Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • MB Autoškola Most (okres Most) : Autoškolu MB mohu vřele doporučit ! Přátelský, profesionální přístup k žákům. Pan Braniš vždy vše srozumitelně vysvětlí a skvěle připraví na zkoušky. Po celou dobu kurzu panuje příjemná, přátelská atmosféra a v té se vždy lépe pracuje, učí. Jízdy vždy byly plánované tak, aby i s prací nebyl problém školu zvládnout během požadované doby kurzy. Nemám nic, co bych vytkla.
  Děkuji za všechny rady a přeji hodně spokojených žáků.
 • Autoškola Janoš (okres Bruntál) : S autoškolou u pana Janoše jsem byla spokojená. Vždy jsme se domluvili na čas a přijel pro mě až do práce. Odpadlo mi dojíždění do města vzdáleného asi 20km. Jízdy jsem udělala napoprvé a testy na 100%.Žadné příplatky za jízdy navíc po mě nechtěl.
 • Autoškola Brodský (okres Nymburk) : Po přečtení některých recenzí zde si uvědomuji v jak zhýčkané době žijeme. Pan Brodský je občas velice přísný a možná i netrpělivý. To každopádně neznamená, že by to jakkoliv kazilo kvalitu kurzů nebo učitele jako takového. Za mě autoškola určitě není pro slečinky a slabé povahy, které se rozpláčou, jakmile se na ně zvýší hlas. Za mě perfektní přístup - ráznější, ale naučí. Z prvních jízd jsem popravdě byl lehce vyplašený a neměl příliš chuť řídit, ale později jsem se zaběhl a pochopil, že panu Brodskému jde především o tom naučit žáky řídit správně. Stačí dodržovat postupy, které jsou vyžadovány a i si příjemně pokecáte během jízdy. Pan Brodský je starší škola, ale je to řízek, díky kterému nemám sebemenší strach řídit a dokážu si jízdu užít. Samozřejmě, že si každý po čase najde svůj styl řízení - některé kroky nyní považuji za poměrně zbytečné, ale jde o to, že jste pořád ve škole, kde se učíte základy.

  Shrnul bych to tak, že autoškolu s p. Brodským doporučuji pro lidi, kteří nejsou vychováváni v maximálním komfortu a pro lidi, kteří nejsou přesvědčeni o tom, že je svět růžové krásné místo plné poníků. Za mě TOPKA a jsem rád, že jsem mohl být úspěšným studentem!
 • Autoškola Kouša Václav (okres Praha 5) : Pán mi naboural auto, bez zjevných poškození. Místo omluvy jsem se dočkal výsměchu. Moc pěkné.
 • Autoškola Trio (okres Praha 7) : Túto autoškolu určite nie, vložte peniaze do inej, ukončíte tak kurz v dohodnutom termíne a s úsmevom na tvári, čo v tejto autoškole určite nie je možné.
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Touto recenzí bych chtěl poděkovat panu učiteli Kašparovi za pevné nervy, skvělý a individuální přístup a pohodové jízdy. Hodiny teorie byly taktéž doslova nabité informacemi. Autoškolu doporučuji všemi deseti!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Na zacatku mohu hned rici, ze Autoskola Smolicek byla nejlepsi volba v mem zivote. Na zacatku hodin teorie, skvela prace pana ucitele, kdy umel vysvetlit kde jakou dopravni znacku, situaci, problem. Vsechny tyto informace rikal s klidem a s vybornou davkou humoru. Hodiny nebyly nudne a suprove se poslouchalo.

  Potom nasledovali hodiny jizd, ktere jsem si oblibil jeste vice nez teorii. Vzdy na zacatku hodiny jsem se s panem ucitelem rozume domluvil kde a kdy bude nase dalsi jizda zacinat. Behem jizdy je pan ucitel pratelsky, klidny, usmevavy, vtipny a neni duvod k hadkam, ci jinym nedorozumenim.
  Rad poradi a vzdy dokaze na danou otazku odpovedet.

  Autoskola je take vybavena perfektinimi auty, ktere jsou pro zacatecniky idealni.
  Napriklad s parkovaci kamerou, zaparkujete kdekoliv.

  Nakonec je mi lito, ze to tak vsechno rychle uteklo a rozhodne budu mit na tuto Autoskolu NADHERNE vzpominky...

  Dekuji za vsechno!
  11/10
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Autoškolu jsem absolvoval s Jiřím Pýchou - po teoriích jsem 20. prosince jsem měl první jízdu a 19. ledna už jsem měl úspěšně složené zkoušky.
  Od první jízdy rovnou v provozu, Jirka vše vysvětlí, nabere vás tam, kde vy zrovna potřebujete. Skončit jízdu můžete taky kdekoliv. Zkouška díky tomu všemu byla formalitou.
  Teorie se snaží dělat zajímavé, přidává tipyjak zvládnout testy apod.
  Vše na jedničku.
  Jízdy 3x - 4x týdně nebudete mít jen tak někde, začátek i konec jízdy kdekoliv taky není samozřejmost- proto TOP.
  Jízdy absolvovány v novém Seatu Ibiza, vozový park je tedy na velmi slušné úrovni.
  Instruktor naprostý kliďas, nikdy neřve, nikdy nezvýší hlas.
 • Autoškola Jan Polter (okres Praha 8) : + osobní přístup a jednání rovnou s učitelem (nikoli že se domlouváte zvlášť se sekretářkou, čekáte, co řekne majitel ap.)
  + korektní, osobní přístup, vstřícnost, trpělivost, Při jízdách žádné nervy, křiky ap., to bych nedala. Naopak podpoří, pochválí, ale adekvátně - když je za co :)
  + důraz na teorii, odchodila jsem tak 2x víc hodin, než je předepsáno, opravdu se tomu věnuje a na zkouškách je to pak znát.
  + heslo pana Poltera "vy nechcete mít řidičák, vy chcete umět řídit"
  + ve 40 naučil řídit mě, absolutního neřidiče :)
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Lepší autoškolu jsem si vybrat nemohla. Přístup je naprosto skvělý a potkáte zde jen milé a vstřícné lidi.
  Teorie s panem Moravcem byly plné informací, které byly vyvážené smyslem pro humor a vřelým úsměvem.
  Jízdy s panem Smutným, tím asi nejvíce trpělivým člověkem na Zemi, utekly mrknutím oka a byla to vlastně zábava. Pan Smutný je velice vstřícný a vždy skvěle pomůže.
  Byla jsem také velmi spokojená se systémem přihlašování jízd přes internet, který byl jednoduše ovladatelný.
  Zkrátka bych autoškolu BK doporučila všem, protože tam jsou dobře naladění lidé, kteří vás dovedou k úspěchu.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Přívětivá malá autoškola, velice dobré webové stránky, přívětivý a kvalifikovaný personál, učebna pro přednášky je poměrně malá, ale dostačující.
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Nejlepší učitel na světě. Přátelský přístup, vše dobře vysvětlí a poradí. Mohu jen doporučit. :)
 • Autoškola Neumann (okres Praha 5) : Autoškolu můžu s klidným srdcem doporučit. Profesionální přístup ze strany instruktorů. A veliké díky patří Václavu Schejbalovi který mě dokonale připravil na závěrečné zkoušky.
 • Autoškola Neumann (okres Praha 5) : Autoškolu můžu s klidným srdcem doporučit. Profesionální přístup ze strany instruktorů. A veliké díky patří Václavu Schejbalovi který mě dokonale připravil na závěrečné zkoušky. Martin Damek
 • Autoškola Pospíšil (okres Olomouc) : Autoškolu můžu stoprocentně doporučit, všichni instruktoři byli během jízd milí, dokázali vše trpělivě vysvětlit, zároveň jste se častokrát zasmáli a pokecali. I u teoretických přednášek jste se nenudili, obzvlášť zdravověda byla podána zábavnou formou a dozvěděli jste se spoustu věcí, které se vám budou do života hodit. Celkově mě autoškola připravila skvěle nejen ke zkouškám, ale snad i na řízení v běžném provozu. Ještě jednou moc děkuji za všechno!
 • JM autoškola (okres Brno) : Plánování více jízd dopředu s milou paní sekretářkou, instruktoři vstřícní, u zkoušek se snaží podpořit, cena (alespoň pro sk. B) v porovnání s ostatními autoškolami hodně příznivá :)
 • Autoškola JEKA (okres Pardubice) : Šel jsem zkusit autoškolu s tím, že jsem si od mala myslel, že neudělám papíry ani na chodce a předevčírem jsem kurz B složil (čemuž jsem nikdy nevěřil) .
  Přístup k žákům velice solidní, paní sekretářka milá a ochotná.
  Úroveň vozového parku - velice komfortní a moderní vozidla.
  Cvičné jízdy - vyhoví maximálně, připraví slušně - jsou trpěliví. Jen je nevýhoda, že se naučíte jezdit v pohodlném autě a pak si pořídíte auto např. bez posilovačů.
  Teorie - vysvětlí vše polopatě, trpělivě - jen si osobně myslím, že je teorie příliš osekaná a hodně věcí ke zkouškám se musí člověk doučit sám (ty potřebné věci ke skutečnému ježdění Vám samozřejmě vysvětlí).
  Cena kurzu - všude plus mínus podobná, ale toto je autoškola, za kterou si člověk i připlatí-
 • Autoškola Vlasta Tichá (okres Ostrava) : Tuto autoškolu jsem si prvně zvolila, protože jí absolvovali mí dva kamarádi, ale bohužel jsem ji nedokončila a přešla k jiné, z důvodu přístupu učitelů. Autoškolu jsem chtěla absolvovat za účel naučit se řídit automobil a nikoliv poslouchat partnerské problémy ze života učitele a následné návrhy i s tím kde by si rád na mě sáhl. Daného učitele jsem tedy vyměnila za jiného, jehož zájmem však bylo koukání do mobilu aniž by mi cokoliv k řízení vysvětloval a případně mi jako nováčkovi radil. Necítila jsem se s ním v autě vůbec bezpečně, jelikož jsem si nebyla ničím jistá a zda řídím správně, což mu bylo zcela jedno. Po dvou jízdách, co jsem se dle jeho slov nezlepšila, což netuším z čeho to v tom mobilu usoudil, mi navrhl ať si domluvím jiného učitele. Nového učitele jsem si tedy domluvila ve zcela jiné autoškole, který se mi věnoval celou dobu jízdy, vysvětloval mi vše a dával mi i užitečné rady. Jen díky změně autoškoly jsem nakonec řidičák zvládla na poprvé.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Tohle už nikdy více.
  Paní byla strašně nepříjemná, shazovala mě až jsem se po dokončení autoškoly (na několikátý pokus) bál sednout za volant a vůbec jsem si nevěřil. Za mě jsou v Kolíně mnohem kvalitnější autoškoly s lepším přístupem.
 • Autoškola Irena Hnátová (okres Plzeň-sever) : Tuto autoškolu můžu všem vřele doporučit. Přístup lektorů je skvělý. V autě není nikdy nuda. Jsem moc ráda, že jsem dělala autoškolu právě zde, a že díky teoretickým lekcím a následné praxi v autě s tou nejlepší lektorkou jsem to dotáhla do zdárného konce. A za to DĚKUJI. Chceš autoškolu v pohodě tak tohle je správná volba. Když sečtete skvělý přístup lektorů a váš zodpovědný přístup k výuce, máte řidičák zajištěný.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY