Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Chum (okres Prachatice) : jako jeho žák nemužu nic vytknout. Všem doporučuju jeho autoškolu
 • Autoškola Mechl (okres Nový Jičín) : Tuhle autoškolu bych zcela doporučil, komunikace s oběma insteuktory byla opravdu skvělá, vždy mi vyšli vstříc. Velká ochota a hlavně jsem se dobře naučil řídit a nyní už mám zkoušky za sebou na první pokus. Samotné plánování jízd bylo za mě velice v pořádku vždy jsem se s panem mechlem domluvil. Vždy když jsem něco nechápal tak pan mechl mi to do podrobna vysvětlil. Tuhle autoškolu bych doporučil všem z okolí.
 • Autoškola Jan Skřeček (okres Opava) : Připojím se k četným recenzním na p. Učitele Jaroslava Loserta a mohu potvrdit jeho profesionální trpělivý a hlavně kamarádský přístup.
 • Autoškola Jan Skřeček (okres Opava) : Děkuji za přípravu hlavně Jardovi hodně mne naučil a aji vysvětlil byla jsem sním spokojená a aji sranda,moc mu děkuji za vše co mne naučil a dala jsem to poprvé.Takze děkuji vám moc
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Dal jsem na recenze a doporučení od manželky na autoškolu Málek. Perfektní vstřícný přístup vyučujících na teorii, možnost konzultací i mimo výuku. Jízdy jsem jezdil přímo s Honzou Málkem a nemůžu si ho vynachválit, jako instruktor je vynikající a lidsky jsme si také sedli. Závěrečnou zkoušku jsem absolvoval na první pokus, do té doby jsem s řízením neměl žádné zkušenosti a měl z něj strach, Honza mi to pomohl překonat a k řízení jsem si vytvořil pozitivní vztah a baví mě to. Mohu jen doporučit všemi deseti. Velké Díky Honzo, Miro: Vašek Z.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Nemám moc co vytýkat. Jsem upřímně šťastný, že jsem si vybral právě tuto autoškolu. Vždy ke mně bylo přistupováno férově a ze všech v autoškole jsem měl pocit, že nejenomze chtějí, abych prošel testy, ale také, že se naučím řídit a budu na autoškolu vzpomínat jen a jen v dobrem.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Jakhodnotíte celkový průběh kurzů?
  Cítili jste se dobře připraveni na zkoušky?
  Co se Vám na autoškole líbilo a co byste naopak zlepšili?
  Doporučili byste autoškolu ostatním?

  Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
  Pan Kořenský je jistě dobrý učitel, pod jeho vedením se mi dostalo řádné pochvaly za povedené věci, ale také jsem byl po mých chybách patřičně poučen. Jízda s ním pro mě byla určitě přínosná.
 • Autoškola Aura (okres Praha 9) : V krátkém shrnutí by se zkušenost s touto autoškolou dala popsat asi takhle.
  Ze strany p. Nekováře naprostý nezájem něco žákovi předat s chladnou hlavou a způsobem, aby to pochopil. Bohužel jeho způsob chování hraničí s šikanou a naprostou nekompetencí. Takže pokud se přes toto dokážete přenést, včetně neustálého dokazování vám, že nic neumíte, vše děláte špatně a neměl byste se na silnici raději ukazovat, doprovázené vulgarismy, pak problém s autoškolou mít nebudete.

  Nicméně já sám šel do autoškoly s tím, že se chci na motorce naučit od nuly, a to není něco na co by se bral ohled v tom smyslu, že by se vám p. Nekovář na cvičáku věnoval. Ze dvou cvičáku jsem si odnesl to, že sám mám vědět, jak se na motorce jezdí a to, že nejlepší způsob, jak žáka naučit na stroji je ten, že instruktor sedí vzadu a když si všimne, že jste udělal chybu nebo jste moc nejistý, pískne na Vás a vy si jedete pro kartáč a doslova „poj3b“. Trpělivost s žákem tu není, ani ochota mít ji s ním.

  A jako třešnička na dortu byl telefonát s žádostí o ukončení, kdy jsem se dozvěděl, že mám příliš velké ego a na motorce nic neumím. Což při pouhé žádosti "Dobrý den, chtěl bych zrušit zítřejší jízdy, pokud by to bylo možné." si mohl odpustit. Za těch pár hodin, co jsem s ním strávil, jsem mu nejednou chtěl hezky od plic sdělit, že není košér, takové jednání, bohužel jsem se držel, a to je jedna z mála věcí které lituji. Nějak nevím odkud nabyl dojmu, že být egoistický = naslouchat tomu co říká, snažit se vycházet vstříc a mít zájem se něco naučit nehledě na to, jakým způsobem je výuka vedena.

  Jediné, co mi přijde úsměvné je fakt, že p. Nekováři nikdo nic během výuky nevytkne ani se vůči němu neohradí. Možná proto, že ví, že to nemá smysl nebo protože nemá odvahu, těžko říct.
 • MB Autoškola Most (okres Most) : Z touhle autoškolou, jsem byla hodně spokojená. Přístup co ke mně měli, byl super, jak ze trany pana Braniše, tak i ze strany jeho dcery. I když jsem myslela, že závěrečky vůbec nedám, tak pan Braniš mi ukázal, že to zvládnu. Hornychová M
 • Autoškola Flegel s.r.o. (okres Praha 9) : Vřele doporučuji! Dlouho jsem přemýšlela, kterou autoškolu pro syna zvolit. Jsem ráda, že jsme vybrali právě Autoškola Flegel. Vstřícnost, ochota, na všem jsme se domluvili a nic nebylo problém. Také paní instruktorka Jana uvedla syna do silničního provozu na jedničku s hvězdičkou.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : profesionální přístup, skvělá domluva
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Nejhorší autoškola v Havířově. Dlouho trvá ji dokončit a musíte umět nepotřebné věci. Doslova mně rozbrečel v autě a vůbec je to nezajímalo. Musela jsem přejít a bylo to moje nejlepší .....
  ______________________
  Odjakživa platí, že ti největší dřeváci mají nejdelší kurz....
  Teď jde o to jestli autoškola nebyla šťastnější, než vy, když jste odešla jinam 😀
 • Autoškola Pavlasová (okres Liberec) : Paní Pavlasová je opravdu skvělá instruktorka. Vždycky jsem se autoškoly velice bála, a jenom díky paní Pavlasové jsem ji zvládla, a dokonce i vše na první pokus. Není u ní problém s domluvou, jízdy jsem měla převážně dvakrát týdně, což bylo super. Projely jsme všechna důležitá a problematická místa a nebylo nic, co by mě během zkoušek (anebo i nyní) překvapilo. I teoretické hodiny jsou super, protože paní instruktorka ke všemu poví nějakou nápovědu na zapamatování, reálný příklad nebo upozorní na chyták. V teoretických testech mě díky ní tedy nic nezmátlo ani nezaskočilo. Během celé autoškoly byla paní Pavlasová moc milá, příjemná, vždy zůstala klidná (i přes moje obrovské přešlapy) a nesetkala jsem se se žádným řevem ani nadávkami jako například moji přátelé u jiných instruktorů. Za to všechno jsem jí velice vděčná, protože nebýt jejího přístupu, tak jsem nikdy řidičák neměla. Nesmírně moc za to děkuji a rozhodně ji všem doporučuji :) !

  Zároveň bych ráda zmínila, že i komisař, u kterého jsem jízdy skládala, byl velice milý a hodný a rozhodně neodpovídal mnohým komentářům a článkům, na které člověk v návaznosti na dělání autoškoly v Liberci narazí. Musím uznat, že autoškola v Liberci je náročná, ale rozhodně člověka velmi dobře připraví i na další města, protože se zde setká téměř se vším. Kdybych si měla znova vybrat, kde autoškolu dělat, rozhodně bych si zvolila vše stejně.
 • Autoškola Aura (okres Praha 9) : Pred začatím kurzu som bol upozornený, že môj buduci instruktor p. Nekovar nepatri zrovna k instruktorom, ktorý vam budu med mazať okolo huby, nebo klepat po ramene jakí ste super i ked urobite chybu a bude sa tvarit, ze je vsetko v poriadku. Len aby z vas dostal peniaze, pripustil rychlo ku skuskam a naberal novych ludi. Honza je tvrdy, ale to je len dobre! Na motorke chyby bývaju zaplatene bohuzial casto tou najvyssou cenou. Cenou zivota, nemate okolo seba plechy, nemáte airbagy ani pás, nic co by vas chranilo, preto musite byt najlepsi a predvidat jak nikdy. A ked to do Vas instruktor nedostane, tak sa lahko moze stat, ze vaša prva sezona bude aj vasou poslednou. A Honzo je presne ten typ ucitela, ktorý nechce chodit na pohreby svojich byvalych ziakov a divat sa pribuzným do oci, ze co neboheho “naucil” nenaucil… ano je tvrdy a niektorých jeho nevyberavy slovnik moze demotivovat a niekoho ako napriklad mna kazdý zjeb motivoval a veruže som si to vsetko zapamatal. Dnešným dňom 18.9.2023 som úspešne ukoncil kurz a budem sa tesit na svoju oficialnu prvu sezonu jak motorkár.

  Dakujem!

  Viktor Vincze
 • Autoškola Brigita Marešová (okres Opava) : Děkuji p. Marešové , že jsem dokázala a ukončila s její odborností a trpělivostí autoškolu. Je to profík a já si toho velmi vážím. Děkuji Vanda
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Nejhorší autoškola v Havířově. Dlouho trvá ji dokončit a musíte umět nepotřebné věci. Doslova mně rozbrečel v autě a vůbec je to nezajímalo. Musela jsem přejít a bylo to moje nejlepší rozhodnutí.
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Nejhorší autoškola v Havířově. Dlouho trvá ji dokončit a musíte umět nepotřebné věci. Doslova mně rozbrečela v autě a vůbec je to nezajímalo. Musela jsem přejít a bylo to moje nejlepší rozhodnutí.
 • Autoškola Petr Richter (okres Chomutov) : Teoretická příprava jak má být, s výkladem, vyprávěním z praxe, promítání situací - nejenom strohé čtení učebnice. Zajímavé, poutavé.
  Jízdy s pane Richterem - velice dobré, má trpělivost a opravdu jsem začínala - prvně seděla za volantem! Přežili jsme oba :o)
  Pokud se připravíte do hodiny a neflákáte to, jsou velice vstřícní. Ke zkouškám nás připravil dobře.
 • Autoškola Lukáš Stejskal (okres Liberec) : Původně jsem nechtěla ani recenzi psát, jediné, co jsem chtěla bylo naprosto zapomenout, že jsem někdy vůbec měla co dočinění s touto autoškolou, ale rozhodla jsem se, že chci pomoct co nejvíce dívkám, popřípadě i chlapcům, aby si nikdy nemuseli projít tím, čím jsem si bohužel musela projít já. Vše začalo tím, že jsem měla první polovinu autoškoly s učitelem jménem Stejskal. Hned první jízdy, které jsem s ním měla mi začal do hlavy vnucovat, že ne všichni mají na to řídit auto, že ne všichni by měli dostat řidičský průkaz a že ne všichni mají talent na to umět řídit, čímž mířil na mě a mé řízení. Už po této hodině jsem věděla, že se do té autoškoly nechci nikdy vracet, ale rozhodně jsem to nechtěla vzdát, protože jsem se na řízení těšila, stejně tak jako všichni ostatní. Řekla jsem si, že je to jenom 12 jízd a že to vydržím, jenže každou další jízdou jsem se bála více si do toho auta vůbec sednout a cítila jsem se tam méně a méně komfortně.
  Věci ale nabrali úplný spád při mé 6. jízdě, upřímě mohu říci, že jsem nezpůsobila žádnou chybu, která by omezila nebo ohrozila další řidiče, ani já sama doteď nevím proč se odehrálo to, co vám následně chci říct.
  Bylo mi řečeno ať zastavím u krajnice, a přísahám na mou duši, že jsme 15 minut stáli na místě, a já jen poslouchala jak se mi sprostě nadává, jak se na mě řve, jak nikdy autoškolu nedodělám a jak jsem neschopná. Abych to zkrátila, po tomto incidentu jsem se rozhodla že přestoupím k jeho kolegyni Štekrové, kde to upřímě nebylo ani trochu lepší, byla arogantní, ironická a povýšená, na cokoliv jsem se zeptala mi byla řečeno, že to mám už dávno vědět a že ona tady není od toho aby mi tohle říkala .. co je pak definicí učitele autoškoly, že?
  Při závěrečných jízdách mi pan komisař uložil úkol zaparkovat podélně u kraje, doteď si neumím představit, jak se mi to povedlo, ale zaparkovala jsem skvěle a na první pokus, jen háček je v tom, že ani jednou za celý můj výcvik v autoškole jsme toto neprocvičili. Jediné o co jim oboum jde, jsou peníze, ale slovo “UČITEL” ani s jedním nemá nic co společného.

  Zdaleka to není vše, abych vám mohla aspoň trochu poukázat, jaká to pro mě byla v této autoškole zkušenost.
  Takže prosím pro kohokoliv, kdo čte tuto recenzi, najeďte si zpátky do vyhledávače a rozklikněte si jakoukoliv jinou autoškolu než je tato. Popřípadě kdybyste chtěli doporučit výbornou autoškolu, neváhejte mě kontaktovat soukromou zprávou.
  Chtěla bych jen upřesnit, že poté, co jsem přešla k jiné autoškole mi stačily přesně 3 jízdy a závěrečné jízdy jsem zvládla, pan učitel se dokonce divil, proč jsem z minulé autoškoly odešla, když řídím tak dobře.

  A poslední věc, jak jsi zde několikrát stěžuje učitel autoškoly, že osoby ani nejsou schopné se pod recenzi podepsat, tak já se zato podepíšu moc ráda.

  VICTORIA LHOTÁKOVÁ
 • Autoškola Chytka (okres Brno) :

  Celkový průběh byl velice příjemný a nikdy jsem se nebála reakce učitele. Na případnou chybu upozornil klidně a odůvodnil správné řešení a možné následky.
  Oceňuji kontrolní otázky během jízdy a nestresujici přístup :)

  Autoškolu rozhodně doporučím svým přátelům a rodině :)
  Ještě jednou velké díky za vše a hlavně za to , že se již nebudu bát sednout za volant :)
  Jen tak dál 😊
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY