Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Zakoupil jsem si v této autoškole 55-ti denní kurz k získání řidičáku. Počítal jsem tedy zhruba se dvěmi měsíci, kdy kurz dokončím.
  Ale skutečnost je jinačí, sekretářka vám sice nabízí tuto délku kurzu, ale neřekne vám, že těch 55 dní je od prvního výjezdu, takže se počítají jen jízdy. Byl jsem na první výuce a další mi naplánovali až za tři týdny.
  Prostě bych to hodnotil jako podvod.
 • Autoškola CooL (okres Brno) : Nejlepší Autoškola všech dob.. Která je nově dostupná i v Rumburku.. Nejlepší instruktor Jaromír Čech který vše skvěle vysvětlí a je po celou dobu naprosto v klidu a dokonce se s ním člověk i pobaví :) kdyby v hodnocení bylo 100 hvězd já bych je určitě dal :)
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Mé rozhodnutí bylo jednoznačně to nejlepší! Autoškola Smolíček byla skvělá volba a rozhodně toho nelituji. V teoretických hodinách jsme dostávali výuku plnou humoru a zábavy. Do hlavičky to šlo skoro samo! Na trenažeru jsme se naučili, jak auto nastartovat, rozjíždět a spoustu věcí, které nám ten přenos do auta pak rozhodně ulehčil. Ochota, trpělivost a zábava v každé jízdě v žádném případě nechyběla, a proto byly jízdy tak úžasné! Autoškolu Smolíček jedním slovem DOPORUČUJI!
  Ještě jednou Vám moooc děkuji za vše, co jste mě naučili.
 • Autoškola Krátký (okres Praha 2) : Přeestoupila jsem sem z vykradené autoškoly Student a to právě kvůli Georgi Sarichevovi, s kterým jsem drandila ulicemi Prahy už v již dnes neexistující autoškole.
  Je to moc milej člověk s slušivou kšiltovkou a smyslem pro humor, který mě toho spoustu naučil. Všechno vysvětluje v klidu a když je potřeba i několikrát. Když nás čekala složitá situace a byla možnost zastavit, vystoupili jsme a ukázal mi jak to projet a proč. Strávili jsme spolu hodně času a vždycky si na něj při řízení vzpomenu.
  Takže jestli hledáte někoho, u koho nebudete končit jízdu s brekem, ale s novejma vědomostma a dobrým zážitkem, tak berte jednoznačně George. ;)
 • JM autoškola (okres Brno) : Zkoušky jsem dala na první pokus (!) a za to vděčím jenom skvělé výuce, kterou jsem absolvovala právě v JM autoškole.
  Abych to vzala od začátku, když jsem si vybírala, kam půjdu, držela jsem se hlavně hodnocení na této stránce a také umístění učebny. Zvolila jsem si výuku na Sukově ulici, protože je pěkně v centru blízko hlavního nádraží. Teoretické hodiny vedl pan Celý, byl moc příjemný, při vysvětlování učiva často využíval vlastních zkušeností pro lepší názornost.
  Než studenty pustí do auta, musí zvládnout test z pravidel. Ten se píše na začátku skoro každé vyučovací hodiny a díky tomuto přístupu jsem byla donucena začít se opravdu připravovat. Což taky beru jako plus.
  Ze samotného řízení jsem měla ze začátku velký respekt, ale těšila jsem se. Po krátkém představení auta, vysvětlení, kde má jaký pedál a co udělá ta a ta páčka, jsme se vydali do provozu. Během prvních pár hodin jsem nezvládala ten multitasking, kdy jsem měla sledovat značky, vozovku a ještě se soustředit, aby to auto jelo. Ale postupně s mým velmi trpělivým instruktorem panem Malíkem jsem získávala více jistoty. Vše vysvětlil, když jsem se na něco zeptala, důkladně to téma probral a hodně jsme se taky spolu nasmáli. Sem tam sice zvýšil hlas, ale to je přirozená lidská reakce, když vidí, že se blíží do nebezpečí :). Navíc ještě byl neuvěřitelně ochotný, vždycky mě vyzvedl doma a po skončení jízdy mě dovezl zpět.
  Na závěr bych se ještě ráda zmínila o plánování jízd. To probíhalo telefonicky s velmi milou paní, která se snažila mi dát nejlépe vyhovující časy, podrobně popsala, kde mám čekat, a nakonec i jak budou probíhat zkoušky a co s sebou.
  Jsem ráda, že jsem zvolila JM autoškolu. Díky ní jsem nejen dostala řidičák, ale hlavně jsem se naučila řídit, což je to nejdůležitější.
 • Autoškola Brdská (okres Praha-západ) : Dodělat si autoškolu mimo hlavní město, jsem se rozhodla jednak proto, že jsem nebyla spokojena s kvalitou mého výcviku v Praze, druhak proto, že v té době (z doslechu vím, že pořád jsou) byly velmi dlouhé čekací doby na zkoušky, tzn. přes měsíc, opravné pokusy nepočítaje. Můj výcvik byl vzhledem k velkému počtu žáků na instruktory rozvleklý, necítila jsem se jistě, a namísto doplácení hodin nad rámec povinných jsem se na doporučení rozhodla 'dojezdit' právě v Autoškole Brdská.
  Jsem za toto rozhodnutí neskutečně ráda. Instruktor Brabec je neuvěřitelně milý a velmi ochotný člověk, není problém se domlouvat na jízdách i ve večerních hodinách či o víkendu, jeho cílem je opravdu vás k těm zkouškám zdárně dovést, a je vidět, že svou práci dělá rád. Podobná ochota vládne i ze strany pana Fechtnera, majitele autoškoly, se kterým přijdete do styku jako s prvním. Lidský je v neposlední řadě i přístup pana komisaře, alespoň toho, který jezdí na Dobříši (dělala jsem řidičák na skupinu B).
  Cena super, vozidla vyhovující (možná ne nejnovější, ale proč si s tou Fabii nezajezdit), kancelář teda v Mníšku - trochu ježdění, ale nic nezvladatulného.
  Autoškolu, byť jsem s ní jezdila kratší čas, mohu jednoznačně všem doporučit. A pokud jste někdo v podobné situaci jako já, věřte, že přestup rozhodně není špatné řešení - rozhodně ne do Autoškoly Brdská :-)
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : Jsem velice ráda, že se zde neobjevují již pouze jednostranné, maximálně pozitivní recenze. Sama jsem s tou svou otálela téměř rok, vzhledem k tomu, že nejsem šikovná a dost nervuji, myslela jsem si, že je to prostě všechno 'mnou'.
  Autoškola má vysoce profesionální vedení, skvělé, flexibilní slečny v kanceláři, kvalitní vozový park, důraz na hodiny teorie.
  Pravdou však je, že jsou přeplněni. Nemyslím si, že je adekvátní, zaplatím-li si 2-3 hodiny týdně, jezdit jednou za dva týdny po 45 minutách, ze zkušenosti vím, že dost záleží, na jakého natrefíte učitele - hodně se tu zmiňuje pan Saska, ten si skutečně plánuje hodiny v kanceláři i na měsíc dopředu, ostatní učitelé plánují individuálně.
  Ze začátku byl výcvik celkem plynulý, hladký, učitel(pan Satýnek) velmi vstřícný, pak se mezery mezi hodinami začaly prodlužovat, já byla čím dál vystresovanější, ke konci téměř brečela a pan učitel většinu doby mlčel, aby mi pak omlátil o hlavu chyby a ještě řekl, že se blbě ptám.
  A řešení? PŘIPLAŤTE SI DALŠÍ JÍZDY, přejděte na automat (dražší).
  Nechci nikoho prvoplánově obviňovat. Sypat popel na hlavu můžu i sobě. Výcvik jsem dodělala v menší autoškole, a to poměrně záhy, pomohl mi velmi vstříčný přístup, a já zjistila, že autoškola Drive mi dala asi více, než jsem myslela. Dost jsem se naučila, něco vypilovala a dá se říci, že je ze mě bezpečný a ani ne špatný řidič.
  ALE. Za jakou cenu? Kolik peněz by za to mezitím padlo v Autoškole Drive? Jak dlouho bych čekala na připuštění ke zkouškám?
  Možná to myslí dobře, ALE. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo nemá čistě pozitivní zkušenost. Autoškola Drive na mě působí, že chce být nejlepší za každou cenu, možná se to ale trochu přehouplo. Chápu, že se hodí nabrat hodně žáků, chápu, že z toho tečou peníze. Oceňuji kvalitní výcvik. Chtělo by to ale možná nehrát si za každou cenu na nejlepší, trochu zvolnit a zapracovat na lidském přístupu. Věřím, že se to nakonec vrátí.
  A také děkuji za výcvik.
 • Autoškola Petr Kříž Flegel, s.r.o. (okres Praha 9) : Muj výběr autoškoly byl náhodný a vubec toho nelituji. Sekretářka velmi milá a přijemná paní, která pomohla vždy se vším. Jako instruktora jsem měla pana Duška a nemohu si na nic stěžovat. Naučil mě všechno on uplného začátku až do konce. Domluvy na jízdy probíhali bez problemů a vdždy na čas. Na jízdách to nebyla žádná nuda. Vše dobře vysvětlil, naučil a i pobavil. Na záverečné jízdy mě skvěle připravil a ukázal všechny chytáky, které komisaři zkouší. Take mu tímto děkuji! :)
  Mohu jedině doporučit
 • Autoškola Hercok (okres Nymburk) : Neochotný a nervozní učitel. Nejhorší zkušenost. Zvyšováním hlasu, ponižováním nedocílíte doporučení ostatním.

  ROZHODNĚ NEDOPORUČIJI! Pan Hercok by si měl především udělat pořádek ve svých zaměstnancích a ne si psát sám sobě pozitivní recenze na internetu. :)

 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček doporučuji všem uchazečům o řidičské oprávnění. Naleznou příjemnou rodinnou atmosféru, fér jednání, časovou flexibilitu a hlavně kvalitní přípravu ke zkouškám.
 • Autoškola Říčany (okres Praha-východ) : Absolvovala jsem jen kurz na osobní auto, ale doporučuji všema deseti. Přístup vstřícný a profesionální. Instruktor je sympatický a pohodář, se kterým se dá přátelsky bavit, a zároveň umí naučit a připravit na zkoušku. Mimochodem jsem ani jednou nezažila, že by na mě zařval, i když jsem taky byla občas s tím řízením asi i na facku. Testy i praktickou zkoušku jsem dala napoprvé. Je pravda, že je v autoškole ještě druhý instruktor, s tím zkušenost nemám, ale slyšela jsem vesměs taky kladné ohlasy od spoluúčastníků kurzu. Doporučuji.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Výborné zázemí, skvělý přístup k žákům, doporučuji všem, kdo chce být perfektně připraven na získání řidičáku
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : Dobrý den, pokud chcete být po celou dobu kurzu v této autoškole ve stresu a proklinat den kdy jste se přihlásili do této pseudo Autoškoly plné afektovanych zaměstnanců, kteří se Vám snaží celý kurz jen znepříjemnit a zkomplikovat tak potom je to dobrý výběr, jinak se vyhněte této autoškole velkým obloukem!!!!!!! A třešnička na dortu je, že po Vas budou vymáhat pokuty za pozdni příchody ve viši 500 kč(mimochodem na teorii, musíte chodit o 20 minut dříve než je zahájena výuka,no jen samé nesmysly a pokuty!!!) Větší tragedii budete jen těžko v celé Praze hledat😂
 • Autoškola Seidl (okres Praha 10) : Nejlepší učitel a jsem mu velmi vděčný.
 • Autoškola Boris Obst (okres Brno) : Horsi autoskoly oprabdur neni, instruktpri netrpelivi, sprotsti proste des. Jak uz nekdo nema zkusenosti s rizenim, tak se zde opravdu ridit nenauci.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček můžu jednozančně doporučit. Pokud hledáte lidský, milý a hlavně trpělivý přístup určitě nechoďte jinam. Teorie pana Smolky je podávána humornou, ale přesto poučnou formou. Na jízdy jsem měla pana Budinu a nemůžu říct ani jedinou výtku. Hodnější a trpělivější učitel snad není. Se vším poradí, na vše se můžete zeptat a hlavně parádně připraví ke zkouškám. Na jednu stranu mě mrzí, že už je konec. Ze začátku jsem to brala jen jako další povinnost, ale jakmile přišly jízdy, vždy jsem se na ně těšila. Brala jsem to jako zábavu. Jak se naučit něco nového. Hlavně se to naučit v klidu, bez toho aníž by na mě někdo zvedal hlas. Tuhle autoškolu bych doporučila úplně všem a také budu. Za mě maximální spokojenost, lepší přístup už být opravdu nemohl.
 • Autoškola Třebeš (okres Hradec Králové) : na tu autoskolu je doporucuji co vic dodat super jednani a naucej hodne
 • Autoškola Red horse (okres Uherské Hradiště): Vyjádření autoškoly Red horse k anonymním a nepravdivím hodnocením. Autoškola Red horse podala tresní oznámení za pomluvu a nepravdivé informace na neznámého pachatele. Tento pisatel si asi neuvědomuje, že IP adresa je dohledatelná a správce ji musí na vyžádání předat policii. Tímto vás ostatní žádáme, abyste se pod své hodnocení podepsali. Autoškola Red horse,s.r.o.
 • Autoškola Karel Pilař (okres Ostrava) : Absolutní hrůza... Kde jinde člověk dělá autoškolu 2-3 měsíce, zde ji dělá půl roku. Časté a opakované rušení a změny v termínech jízd, téměř pokaždé. Díky tomuto systému má člověk 1 jízdu jednu za 14 dnů, to je opravdu zoufale málo.
  ------------------------------------------
  :-) To máme nejradši, když tady píšou spořílci a socky o dlouhém kurzu autoškoly a přitom mají možnost si připlatit rychlokurz a k tomu u Vás zákon porušen nebyl a kurz může trvat klidně i rok.
  Je logické, že žáci, kteří si připlatí rychlokurz mají přednost v plánování jízd a jezdí častěji před ostatníma.
  Ale každopádně pořád platí pravidlo, čím větší dřevák (Vás se to samozřejmě netýká) tím delší autoškola.
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Autoškolu Málek vřele doporučuji.
  Chválím profesionální přístup instruktorů. Učitelé si skutečně se vším dávají tu práci, aby vás vše naučili.
  Upozorní vás na chyby které děláte, protože jim nejste lhostejní a opravdu vás chtějí naučit řídit.
  Toho si moc cením.
  Já jsem totiž 3x vybouchla u zkoušek jiné autoškoly a chtěla jsem někoho kdo mě konečně naučí řídit a vše mi vysvětlí.
  Vybrala jsem správně. U této autoškoly na 1. pokus :)
  Cena kurzu odpovídá kvalitě poskytnuté služby.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY