Autoškola VYCOMCAR s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly VYCOMCAR s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola VYCOMCAR s.r.o. < <

S touto autoškolou mám ty nejhorší zkušenosti! Neobtěžují se vás brát na cvičiště, jdete rovnou do provozu. Nevysvětlí vám jak zacházet s autem a přitom už vás nutí jet rychlou jízdou mezi auty!
Učitel JP nedává pozor, když už si všimne chyby - upozorní na ní, ale neřekne jak postupovat správně.
Zkoušky jsem s nimi 2x nezvládla, potom mě sám komisař vyzval ke změně autoškoly. Nelituji. Dostala jsem se z pekla do ráje ...
vloženo: 5. září 2012

Tato autoškola bohužel nenaučí řídit, naláká na nízké ceny, ale o to horší jsou její služby.

Tato autoškola vám dává najevo, že by bylo dobré, kdybyste se učili řídit doma.

Tato autoškola nadává na všechny kolem včetně komisařů, kteří jsou na tuto autoškolu vysazeni.

Tato autoškola byla jedním z nejhorších rozhodnutí v mém životě.
vloženo: 5. září 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

dne:25.2.1012 učebna je dobře vybavena a učitele mají dobrý přístup k žákům.jízda v autě s učitelem je dobrá nestresující.celkově mohu doporučit. Josef Š.
vloženo: 25. února 2012
vložil: Josef Š, emailová adresa nezveřejněna

Absolvovala jsem tuto autoškolu nedlouho po jejím začátku ve městě. Celkově to byla podle mě průměrná autoškola. Velkou výhodou byla oproti ostatním autoškolám velice nízká cena. Na zkoušky to bylo spíš takové samostudium ale i z hodin se dalo něco si zapamatovat.Ale to si myslím nelze v žádné autoškole zařídit tak, aby žák vše ovládal jen z hodin. Akorát přístup pana instruktora nebyl občas příjemný. Přišlo mi, že ho tato práce častokrát moc nebavila a byla to jeho povinnost což se odráželo na jeho vystupování.Na druhou stranu občas byl i dobře naladěný a snažil se vyjít vstříc času i místu nástupu na jízdy.
vloženo: 25. června 2011

Majitel osoba která nebudí příliš důvěry a je na nesprávném místě, učitelé např.pan učitel JP je leklá ryba trocha komunikace a lepšího vystupování by mu neuškodilo. Bohužel je to tuctová autoškola, s dobrou cenou, která se projevuje na kvalitě a rozsahu poskytnutých služeb.

vloženo: 24. března 2011

Učitelé jsou mrtě v pohodě, hlavně pan Vokál. Je s nimi sranda, člověk se za volantem cítí uvolněně a v pohodě. Je to o samostudiu, ale hodiny teorie v autoškole mi hodně daly. Všem tuhle autoškolu doporučuju.
vloženo: 29. července 2010
vložil: greeneczek, emailová adresa nezveřejněna

Jaký fuj? Asi jsme teda chodila do jiné autoškoly. Zkoušky jsme dala na poprvé, Cena pro studenty vice než dobrá. Tu a tam občas něco zaskřípe, ale to jsou maličkosti, je to nová autoškola a snaží se. Pracují tam taky jenom lidé. Mohu vřele doporučit,
já jsme byla spokojená.
vloženo: 16. července 2010
vložil: Pája, emailová adresa nezveřejněna

Měli by se zamyslet nad panem učitelem , fuj!
vloženo: 2. července 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou VYCOMCAR s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola VYCOMCAR s.r.o. < <

Autoškola VYCOMCAR s.r.o. - navigace