Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Modal - diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Podivuhodně kladné hodnocení autoškoly

Při čtení hodnocení autoškoly Modal,se mi nabízí otázka jak je možné že jsou zde jen a pouze tak kladná hodnocení,to jsou tak dokonalý?
Možná by bylo vhodné sem vložit i něco opravdu pravdivého,nemyslíte?
Nechci zde hodnotit práci lidí,jsou to přeci profesionálové,možná však by bylo vhodné kdyby se sem vyjádřili ti lidi kteří byli vyhozeni z jízdy.
Protože to množství je dost velké a zde se nabízí rozuzlení,když jsou učitelé tak perfektní,jak je to možné?To jsou nároky zkušebních komisařů tak rozdílné?
Když vás perfektně připraví na závěrečné zkoušky,jak je možné že 8lidí z 10ti vyhoděj.
To nevrhá na autoškolu tak dobré světlo že,nehledě na to že si musíte přikoupit jízdu,zaplatíte znovu poplatek za připuštění k jízdě a ve finále nemáte jistotu že to dopadne dobře.
Já osobně jsem se setkal s tím,že údajně záleží jaký komisař přijde,zda je dobrej nebo vyhazovač.
Jak je tohle možný.
Dělal jsem navrácení řidičáku a po 20ti letech ježdění jsem neudělal jízdy a to dvakrát za sebou,že mě jako trestali.
Nakonec jsem musel změnit autoškolu a dělat to jinam.Zdá se páni komisaři z magistrátu jsou opravdu velkými pány,nehledě nato že to zavání propojením s autoškolou.
Pro mě tedy zážitek velice fuj,a doporučoval bych vybrat si autoškolu podle pravdivých referencí.
Takže já bych tuhle autoškolu nikomu nedoporučoval,nezlobte se na mě vždyt jde přece o peníze že a to hlavně a naše.
Já nedávám žádný bod a velký palec dolů.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.


Autoškola Modal - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje