Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Autoškolu můžu jedině doporučit, hlavně Františka Jaroše, který semnou měl trpělivost, ani jednou za celý kurz na mě nezakřičel ikdyz jsem něco pokazila naopak mně chybu vysvětlil a všechno probíhalo v klidu, je to suprový instruktor, který Vás opravdu naučí řídit, všechno v klidu vysvětlí a vždy poradí. Moc děkuji!😊
 • Autoškola Doležán (okres Chrudim) : Vše proběhlo bez problémů a jsem spokojená.
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : Autoškolu pana Lepíka všem, kteří se rozhodují o získání řidičáku doporučuji. Výklad teorie pana Rusiny, zapůjčení knížky, vstřícnost při časové organizaci jízd, pro mne známka jednička s hvězdičkou. Vše, na čem jsme se domluvili vždy platilo, absolutní vstřícnost a profesionalita učitelů. Ze začátku jsem měl obavy vzhledem k mému pokročilému věku, ale ty s prvními jízdami brzy opadly. Děkuji všem učitelům hlavně panu Lepíkovi, že měl se mnou trpělivost a že mne dotáhl až k zisku řidičáku. Za to jsem mu hodně vděčný. Do budoucna přeji všem zaměstnancům autoškoly hodně spokojených žáků, mezi které se řadím i já.
 • Autoškola Dubjak (okres Cheb) : Autoškolu Dubjak můžu vřele doporučit.
  👍👍👍
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Autoškolu BK mohu jedině doporučit! Díky skvělému systému autoškoly bylo plánování jízd hezky přehledné a snadné. Povinné chození na teorie a vyplňování testů skvěle připravilo na teoretickou část závěrečné zkoušky.
  Dále chci moc poděkovat svému instruktorovi panu Smutnému, za jeho přátelský přístup a velikou trpělivost se mnou. Nebyla jízda, na kterou bych se netěšila.
  Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě autoškolu BK. Rozhodně nelituji!
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Instruktor byl velmi milý a hodný! Určitě doporučuji
 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : Dobrý den, rád bych se podělil o svou osobní zkušenost s Autoškolu ÚAMK.
  S autoškolou jsem začal na Praze 5, kde jsem absolvoval celou teorii, která dle mého názoru byla velice dlouhá... Na "hodině" teorie jsem byl dohromady 12x (12 týdnů, po hodině až hodině až půl). Bylo to sice časově náročné, ale naučil jsem se vše, co jsem "do auta" potřeboval vědět. Po neúspěšných pokusech o domluvu jízd na Praze 5 jsem byl přesunut na Prahu 4.
  Tam byla organizace o 150% lepší a vše šlo rychleji. Za vše musím poděkovat panu Kuncovi, který se mnou zařídil přesun z Prahy 5 na Prahu 4, ale PŘEDEVŠÍM panu Pacákovi, který mě perfektně připravil na závěrečné zkoušky. Dalo se s ním skvěle povídat a pokaždé mi pomohl. Má mé VELKÉ DÍKY! Bezkonkurenčně nejlepší učitel.
  Celkově autoškolu hodnotím kladně. Doporučil bych ji lidem, kteří se chtějí naučit řídit. Dostane se jim kvalitního výcviku. Avšak chce to trpělivost... Nedoporučuji lidem, kteří chtějí mít autoškolu rychle za sebou. (Autoškolu jsem začal v září roku 2018 a ukončil jsem ji v dubnu roku 2019).

  Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat panu Kuncovi a panu Pacákovi. Díky nim jsem zvládl teorii i závěrečnou jízdu na 1. pokus.

  Petr Staněk.
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Vážení, jestli chcete dělat papíry, jste na dobré adrese. Teorii - výklad pochopí úplně všichni, lze se na cokoli zeptat. Jízdy jsem měla s paní Andreou Tomenendálovou, nikoho lepšího jsem nemohla potkat. Trpělivá, dochvilná, vše vysvětlí jak a proč, upozorní na MÉ chyby(i po několikáté), nekřičí. Dělala jsem chyby jako všichni, co se učí. Člověk si tu chybu musí přiznat a příště se toho samého vyvarovat.Byla jsem tam dobrovolně, chtěla jsem řidičák, učitelka už ho má a chyby jsem dělala taky já. Řidičák jsem udělala, sice na druhý pokus, ale vím, že poprvé jsem ty chyby udělala.A na podruhé to vyšlo.Tímto děkuji Andree za přístup a hlavně trpělivost. Mé díky patří i panu Hardynovi.
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : S autoškolou Hardyn jsem maximálně spokojen. Přátelé mi říkaly že v autoškole měly učitele kteří neměly zájem je něco naučit a nebyly zrovna milý. Jízdy jsem měl s paní Olšanovou která je nejlepší učitelka kterou jsem si mohl přát. Je milá , dá se s ní skvěle povídat a má zájem vás naučit to co máte umět.
 • Autoškola Flegel s.r.o. (okres Praha 9) : Autoškolu Flegel doporučuji všema deseti, obzvlášť těm, kteří se stejně jako jsem to měl já, bojí toho, aby na ně instruktor křičel, byl nepříjemný nebo cokoliv dalšího. To u této autoškoly opravdu nehrozí. Jezdil jsem s instruktorem Markem Frantíkem a byl jsem maximálně spokojený! Byl VELMI trpělivý, opravdu se vyzná a dost mi pomohly i jeho rady jak ke zkoušce, tak do normálního života řidiče. Vždy mi vyšel i vstříc časově a tak jsem udělal autoškolu během kratší doby než jsem čekal. Na zkoušku jsem byl připravený a dal ji na první pokus. Dojížděl jsem na Hloubětín z druhé strany Prahy, ale ani v nejmenším toho nelituji a každému tuto autoškolu ještě jednou doporučuji.
  Jáchym R.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Autoškola RS byla skvělá volba. Jsem ráda, že jsem měla tu příležitost tam dělat autoškolu. Učitelé byli moc milí. Chtěla bych jim poděkovat, že to se mnou nevzdali, když mi to na začátku moc nešlo. Plánování jízd probíhalo vždy dopředu, tak aby to vyhovovalo všem. Někdy se to muselo řešit i během víkendu, ale to je pochopitelné. Není to nic zvláštního či špatného. Jsem ráda, že jsem se v této autoškole učila.
 • Autoškola Nobe Praha (okres Praha 2) : Tato autoškola je perfektní jak teorie tak jízdy auto ve výborném stavu a můj lektor Petr Kolárský na jízdy tem mě naučil hodně a chtěl bych mu poděkovat i celé autoškole děkuji Zdeněk Janda
 • Autoškola TELOS (okres Praha 3) : Moc děkuji panu Volfovi. Ikdyž se může zdát, že je pan učitel přísnější, věřte že to myslí vše tak aby vám dal něco do života a ne jen na splnění odjetí jízd. Je to autoškola která vás naučí jezdit v hustém pražském provozu a dá vám i rady ze života jak jezdit opravdu jako správný řidič. Moc chválím. Děkuji!! R.
 • Autoškola Třebeš (okres Hradec Králové) : Doporucuji!!!!!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček bych určitě doporučila. Teorie byly velice zábavné a dozvěděli jsme se i osobní zkušenosti ze života. Jsem ráda, že před jízdami jsem si mohla zkusit cvičné jízdy na trenažeru. Samotné jízdy mě moc bavily a díky panu Budinovi jsem se toho nebála a na zkoušky byla připravena.
  Chtěla bych poděkovat jak panu Smolkovi tak panu Budinovi za vše, co mě v autoškole naučili.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček všem vřele doporučuji, pozitivní přístup pana učitele. Hodiny teorie byly zábavné a zároveň poučné. Autoškolu doporučuji všemi deseti:))
 • Autoškola Triumf (okres Praha 9) : Pan Ludvík v kanceláři vypadá příjemně, ale při jízdách nemá pochopení, je nepříjemný a chodí na ně pozdě. Nedoporučuji.
  -----------------------
  Při dnešním provozu v Praze a nejen v Praze si myslet, že instruktor přijede na Vaše jízdy na minutu přesně je hodně, ale hodně naivní představa.
 • Autoškola Triumf (okres Praha 9) : Já se omlouvám, neb to trochu nesouvisí, ale pana Ludvíka znám. A znám mnoho žáků autoškol. Jestli někdo napíše, že učitel nemá pochopení, tak se to jenom dobře. Je jiná doba. Host vyhazuje číšníka, učitelé moc neučí, neb nemají pochopení. Sorry. Pochopení musí mít v prvé řadě žák. Ničí auto za statisíce. Mimochodem na střední škole mají učitelé pochopení. Musí jej mít. Mají dotace za žáka. Autoškola ne. Takže vážená " kopyta " v autoškole, zpytujte svědomí a trochu pokory.
 • Autoškola Triumf (okres Praha 9) : Pan Ludvík v kanceláři vypadá příjemně, ale při jízdách nemá pochopení, je nepříjemný a chodí na ně pozdě. Nedoporučuji.
 • JM autoškola (okres Brno) : Za mě skvělá autoškola. Dnes jsem dodělal kurz na motorku a to na poprvé. P. Tibenský má k výuce skvělý přístup, žádným způsobem na lidi neřve, naopak trpělivě vysvětluje a sděluje poznatky, jak se zlepšit. I nějaká ta sranda byla. Člověk dopředu dostane podrobný návod, co k výcviku potřebuje, co se po něm bude chtít u zkoušek, kam se má dostavit (včetně mapek), tak aby jakýmkoliv způsobem netápal. Plánování jízd probíhalo přes email, přehledně a v mém případě vcelku rychle (nebyl jsem závislý na denní době, mohl jsem kdykoliv). Pokud bych zvažoval rozšíření ŘP o další skupinu, půjdu určitě zase sem.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY