Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Dejvice (okres Praha 6) : Do autoškoly Dejvice (přesněji k instruktorovi Alešovi Jánskému) jsem šla na doporučení kamaráda, který u něj řidičák na A-čko dělal pár let zpátky.
  A rozhodně musím říct, že to byla dobrá volba - s motorkou jsem neměla žádné předchozí zkušenosti, takže hlavně polygonu jsem se docela bála, ale díky dobrým radám a trpělivosti instruktora se vše zvládlo.
  Vím, že některé autoškoly trénují hlavně polygon a do provozu vyrazí jen symbolicky. Tady to ale bylo přesně naopak - od začátku jsem čas trávila v rušných ulicích Prahy 6, což je alespoň za mě praktičtější přístup.
  Autoškola není z nejlevnějších, ale měla jsem pocit, že se jedná o dobře investované peníze, protože jsem na motorce skutečně získala jistotu a o to jde myslím především :)
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : S absolvováním autoškoly v Autoškole pana Zdeňka Mazala jsem byl maximálně spokojený. Pan Mazal je nadmíru ochotný a vstřícný, bez problémů se dají domlouvat termíny jízd a tyto termíny platí. Organizace autoškoly je flexibilní a vše jde po domluvě zorganizovat dle přání a časových možností. Teoretické hodiny adekvátně připraví na praktické jízdy, které jsou skutečně beze stresu a kvalitně připraví na jízdu s komisařem. Pan Mazal za nikoho autoškolu nemůže udělat, ale v maximální míře řádně připraví na získání řidičského průkazu. Mohu pouze doporučit.
 • Autoškola Pavel Burian (okres České Budějovice) : Nejsem už nejmladší, řidičák sice mám, ale neřídila jsem. U pana Buriana jsem absolvovala kondiční jízdy – v podstatě jsem začínala opět od nuly. Mohu každému jen doporučit. Jsem docela nervák a zmatkař ale po několika jízdách se to zlepšilo, naučila jsem se nejen řadit ale především vnímat věci kolem sebe, bez kterých prostě řídit auto nejde. Ještě si pár kondičních jízd přidám a věřím, že díky panu Burianovi budu v budoucnu autem jezdit. Řízení auta byla pro mne noční můra ale teď začínám pomalu věřit, že to půjde.
 • Autoškola Pavel Pelikán (okres Brno) : Autoškolu Pelikán určite odporúčam. Bezproblémové plánovanie jádz, ľahká dohoda, a hlavne za trpezlivý a ochotný prístup inštruktora, vďaka ktorému sa mi podarilo skúšky úspešne absolvovať na prvý pokus :)
 • Autoškola Nobe Praha (okres Praha 2) : Jsem ráda, že jsem si vybrala autoškolu Nobe. Hrozně to uteklo. Na jízdy jsem se vždy těšila a bavily mě. :)
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Mohu jen doporučit. Skvělý profesionální a přátelsky přístup, naprostá spokojenost.
 • Autoškola Tauchman (okres Mělník) : Přešel jsem z jiné autoškoly, kde nebyl na jízdy čas. Přešel jsem teď krátce před zkouškami. S instruktorem jsem hodně spokojený. Je na pohodu, vysvětlí, má trpělivost. Mezí mě jen poplatek za přechod, který mi úplně nesedí a hlavně mi byl řečen až po optání, jak budeme řešit doplatek hodin po dvou hodinách jízd. Mohl jsem se zeptat dříve, ale v ceníku jsem nic takového nenašel a tak mě to nenapadlo. Ale jako s instruktorem jsem hodně spokojený a opravdu naučí.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Dobrý přístup. Od každého instruktora jsem se naučil něco. Pan Švrčula mě dobře naučil zrcátka.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Má slova jsou pouhým opakováním již řečeného. Již 2. řidičák a bez jediné námitky vše na 1*. Pan učitel je zasloužilý motorkář a učitel co má srdce tedy ,,motor,, na pravém místě a v žilách olej. Škoda jen že už není řidičák který bych u něj mohl dělat.A pokud někdo váhá nad tím zda jít do téhle autoškoly nebo jinde. Tak tím jenom marní čas a dávno už měl upalovat s přihláškou ke Smolíčkovi. Tím se poroučím a děkuji za vše :D
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Bezkonkurečně nejlepší autoskola v Opavě.
  Kamarádský přístup manželů Smolkových.
  Na všechny jizdy jsem chodila s radostí, trpělivost cením nejvíce, ze začátku mi to moc nešlo ale vždy byli hodni a motivovali mě dál.
  Vřele doporučuji
 • Autoškola BESKYD (okres Frýdek-Místek) : Opravdu skvělá autoškola! Vše zařídí, dá se na všem domluvit, vyšli mi ve všem vstříct a hodně naučí, pokud se to člověk chce naučit! Chtěla bych moc poděkovat paní Horové, Alešovi Horovi a všem, kteří je zastupují! Jste úžasní, jak všechno zvládáte a ještě jste k tomu hodní a trpěliví. Byla by potřeba více lidí jako jste Vy. Mockrát děkuji Marťáková
 • Autoškola Kuchta (okres Most) : Pan lektor bohužel nemá moc velkou mentální kapacitu a myslí si, že je chytřejší než vy, tudíž mu povětšinou ani nedošlo, že všechny jeho narážky/urážky slyším a velmi dobře jim rozumím, ovšem nejsem z těch, kdo by se ozvali. Sebereflexe je taky nulová, sociální schopnosti žádné. Jedná se o lidskou trosku. Celkem bych se obešel bez informací s kým spal, spí a komu za to zaplatil (Pokud byste si to někdy četl, o čemž pochybuji, tak takové perly z vašeho sexuálního života nijak nepotvrzují vaši mužnost, spíš naopak, ani v případě, že jsou vymyšlené.). Je mi líto všech, kteří se k němu přihlásí. Ostatní recenze popisují to co se dělo docela dobře, měl jsem to jako chlapec ještě docela příjemné.

  Všechno tohle by se dalo přežít, kdyby vás ovšem naučil řídit a to se nejspíš taky nestane. Za celý kurz jsem parkoval asi dvakrát. Učí vás to tak, že vás buzeruje za to, že to vlastně neumíte. Nejlíp pojedete cestu, kde se nebude muset snažit a bude mít čas na hraní hry na mobilu. Nepamatuji si, že by se nějak snažil mi něco vysvětlit. Řídit jsem se nenaučil, vlastně ani zhruba.

  "Hodiny" v autoškole, kdy se má probírat teorie jsou vedené těžce náhodně, naprosto zbytečně strávený čas, všechno si musíte dostudovat sami.

  Asi je zbytečné pokračovat v popisu, co všechno nepříjemného se stalo. Každopádně doteď neřídím a docela se toho bojím.
 • Autoškola Roofex (okres Teplice) : Jít do této autoškoly byla opravdu chyba. Jízdy byly jedné velká katastrofa - instruktor nic nevysvětluje, a pokud uděláte chybu, začne křičet. Na zkoušku nepřipraví, jen neustále opakuje, že ji neuděláte, což se na zkoušce projeví (po přechodu do jiné autoškoly bez problémů, takže chyba je zde). Systém objednávání jízd po internetu je velmi nespolehlivý. Rozhodně nedoporučuji, pokud o této autoškole, třeba z důvodu ceny přemýšlíte, jděte raději jinam.
  23. června 2019 (07:38)
  ......................
  Tak to dopadne, když si socky vybírají autoškolu podle ceny a ne podle referencí :-) A to platí nejen u autoškol...
 • Autoškola Emco (okres Teplice) : Autoškolu Emco mohu jen doporučit. Oba instruktoři, se kterými jsem jela, dokázali všechno vysvětlit a byli velmi trpěliví. Díky za všechno 😉
 • Autoškola Roofex (okres Teplice) : Jít do této autoškoly byla opravdu chyba. Jízdy byly jedné velká katastrofa - instruktor nic nevysvětluje, a pokud uděláte chybu, začne křičet. Na zkoušku nepřipraví, jen neustále opakuje, že ji neuděláte, což se na zkoušce projeví (po přechodu do jiné autoškoly bez problémů, takže chyba je zde). Systém objednávání jízd po internetu je velmi nespolehlivý. Rozhodně nedoporučuji, pokud o této autoškole, třeba z důvodu ceny přemýšlíte, jděte raději jinam.
 • Autoškola Pa9 (okres Praha 4) : Pan Padevět mě naučil řídit, křičel jen výjimečně. Většinou vyhověl časově. Zkoušky jsem udělal na první pokus. Vadilo mi jen, že v autě hodně kouří a z 90 minutové jízdy ukrojí na začátku a konci klidně 15 minut.
 • Autoškola Smart (okres Praha 4) : Absolvovala jsem kurz jízdy na skútru a jsem nadšená. Instruktor byl milý a trpělivý, nevěřila bych, co všechno se dá naučit a vyzkoušet za 3 hodiny. Tento kurz, stejně jako celou autoškolu doporučuji všemi deseti!
 • Autoškola Pristaš (okres Praha 8) : Autoškolu-Ládví, kterou provozuje pan Pristaš, mohu vřele doporučit. Dělal jsem si řidičák na motocykl (skupinu A) a výcvik proběhl zcela hladce. Pan Pristaš je velmi vstřícný při domlouvání termínů jízd a žáky plně připraví na závěrečné zkoušky. Vše probíhá v klidu, spolehlivě a s individuálním přístupem. Tímto panu Pristašovi ještě jednou velice děkuji.
 • Autoškola TELOS (okres Praha 3) : Autoškolu celkově hodnotím velmi kladně, hlavně instruktorku paní Janu, skvěle vše vysvětlí, je hodná, čas si vždy na své žáky najde, měla jsem možnost jít k někomu jinému a nebo si počkat, raději jsem si počkala a byla jsem za to ráda, no a hlavně nekřičí😄.

 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Autoškola má velmi vstřícný přístup k žákům. Nikdy nebyl problém s domluvou. Je vidět že autoškolu vedou správní lidé kteří už to dělají nějakou tu dobu a dokáží vás dovézt ke zdárnému konci. Je zde skvělí systém na přípravu k závěrečným testům které poté zvládnete levou zadní.
  Autoškolu mohu určitě doporučit.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY