Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Skála (okres Olomouc) : Dobrý den.
  Nejsem zvyklý reagovat na anonymy, ale po upozornění, jaké hodnocení se nachází na této stránce mi to nedá. Nejmenovaná slečna mě tam obviňuje ze sexuálního obtěžování, nazývá mě prasetem, nabádá k podávání trestních oznámení apod.Já mohu samozřejmě tvrdit, že nic z toho se nestalo a bude to na čtenáři nebo čtenářce komu uvěří. Z uvedeného například není zřejmé, jestli plácnuto mělo být po zadku slečny nebo mém. Nebudu rozebírat všechny nesmysly, protože opět by to bylo tvrzení proti tvrzení, ale uvedu pouze ověřitelná fakta: Po poslední jízdě (2.7.) jsme po vzájemné dohodě šli do kanceláře naplánovat zbytek výuky a výcviku a termín zkoušek. Slečna totiž odjížděla na 14 dnů na Ukrajinu a za pár dnů po návratu do Jižní Koreje a mermo mocí chtěla ke zkouškám před odjezdem do J. Koreje. Do toho ještě zkouškové období. Velké sousto. Byla překvapená, že zas tak ten výcvik laxní není a trvám na absolvování celého výcviku a výuky. Po 10 minutách hledání termínů kancelář opouštěla s tím, že zkusím zpracovat časový harmonogram dokončení výcviku a pošlu jí jej formou sms. Popřál jsem jí šťastný pobyt v zahraničí a rozloučili jsme se podáním ruky. Harmonogram jsem během dne zpracoval a poslal jí jej. Zřejmě s tím nebyla spokojená. Následně na mě podala trestní oznámení se zvláštním důvodem. Nebylo to žádné sexuální obtěžování, ale prý jsem jí šáhl na ruku! Policie tento "přestupek" předala na přestupkovou komisi magistrátu, kde jsem tuto situaci popsal. Zmíněná slečna měla možnost svoje tvrzení obhájit před touto komisí, ale k jednání se bez omluvy nedostavila. Toto jsou doložitelná fakta. Její hodnocení se objevilo až po třech měsících po tr. oznámení, kdy zřejmě zjistila, jak dopadlo její tr. oznámení a protože svůj výcvik nedokončila, tak se mstí takovými nesmysly.Dalším faktem například je, že nemám vnuky a vnučky,jak tvrdí, ale jen vnuka. Dalším smutným faktem je, že pokud někdo anonymně může naházet špínu, tak si vymyslí cokoliv a je to otištěno. Vážím si lidí, kteří se pod svůj názor dokáží podepsat.
  Jaroslav Skála
 • Autoškola Třebeš (okres Hradec Králové) : Pan Bartůšek je skvělý učitel. Vše vysvětlí v klidu a bez řvaní, jízdy byly pohodové a moc mě bavily. Určitě autoškolu doporučím dál.
 • Autoškola Kredit (okres Plzeň-město) : Z důvodu nízké ceny jsem si vybral tuto autoškolu, bohužel po zaplacení se ukazalo, že pan školící je totálně arogantní kokot s neprofesionálním chováním, závěrečné jízdy probíhají opravdu časově náročným stylem, kdy čekáte ve stresu od půl osmé do 11:00 než se dostanete na řadu, přijde mi že jsou s komisařem domluvení, protože na první pokus to nedá žádný uchazeč, ve stresu jsem místo doprava odbočil doleva, instruktor mi nechal jízdu dojet a při závěrečné konfrontaci mě řekl, že jezdim dobře, ale plést si strany to ještě neviděl a ze zkoušky mě vyhodil. Kredit už nikdy více radši si připlatit a jít jinam!!!!!!!
 • Autoškola Vacek (okres České Budějovice) : Autoškola Vacek, je velmi dobrá volba, pro všechny, kteří se rozhodli udělat si řidičský průkaz, bez ohledu na věk. Pan Vacek je velmi dobrý a trpělivý učitel. I přes nabytý diář se vždy snaží vyjít žákovi vstříc. Připravit všechny budoucí řidiče na nejrůznější situace a je velkou podporou i v závěru kurzu.

  Alžběta
 • Autoškola Škáva (okres České Budějovice) : Skvělý přístup. Pan Škáva není jen učitelem, co vás učí řídit, ale je zároveň parťákem, který vám pomáhá zvládnout všechny situace. Hlavně v klidu bez zbytečných emocí. Mohu jen doporučit!
 • Autoškola Petr Kříž Flegel, s.r.o. (okres Praha 9) : Tuto autoškolu mohu jen vřele doporučit. Zejména pak jízdy z panem Duškem, který je opravdu profesionální, trpělivý, vřelý a jízdy s ním byly v mnohém obohacující. Jeho cílem je co nejlepe Vas připravit ke zkouškám, což se mu daří velmi dobře. Se mnou neměl jednoduchou pozici, protože jsem v polovině kurzu přešla z jiné autoškoly, kde mě nenaučili ani mizivou část, co pan Dušek a i tak to zvládnul skvěle a připravil mě na zkoušky tak, že jsem je zvládla napoprvé. Patří mu tedy velké díky.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Když jsem si vybíral, do jaké autoškoly půjdu, ptal jsem se všech lidí, co už ty „papíry“ měli. U těch, co chodili do Autoškoly Smolíček, jsem nechápal, proč se vždycky usmějí a použijí slovní spojení „zábavná autoškola“. Ale zkusil jsem to. Od první hodiny teorie, kde jsem se toho hodně naučil, jsem se i já sám přistihl, že nesleduji čas, a ne jednou jsem se i pousmál. Takhle to vypadalo na každé teoretické hodině, jenže samotná teorie není všechno. Když jsem šel na první jízdy, byl jsem opravdu hodně nervózní, což se za pár minut změnilo. Pan Budina, kterému ještě jednou moc děkuji, byl vždycky strašně klidný, i když to vypadalo, že na planetě Zemi bude o dva méně. Hodně mě toho naučil a stejně jako na teoretických hodinách jsme se taky hodně nasmáli. Myslím si, že když zvolíte Autoškolu Smolíček, chybu rozhodně neuděláte.
 • Autoškola Jaroslav Kalvoda (okres Prostějov) : Závěrečnou zkoušku “komisař” nehlidam a nevim jak jsem s několika přestupky zkoušku zvládl. Ale ještě aby mi ŘP za tu cenu nedali
 • Autoškola Formánek (okres Liberec) : Autoškolu bych nikomu nedoporučil, pan učitel měl velmi špatný přístup, i co se týče toho, že byl v údivu, když člověk předtím než nastoupil do autoškoly, nikdy auto neřídil, tak z toho byl rozbor jakto na 10minut, který se nenesl v příjemném duchu (ostatně jako celý kurz). Téže neustále telefonování i v nevhodných situacích tomu moc pozitivního nepřidalo. Jediné co hodnotím pozitivně je to, že měl pan Formánek velké auto, se kterým se toho člověk naučí více.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Dělala jsem si v autoškole kondiční jízdy a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu. V autě byla vždy pohodová atmosféra, jízdy mě bavily a těšila jsem se na ně. Paní Smolková je moc hodná a příjemná, vše mi vždy vysvětlila a díky tomuto krásnému přístupu už nemám strach, že bych řízení nezvládla.
  Pan Smolka je taktéž moc milý a ochotný a je s ním velká legrace.
  Pokud uvažujete, kam jít do autoškoly, tak se Smolíčkem nešlápnete vedle. :-)
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : S autoškolou jsem byla velice spokojena, skvělí instruktoři, kteří vás opravdu naučí. Vřele doporučuju! :)
 • Autoškola Slon (okres Brno) : Můžu jenom doporučit. Jestli si tady někdo stěžuje na plánování, tak je totální dřevák a neschopa. Já jsem si dočkal pokaždé naplánovat a když ne ve středu, tak bez problémů v týdnu, ale to si člověk musí hlídat. Všichni instruktoři super.
  Každopádně doporučuju.
 • Autoškola Anna Krešlová (okres Liberec) : Paní Krešlová má svůj styl jak naučit jezdit. vše vysvětlí, při jízdách je klidná. Velmi si cením její trpělivosti co emnou měla při plánování jízd. Zkoušky se mi sice na první pokus nepovedly, ale to bylo mnou blbostí a nervozitou. Před druhými zkouškami si všechno se mnou projela,moje třetí zkouška proběhla úspěšně a za to ji moc děkuji že sklidnila takového nervak jako jsem já. Zkrátka výcvik vám přizpůsobí na tělo. A pan Hanuš byl výborný učitel teorie a dokázal zaujmout
 • Autoškola Nobe Havířov (okres Karviná) : Autoškolu NOBE mohu doporučit všem kdo hledají kvalitní výuku a individuální přístup. Pan Chmiel se přizpůsobil veškerým mým požadavkům. Na panu učiteli oceňuji hlavně přístup k výuce, jeho cílem je předat Vám co nejvíce zkušeností a udělat z Vás dobrého řidiče... Děkuji za všechno.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) :
  Hodnotím Ostravu
  Naprostá spokojenost s přístupem všech vyučujících je vidět ze jsou to profesionálové na svém místě, velice přátelští a milí. Pan Kosňovský úžasný a hlavně velice trpělivý člověk, který dokáže snad naučit ridit každého! Opravdu mohu doporučit!! :)
 • Autoškola Tauchman (okres Mělník) : V podstatě po pěti minutách mě poslal domů, že jsem antitalent a nemá na mě nervy. Vlastně jen z důvodu, že mu bylo špatně rozumět v intercomu... nebo já blbě slyšela, každopádně šlo o nějaký komunikační šum... nějak se mi nechtělo stresovat se dál a tak jsem si našla jinou autoškolu... sice dvojnásobně tak drahou, ale stálo to za to, s klidným instruktorem mi to šlo v podstatě hned od začátku ani u zkoušek pak nebyl žádný problém. Někde jsem pak četla o časové vytíženosti téhle autoškoly (asi kvůli ceně), tak jsem usoudila, že totálně "protiklientský" přístup instruktora mohl pramenit z časové vytíženosti, díky které neměl úplně snahu si klienty udržet.
 • Autoškola Pavel Burian (okres České Budějovice) : I když za skupinu měl na stránkách cenu 4200Kč, ale požadoval 8000Kč. I když se na teoriích tvářil jako sympaťák, jízdy s ním byly horor. Furt na mě řval, nic nevysvětlil. Na cvičišti mi zadal úkol a pak se někam ztratil a vůbec se mi nevěnoval, pak na konci přišel a samozřejmě mě musel ještě seřvat. Protože jsem se za 6 jízd kvůli tomuto přístupu samozřejmě nestihl naučit vše, musel jsem si připlatit ještě za 3 jízdy po 600Kč. I tak jsem si ale na zkoušku připadal nepřipravený a říkal jsem si když jí neudělám, tak přestoupím, protože jsem už toho idiota nemohl ani vidět, nakonec jsem jí ale udělal na 1. pokus.
  I tak vám ale tuto autoškolu nedopručuju, protože mě kurz za 4200,- nakonec na 10 800,- a protože pan instruktor je s prominutím debil.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Výcvik u Autoškoly NOBE proběhl bez problémů. Tým se patřičně stará o to, aby zákazník získal své informace s dostatečným předstihem a ve snadno přístupné formě. Teoretická část společně s podmínkou splnit 4 závěrečné testy nanečisto zajišťuje, aby měl student základní přehled a byl dostatečně připraven poprvé usednout za volant. Praktická část probíhala podobně hladce: s lektorem jsme si po dohodě navzájem vyhověli a domluvili se na nejvhodnějších termínech. Lektor během jízd bere ohled na nedostatky, a na ty poté klade důraz a snaží se je zdokonalit.
 • Autoškola Sehnal (okres Mladá Boleslav) : Pan Sehnal opravdu nejlepší člověk na učení ježdění! Vše v klidu vysvetlí,nekřičí,je milý a příjemný.Když ho posloucháte a berete si jeho rady a zkušenosti k srdci,nebudete mít u zkoušek problém.Zvládla jsem to napoprvé.Moc doporučuji.Vybrala jsem si nejlíp jak jsem mohla.
  Jezdí se ve velkém autě,ve kterém se opravdu dobře jezdí.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Díky pečlivému přístupu instruktorů, jak při jízdách, tak na teoriích, nebudete mít problém při závěrečných zkouškách.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY