Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Výuku v Autoškole Smolíček bych osobně popsala slovy: užitečně a zároveň hrozně příjemně strávený čas.
  Ve většině recenzích se vyzdvihuje jejich úžasný přístup k žákům a při samotném výcviku v autě trpělivost. Ano! Sama za sebe můžu jedině potvrdit. Teoretické části vždy utekly o hodně rychleji díky profesionálního, ale zároveň i humorného podání pana Smolky.
  Tuto autoškolu mohu jen doporučit.

  Závěrem.. Velké díky patří jednoznačně právě panu Danielu Smolkovi. Děkuji za to, jaký jste pohodář. Na to, jak jsem se první jízdu volantu docela bála, díky vždy skvělé náladě se to nakonec obrátilo a každou jízdu jsem si šla užít.
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : S kurzem jsem byla nadmíru spokojená. Přístup lektorů byl naprosto podán v přátelském duchu a zároveň autoritativně. Doporučuji všem.
 • Autoškola V&V (okres Brno) : Zdravím,
  autoškola VaV je poměrně fajn. Jako všude jinde má kladné i záporné stránky. Teorie s Martinem vždy zábavná. S paní Vosinkovou se dá dobře domluvit. Pan Čech a Iva jsou výborní instruktoři, zábavní, znalí, nešahají do řízení. Pan Šiřina je výborný do začátku, vyzná se, je klidný a s řízením pomáhá. Ale pro lepší výuku jej do pozdějších jízd nedoporučuji.

  Rozhodně nedoporučuji ani zkoušet jízdu s Panem Prudkým. Tak jako ostatní instruktoři kouří, ale narozdíl od ostatních naprosto nebere ohledy na nekuřáky. Před jízdou si stoupne po větru k autu a do otevřených dveří nakouří klidně 2 cigarety. Během jízdy je u něj běžné, že Vás zastaví a na 20 minut někam odejde, ať už nakoupit, vyřídit schůzku na úřadě, nebo si jít zakouřit. To že po návratu tak smrdí, že si musíte v zimě otevřít okénko, to je jen špička ledovce. Během jízdy mě nejednou praštil do ruky, ve které jsem držel volant. Panu Prudkému se jistě vyhněte.
  Podobně je tomu jakási starší paní, která si pravidelně do auta bere psa. Naprosto se Vám nevěnuje a občas zanadává že něco děláte špatně. Ale jak to má být správně se už nedozvíte. Taky si klidně nechá zastavit a skočí si domů. A psa nechá aby běhal po autě a po vašem klíně. Příjemné...

  Nechci nikomu zničit kšeft, proto pokud jste kuřáci a nevadí Vám že si v čase který platíte někdo zajde jen tak na nákup, pak určitě VaV doporučuji.
  Případně se můžete zeptat jestli jsou zmíněný pan Prudký a starší paní se psem stále zaměstnaní. Pokud ne, hned bych šel znova. :)
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Tak chtěl bych určitě poděkovat této autoškole a hlavně panu Hardynovy,který mě naučil řídit a hlavně se mnou měl trpělivost.Nejlepší autoškola v Kladně podle hodnocení a zaslouženě.Doporučuji a přeji hodně úspěchů a trpělivosti.Lukáš Sláma
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Chtěl bych velice poděkovat panu učiteli Danovi a jeho manželce Šárce která vypomáhá za skvělé jízdy autem a motorce, cvičiště a zábavné teorie.
  Autoškolu velice doporučuji skvělý přístup, vstřícnost a je při výcviku zábava. Děkuji
 • Autoškola Nádeníček (okres Brno) : Autoškolu jsem odkládala řadu let. Nyní, v období těhotenství, jsem ji zde absolvovala v horizontu měsíce a půl. Vždy mi vyšli vstříc. Když mi neseděl instruktor, mohla jsem se domluvit k jinému. Snad jen zkoušky ve zcela jiném autě, jež sem neměla možnost před tím vyzkoušet, mě krapet vyděsily. Ale vše vyšlo napoprvé. Autoškolu doporucuji. :)
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Nejlepší autoškola výborný přístup k žákům. Všechno vpohode bez křičeni. Úžasné zázemí a hlavně pohodová parta. Už teď vím ze jestli budu delat nějaké papiry znovu tak jedině u smolička!!
 • Autoškola Kučera (okres Plzeň-město) : Příšerná zkušenost. Už nikdy víc!
  -jazyková úroveň instruktorů velmi limitovaná, přestože kurz měl probíhat v angličtině
  -instruktor byl neprofesionalni a velmi vulgární, zejména když jsem kvůli jazykové bariéře neuposlechl jeho instrukce (mluvil na mě 90% česky)
  -jízdy byly záměrně zkracovány, dokud jsem si nestěžoval
  -velmi špatná informovanost ohledně zkoušky (několikrát jsem se ujistil, že na praktickou zkoušku nepotřebuji tlumočníka (jen na teoretickou), přesto mě v den zkoušky poslali domů s tím, že bez tlumočníka nemohu jízdu odjet), kvůli jejich chybě jsem musel za tlumočníka platit dvakrát a čekat 3 měsíce na další termín
  -obecně otřesný přístup ke klientům

  Klady:
  -moderní auto
  -2 vlídní zaměstnanci - Matěj v kanceláři a druhý instruktor Tomáš, zbytek velmi arogantní


 • Autoškola Kredit (okres Plzeň-město) : Úplně neprofesionální přístup jak při vedení kurzu, nic nenauci, nic nevysvětlí, nedodržuje počet hodin dle smlouvy, zkracuje jízdy. Počet žáků který následně neudělá zkoušky je alarmující. Nikdy více a raději si připlaťte za kvalitní výuku a přístup!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Jestliže chcete řidičák na motorku v klidu a pohodě a ještě k tomu získat skvělé přátele a zažít spoustu příjemných chvil, tak jste u manželů Smolkových na tom správném místě. Jsou sehraným týmem, který vás podpoří v jakékoli situaci a navodí pohodovou atmosféru. Jistě a s klidem vás provedou od úplných začátků a nejistých rozjezdů až k úspěšnému složení závěrečné zkoušky. Jejich profesionální přístup jak v provozu, tak na cvičišti, je opravdu obdivuhodný; nikdy nedošlo na to, že by pan Smolka zvýšil hlas, čehož si také velmi cením.
  Tedy: profesionálové díky kterým jsem se do motorek zamilovala ještě víc a už se těším, až se zase brzo potkáme.
  Autoškola Smolíček je prostě jasná volba!
 • Autoškola DPO (okres Ostrava) : Nebudu tady nějak vypisovat slohovky, zkráceně tedy:
  Teorie je stručně vysvětlená i s případným humorem učitelů. Následná ukázka motoru a všeho, co se týká aut je taky dobře vysvětlená a podaná.

  U jízd jsem vyzkoušel dohromady 4 učitele. Jen s jedním byl problém ze začátku, následně po změně na jiného učitele to šlo hezky a bylo mi vše řádně vysvětleno.

  Zkoušky jsem dal napoprvé bez jakýchkoliv problémů a doporučuji tuto autoškolu, samotné zamlouvání termínu na jízdy je dobře udělané a mohli jste si zažádat o jízdy prakticky kdykoliv. :-)
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Chtěla bych moc poděkovat panu Smolkovi za vše, co mě naučil.
  Tato autoškola byla moje jasná volba a nelituji. Spoustu jejich bývalých žáků mi říkalo, že mají skvělý přístup k žákům, věnují se jim naplno a mají trpělivost. A je to tak!
  Autoškolu Smolíček můžu jen doporučit. Hodiny teorie jsou zábavnou formou, není to jako ve škole - nuda, ale tím, že v hodinách vtipkuje a umí to jednoduše vysvětlit, tak nám to v hlavách vše zůstane.
  Když jsem si sedla poprvé za volant, měla jsem strach jako každý jiný, ale pan Smolka má s žáky strpení a umí vše v klidu vysvětlit.
  Svou práci má rád a jde to vidět na jeho přístupu.

  Pokud se stále rozhodujete do které autoškoly se přihlásit tak vám rozhodně doporučuji Autoškolu Smolíček.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Chtěl bych poděkovat panu Smolkovi za perfektní přípravu v autoškole. Vtipné a poučné teorie a hlavně skvěle a zábavné jízdy s panem Smolkou. Všem určitě vřele doporučuji tuto Autoškolu Smolíček v Opavě. Ještě jednou děkuji panu Smolkovi.
 • Autoškola Bleha (okres Hradec Králové) : u blehy jsem dělal vrácení řp,vleklo se to. v pátek mi řekli přiďte ve středu zaplatit, zaplaceno přiďte za týden se domluvíme jízdy, ve středu pan bleha do školy nepřišel tak se domluvíme za týden ve středu. V autě vyšlo na jevo že dokud neukážu jak umim písemný testy tak nepujdu ke zkouškám nereprezentuji totiž sebe ale jaký materiál pan bleha vodí ke zkouškám. Další středu jsem naučenej mrskal testy a pan bleha jel na dovolenou. když jsem přišel ke zkouškám chyběl tam výpis z ekř a tak se zkoušky odložily. Já jsem jim dal všechny papíry v pořádku, a on že prej to asi ztratil dopravní psycholog. Ježdění s blehou bylo tak odporné že jsem další jízdy odmítal. Před mostem doleva a když se chystám o křižovatku dřív tak neřekne tu další nepomůže jen zvýší hlas a já jsem říkal před mostem do leva , chytne amok často pro nic, autobus proti nám na rovný silnici, on šílí a já netuším co se děje, v klidu se minem on se uklidnil dodneška nevím co mu bylo. před každou křižovatkou peklo že jsem dal neutrál v létě v osobáku, já se po osmi letech potřeboval rozpomenout místo toho mně instruktor kazil. kolikrát jsem mu musel říct na to jeho jedemjedem že ten je velkej počkáme, jednou jsem ho poslech a šlápnul jsem na to abych neomezil auto kterému jsem měl dát přednost, jenže mi šláp na brzdu za křižovatkou, prej kam tak ženete, z těch jeho frází se člověk nic nenaučí, opět nevím co mu vadilo, musel vědět že máme za sebou to auto. ve čtyřicítce čtyři metry před semaforem kouká po žlutý a skouší mně jestli jsem ji viděl, neviděl a nezajímá mě. Taky zastavil auto na žlutý docela zhurta a metr a půl v křižovatce, to není bezpečný zastavení a mohli jsme jet. O zkouškách jsme jeli přes most od erka k ulrycháku , na mostě mi šláp na brzdu protože za křižovatkou je pár metrů dál přechod a skočila tam červená, celé to byla šikana, když se za něco omlouval očička mu jiskřila, je zlomyslný dělá si blázny a dělá naschvály. pedály nenechá chvíli na pokoji, auto má na plyn tak tam furt přidává a přibržďuje tak aby vás dostal do nepříjemností. Jeho chování se odráží i na žácích, kolo zaparkované o zábradlí před školou je neprodleně strestáno. Potřebujete li se naučit dávat přednost z leva při vyjíždění z kruhového objezdu nebo dávat přednost z leva při vjíždění na parkoviště tak to jedině u blehy, jinak ho na nic nedoporučuju a jak vidite varuju. zaplatil jsem si to znova jinde, stracenej čas a peníze je bleha. auto na plyn, šetří převodovku aby se s ní nehýbalo, reakce pilota formule1 ve třiceti km/h, řvoucí pavián zakouslej do mý paže a lomcující s ní, každej zná tu hranici kdy spolujezdce vysadit, když se odvážíte tolerovat víc zaplatíte něčím cennějším než jsou peníze
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Můžeme jen doporučit. Manželé Smolkovi jsou skvělý tým, který žákům věnuje 100 % svého času. Rodinný a pohodový přistup panuje jak na jízdách, tak i na cvičišti. Jejich výklad má hlavu a patu, látka je srozumitelně vysvětlena. Jde vidět, že svou prací dělají srdcem. K tomu moderní a 100 % připravené motocykly, které napomáhají se plně připravit na závěrečné zkoušky.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Můžeme plně doporučit. Manželé Smolkovi jsou skvělý tým, který žákům věnuje 100 % svého času. Rodinný a pohodový přístup panuje jak na jízdách, tak i na cvičišti. Jejich výklad má hlavu a patu, dokážou látku srozumitelně vysvětlit. Jde vidět, že svou prací dělají srdcem. K tomu moderní a 100 % připravené motocykly, které napomáhají se plně připravit na zkoušky.
  Manželata Dietrichovi.
 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : Pokud očekáváte, že si uděláte papíry během 3 měsíců, což je mimochodem standardem v jiných autoškolach, tak sem ani nelezte.
  Kurz jsem začal kolem dubna 2019. Nejdříve musíte odchodit teorii, poté trenažer a pak až někdy po2-3 měsících usednete za volant (pokud máte štěstí). Intervaly mezi jizdami jsou kolem týdne a půl až 2 týdnu. Pan instruktor Petřík je velmi naladovy a nepříjemný. Z autoškoly jsem měl v průběhu čím dál horší pocit. Rozhodl jsem se pro přestup, jelikož jsem netušil, že od dubna 2019 do října 2019 stále nebudu mít řidičák, ačkoliv jsem kyvnul na každý termín jízd (vyjma toho, že jsem na jedný jízdy zapomněl a pan Petřík se ani neobtezoval mi zavolat, kde jsem). Když měl dovolenou, tak jsem nejezdil téměř 3 týdny, nahradniho instruktora mi nikdo nepridelil.
  Když jsem zazadal o papíry pro přestup, dostalo se mi úplně jiných. Štěstí, že jsem si vybral novou autoškolu, kde je majitel schopný a normální.
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : S autoškolou Drive jsem byla spokojená. Skvělý přístup učitele a žádný problém s plánováním jízd. Všichni tam jsou moc příjemní. Mohu tuto autoškolu jenom doporučit.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) :
  Přišel jsem jako začátečník a každou jízdu jsem se zlepšoval. Kvalitně odvedený kurz,
  Profesionální přístup k žákům.
  Měl jsem paní Kuchařovou a mohu osobně doporučit.
  Učí vás hezky krůček po krůčku a bez stresu.
  Konečně je ze mě řidič.
  Jízdy jsem dal jak nic. Rozhodně doporučuji.
 • Autoškola Němcová (okres Praha 9) : Tato autoškola patří určitě mezi jedny z nejlevnějších v Praze, nicméně to se dost podepisuje na její kvalitě. S přístupem pi. Němcové jsem nebyla vůbec spolojená. Autoškolu jsem začala koncem března a začátkem září jsem, díky bohu, odešla, jelikož jsem stále byla na 15hodinách. Je půlka října a já v autoškole PFK dojezdila zbytek a úspěšně zvládla zkoušky. Autoškolu - Němcová tedy doopravdy vůbec nedoporučuji. Zázemí je průměrné, teorie 1x do týdne a musíte si odchodit všechnu teorii, než smíte za volant. Což platí taky, jak u koho. Byli zde lidi, kteří nastoupili o měsíc a půl později a dostali se do provozu mnohem dříve. O hodiny jsem si musela žádat neustále první, až mi to bylo trapné. Většinou odpověď zněla:,, v pátek za dva týdny.” Jsem tedy doopravdy nespokojená, a i když jsem nechtěla psát špatné reference, nechci, aby někdo udělal tu samou chybu.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY