Pan Sumbal je perfektní a hlavně klidný když něco nejde vše vysvětlí v klidu. Šla jsem na zkoušky nervozní ale dala hned na poprvé.Všem doporučuji
vloženo: 8. února 2010

Velmi kladně hodnotím klidný přístup učitele.
vloženo: 14. prosince 2009

Skvělá autoškola mohu, pouze doporučit, učitel je výborný a hlavně je ohleduplný vůči studentům a jejich finanční situaci. Skvělé spojení teorie a praxe zároveň.
vloženo: 7. září 2009
vložil: Sebastien Ramick, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Stanislav Sumbal osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Stanislav Sumbal < <

Autoškola Stanislav Sumbal - navigace