Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Naprosto perfektní přístup ke klientům, profesionalita, flexibilita. Během dvou měsíců jsem zde zdárně ukončil kurz na motorku (A), což je v dnešní době skoro zázrak. Bezva instruktoři, ať už se jedná o Míru, Janka či Martina s Denisou. Tuto motoškolu mohu jedině doporučit, nespálíte se. Michal David (pravej, ne Vladimír Štancl)
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Do této autoškoly jsem šel jako ,,vracenkář,, který se po 11 letech chtěl vrátit zpět na silnice a udělat si ŘP. Nečetl jsem recenze, šel jsem tam proto, že byl nejblíže k mému bydlišti a s čistým svědomím a skvělým pocitem dnes můžu napsat, že jsem si vybral opravdu poctivou a důslednou autoškolu. Jízdy s panem Lukešem mi toho hodně daly a jako instruktora si ho nesmírně vážím a děkuji mu za jeho trpělivost a celkovou přípravu na zkoušky, které jsem v této autoškole zdárně udělal. Pan Lukeš je prostě profesionál, na kterého budu rád vzpomínat, protože svou práci odvádí opravdu poctivě. Samozřejmě, že tuto autoškolu doporučuji všem! Díky!
 • Autoškola Bruck (okres Praha 2) : Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
  Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
  Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
 • Autoškola Bruck (okres Praha 2) : Cítili jste se dobře připraveni na zkoušky? Ne
  Co se Vám na autoškole líbilo a co byste naopak zlepšili?
  Doporučili byste autoškolu ostatním? V zadnem pripade! V zadnem pripade!

  Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :) U Autoskola Victor Bruck jsem synovi koupila 13.8. 2021 k narozeninam kurz v hodnotě 13980,- Kc a od te doby mi pan Bruck nevzal telefon a nepodarilo se mi ho zkontaktovat. Varuji ostatni od spoluprace s touto autoskolou. M.M.
 • Autoškola Stopka (okres Blansko) : Nedoporučuji hrůza
 • Autoškola Irena Hnátová (okres Plzeň-sever) : Skvělá autoškola, přátelský přístup, můžu jen doporučit :)
 • Autoškola Dvoran (okres Frýdek-Místek) : V autoškole Dvoran jsem absolvovala jak několik lekcí teorie tak i jízdy a byla jsem nadmíru spokojená. Teorii jsme dopodrobna probrali a vysvětlili si situace, do kterých se za volantem dostaneme a jak je řešit. Během jízd jsem se potkala s několik instruktory z toho všichni byli naprosto chápaví a ochotní mi vysvětlit každou situaci. Hlavně jízdy jsem si užila, jednak protože se v této autoškole jezdí i do Frýdku, což vás připraví na větší provoz a pak kvůli přátelskému přístupu instruktorů. Nebyl ani problém domluvit si jízdu navíc, abych byla na zkoušku opravdu připravená. Závěrečný test i jízdu jsem díky skvělé přípravě ze strany lektorů udělala na poprvé. Děkuji za předání rad, zkušeností a trpělivost! Určitě doporučuju každému, kdo chce kvalitní výuku bez zbytečného stresu.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Autoškolu v Letňanech doporučuji.. Vybrala jsem si ji, že je v blízkosti mého bydliště.. Měla jsem dva učitele.. Na začátku mého kurzu mi byla přidělena lektorka Linda, naučila mě spoustu věcí, byla důsledná, hodná..
  Mé první závěrečné zkoušky které jsem absolvovala tak se mi nepovedly jízdy..

  Proto jsem pak měla opravný termín kde mi byl přidělen pan Martínek s ním jsem měla několik hodin jízd, nejdřív jsem se obávala jak to bude probíhat, ale hned na první hodině to opadlo a za mě musím říct, že je to skvělý učitel choval se hezky, byla s ním sranda a dost mě toho naučil :)
  A za to bych mu chtěla strašně mooc poděkovat, protože díky němu jsem to na podruhé dala :)
 • Autoškola Petr Sumara (okres Ostrava) : Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
  Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
  Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
 • Autoškola Petr Sumara (okres Ostrava) : V této autoškole to vypadá že začátku dobře. Učitel vypráví o tom jak by se mělo učit bez trvání po žácích atd.... Jenže uběhne pár hodin teorie a pár hodin na cvičišti a jste na silnici... Stačí párkrát něco udělat špatně a najednou se řve. Nemluvím ani o tom, že absolutně nesmí nikdo řidiči ( což jsem já) sahat na nohu a tlačit na ni AŤ PŘIDÁM PLYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!...Absolutní selhání a neprofesionální chování ze strany učitele. Teď přestupuji jinam a při předávání zbylých peněz a formulářů si jen tak od oka naúčtoval 500Kč za administrativu. NEDOPORUČUJI NIKOMU TUTO AUTOŠKOLU. Pan učitel už má víc než 60 let a je to znát.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Absolvoval jsem autoškolu i závěrečné zkoušky bez jedinného problému. V autoškole jsou velmi příjemní a ochotni pomoct v každé situaci. Dokážou připravit velmi kvalitně na závěrečnou zkoušku(na 1.pokus)
 • Autoškola Pechouš (okres Chomutov) : Neprofesionální přístup, nebo z mé zkušenosti, žádný přístup. Neprofesionalita ať už přístupem, tak vizáží a vybavením. Byl jsem žadatelem skupiny A, ale i po měsíci v této autoškole mi byla věnována pouze jedna jízda, neboť ze strany instruktora mi byly jízdy přesouvány s tím, že musí připravit jiné uchazeče na závěrečné zkoušky a nebo že bylo po dešti apod., jakoby všichni znamenali něco víc než já. Na tomto základě jsem se rozhodl ukončit kurz v této autoškole a přestoupil jsem do autoškoly Janouš v Žatci, kde se svým žákům věnují na 100 proc. , zde jsem se setkal s profesionálním, kamarádským a klidným přístupem a moderní vybaveností, tedy naprosto doporučuji. Bohužel Autoškola Pechouš mi další měsíc zadržovala lékařský posudek, který jsem musel předložit v nové autoškole. Pan Pechouš se odvolával na to, že na vyřízení má měsíc. To je možná sice pravda, ale nechápu co je to za těžký administrativní úkon, vrátit žadateli lékařský posudek. Přístup pana Pechouše byl následně takový, že nereagoval na sms zprávy. Až pod pohrůžkou že se obrátím na příslušné orgány, začal pan Pechouš jednat a potvrzení mi vrátil. I přesto, že jsme byli domluveni, že platbu odešle tentýž den při podpisu ukončení kurzu, platbu odeslal až třetí den, opět až když jsem ho telefonicky kontaktoval. Nemluvě o tom, že mi hned na začátku kurzu nebyla vystavena kniha jízd, kterou mi pan Pechouš předložil k podpisu až po dvou měsících, kdy jsem u něj v kanceláři podepsal ukončení kurzu. Kdybych byl křivák, tak tuto knihu dodatečně nepodepíšu a v takovém případě nevím na jakém základě by si pan Pechouš strhnul peníze, které si za to NIC strhnul. Takže když to shrnu, tak mě takto autoškola nenaučila vůbec nic, stálo mě to dva měsíce nervů a neustálého psaní sms a dožadování se o vrácení písemností a peněz a za toto ignorování si autoškola strhla 1700 kč za to NIC co jsem si od nich odnesl. A to nemluvím ani o vybavení, kdy na motocyklu jsou dvoje řídítka, tedy dost nepraktické při manipulaci, zvláště když jako začátečník máte manipulovat s motocyklem, ještě vézt zátěž instruktora na malém prostoru mezi garážemi, na místo toho, aby mě vzal na větší prostor, kde bych se cítil bezpečněji. Takže závěrem, tuto autoškolu bych nedoporučil nikomu i přesto že cena je o 1000 levnější než v autoškole Janouš v Žatci, ale tato dražší cena je nesrovnatelně vyvážena ochotným přístupem a profesionalitou, takže naprosto zanedbatelná částka. Pan Pechouš jistě ví kdo jsem a ani to nijak netajím a vám ostatním přeji pevné nervy. Pavel C.
 • Autoškola Easy (okres Liberec) : Ačkoliv první hodiny byly náročnější na psychiku, když si člověk na pana Koberu zvykne a nedržkuje, tak nemá problém. Nastoupila jsem do motoškoly jako člověk,co na motorce nikdy neseděl. Přestože jsem dělala plné Ačko, dostala jsem první hodinu pod zadek malou lehkou 125, takže pro začátečníka na seznámení se s motorkou ideální. Další hodiny už jsem seděla na velké a začal pořádný dril. V začátcích se mi pan Kobera intenzivně věnoval a když uznal za vhodné, nechal mě cvičit o samotě a věnoval se tomu, čemu zrovna potřeboval. Pokud jsem však potřebovala radu, vždy se za mnou ochotně vrátil a poradil mi, se vším, s čím jsem v tu chvíli měla problém. Zkoušky jsem úspěšně splnila na první pokus a za to mu patří opravdu velký dík!
  Chápu, že způsob jednání s žáky občas není úplně in, na druhou stranu mně osobně to pomohlo v tom, abych se zbytečně nedohadovala a trochu zapracovala i na své psychické odolnosti :) Navíc si člověk mnohem lépe zapamatuje chybu, kvůli které dostal vynadáno a příště ji neudělá.
  Za mě obrovská spokojenost, snad jen občas trošku vázlo předávání informací (možná bych napsala na stránky, kam se žáci mají dostavit na zkoušky nebo že s sebou mají nosit na jízdy venku sluchátka),ale jinak nemám co vytknout.
  Takže ještě jednou díky p. Koberovi mladšímu za super přípravu a p. Koberovi staršímu za pohodovou atmosféru při zkouškách.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Autoškolu v Letňanech jsem zvolila kvůli blízkosti mého bydliště. Byl mi přidělen pan učitel F. Chytil, který byl komunikativní, milý, pozitivní, vždy mi poradil a pomohl. Na několik jízd jsem měla i pana Martínka, jelikož jsem s ním absolvovala mé závěrečné zkoušky. Opět moc milý, usměvavý pán, který se snažil mě připravit v místě konání zkoušek. Oba byli velmi trpělivý…
  Autoškolu drive Letňany bych určitě doporučila všem, kteří se na řidičák chystají.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Pan učitel František Chytil je moc bezva. Na zkoušky jsem od něj byla velmi dobře připravena. Určitě to chce poslouchat učitele.
  Celkový přístup zaměstnanců autoškoly je perfektní. Vždy se vším ochotně poradí atd. Mohu směle doporučit.
 • Autoškola Miroslav Polidar (okres Kladno) : Od prvního kontaktu s touto autoškolou, potažmo s p. Polidarem starším, jsem byl velice spokojen a překvapen, že i v této uspěchané době a hoňkou za velkými zisky, ke mně přistupoval jako k jednomu z rodiny, tedy měl zájem mne řádně připravit ke zkouškám. Vždy mi ve všem vyšel vstříc a tudíž všem vřele doporučuji.
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : Je to asi 14 dní, co jsem úspěšně absolvovala závěrečnou zkoušku a Autoškolu Wyrwolová hodnotím vesměs pozitivně.

  Přihlášku jsem podávala v půlce února, a po zaplacení (cena je tedy opravdu přehnaně vysoká!) jsem ji velmi rychle zahájila a dostala termíny na trenažery - ty mi přišly opravdu velmi zbytečné vzhledem k tomu, že se počítají do základních jízd. Stačil by tak jeden/dva (pokud vůbec), aby si člověk případně osvojil, kde je jaký pedál, blinkry, řadící páka apod. Celkově mi jejich absolvování ale, myslím, nic nedalo.

  Za instruktora jsem si (dle zdejších recenzí) vybrala Jirku Čadka a mohu ho vřele doporučit.
  Když jsem si sedla do auta poprvé, nevěděla jsem takřka nic - on mi vše trpělivě, dobře a zábavnou formou vysvětlil a první dvě jízdy se mnou trénoval prakticky jen rozjezdy (na rovině, i do kopce). Může se to zdát jako zbytečně promrhané dvě jízdy, ale v průbehu autoškoly jsem zjistila, že se velmi vyplatily - rozjezdy jsem si dost zautomatizovala a téměř mi nedělaly problémy.
  Jezdil se mnou tak, abych si vyzkoušela všechno, od začátku jsem se učila parkovat, nechával mě dělat chyby, abych si je sama v praxi uvědomila a napravovala, nutil mě nad jednotlivými úkony přemýšlet (ptal se, proč jsem co a jak udělala, kolik na dané komunikaci můžu jet apod.). I když mi to někdy nešlo, trpělivě mi vše vysvětlil, uklidňoval v nervozitě, vtipkoval a opravdu jsem se na jízdy těšila. Mohu ho tedy všem vřele doporučit!

  Co se týče dalších aktivit v autoškole - komukace byla skvělá, oba páni Wyrwolové jsou velmi slušní, milí a veselí lidé. vše vysvětlí, poradí, zkrátka si nemohu stěžovat. Průběžné testy mi přijdou vesměs zbytečné (kromě prvního na značky a křižovatky, ten určitě potřeba je). Nikdy jsem nevěděla, co všechno se mám vlastně učit a do závěrečného testu mi toho v hlavě moc nezůstalo. Přednášky byly kromě zdravovědy dost neobsáhlé, trvaly do dvaceti minut (i když měly být cca na hodinu) a nic jsem si z nich neodnesla. Jediná přednáška, která opravdu stála za to, byla zdravověda, která sice trvala čtyři hodiny, ale byla obsáhlá a zaznělo v ní vše, co je podstatné, vyzkoušeli jsme si resuscitovat (dokonce i s AED) a celkově mě moc mile překvapila.

  Jízdy jsem měla často po sobě, což bylo skvělé, dojezdila jsem v polovině června. Bohužel jsem ale kvůli covidu a tedy posunu termínů závěrečných zkoušek dostala termín na psaní teorie až na konec srpna. Poté jsem si připlatila jednu kondiční jízdu a začátkem září jsem měla závěrečnou zkoušku v autě, kterou jsem zvládla na první pokus. Nutno podotknout, že jsem ale měla opravdu štěstí na komisaře - byl milý, uklidňoval nás, radil nám a i když moje jízda nebyla úplně bezchybná, uznal mi ji, což je, bohužel, rarita.
  Doba čekání před zkouškou byla opravdu velmi dlouhá (dostala jsem se na řadu cca po 4 hodinách), ale musím velmi vyzdvihnout pana Wyrwola, který si s námi povídal, nalíval čaj, uklidňoval nás, dával nám cenné rady a celkově měl velký podíl na tom, že ze mě pak nervozita úplně opadla.

  Co hodnotím opravdu velmi negativně je cena. Autoškola za poslední rok zdražila o několik tisíc korun, a momentálních 16 000 Kč mi přijde opravdu moc, zvlášť jelikož člověk platí ještě další poplatky (při psaných testech, kondiční jídy (1200 Kč za hodinu a půl), další pokusy zkoušek...).
  Jinak jsem ale vesměs spokojená. Přístup dobrý a profesionální, komunikace na úrovni, všechno jde velmi rychle.
  Určitě ale velmi záleží na výběru instruktora - nebojte si říct o konkrétního člověka, na kterého máte dobré recenze, v autoškole vám vyhoví.

  Podtrženo, sečteno, autoškolu bych spíše doporučila. Na stranu druhou se mi velice ulevilo, že už ji mám za sebou.
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : Celkově bych tuto autoškolu ohodnotila kladně. Za to, že jsem řidičák dělala rok může především celková situace ztížená proti-covidovými opatřeními.
  Začínala jsem jezdit s panem Lukášem Součkem. Jako instruktor dobrý, jeho rady byly srozumitelné, jediné co mi moc nesedělo bylo, že nemluvil, kromě pouček. Potřebovala jsem trochu shodit nervozitu a soustavné ticho tomu moc nepřispělo. Učí jen o víkendech, čehož jsem mohla využít jen do nějaké doby. Byl ale hodný a nezvyšoval hlas. Slušné chování považuji za samozřejmost, učí se dospělí lidé, cena školy není za hubičku.

  Samozřejmost to ale nebyla ve druhém případě, kdy jsem musela změnit instruktora. Víkendové jízdy jsem už časově nedávala a před prázdninami jsem na zbylé 4 hodiny vyfasovala pana Bártu. Jeho rady byly vcelku dobré, pamatuji si je dodnes. Nevím ale, zda to bylo správností, nebo šíleným způsobem, kterým mi je sděloval. Zasahoval dost nevybíravě do řízení, stále zvyšoval hlas a po dvou hodinách jsem se bála na cokoli sáhnout a cokoli udělat aby se to nesetkalo s reakcí jemu vlastní. Nechápu, proč takového učitele škola má. Dospělý člověk by se neměl mít chuť v autě rozbrečet nebo vzít do zaječích. Reakce "kolegů" žáčků, se kterými jsem se bavila, byly vesměs stejné.
  Nicméně mi po 4 a poslední hodině sdělil, že jsem teda jako u něj "prospěla" a průkazku odevzdal abych mohla na zkoušky.

  Jenže doba čekání se protáhla na 2 měsíce a do té doby jsem musela absolvovat kondičky. Jsou drahé, ale nezbytné. Ty jsem absolvovala se třetím instruktorem, panem Jirkou Markem. Musím říct, že předešlé nemilé zkušenosti lehce rozptýlil. Byl hovorný, pohodový, moc dobře věděl co dělám a na chyby normálně upozornil. Jízdy s ním vřele doporučuji.

  Zkoušky jsem udělala napoprvé i díky podpoře pana Hájka. Byla jsem z komentů o něm vystrašená, jak moc je přísný. Neučil mne, nemůžu dobře posoudit, ale u zkoušek byl super. Pan komisař také, i když je to asi světlá výjimka :-) Celou dobu nás uklidňoval pan Wyrwol, který dbal na naše duševní zdraví a pitný režim. Je to zlatý pán.

  Jednu hvězdičku z celkového hodnocení ubírám za to, že jsem nemohla, jako většina žáků zkoušky odjezdit se "svým" instruktorem. To že máte v autě 3 cizí osoby nervy, už tak dost pocuchaných ze zkoušek samotných" neuklidní. Je to škoda. Jinak je škola fajn. Jsem ráda že to mám úspěšně za sebou. Ostatním přeji pevné nervy a hromadu štěstí u zkoušek.
 • Autoškola PB (okres Příbram) : Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
  Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
  Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
 • Autoškola King (okres Praha 4) : Poté, co jsem se rok trápil v jiné autoškole u dost nepříjemného pána, rozhodl jsem se, že přestoupím do Autoškoly King, a lituju jen toho, že jsem to neudělal dřív.
  Jízdy jsem dodělal během měsíce, za týden jsem se dostal ke zkouškám a dal je napoprvé.
  Nejlepší autoškola!
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY