Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Neuschl (okres Znojmo) : Profesionálni a přátelský přístup instruktora. Je evidentní, že pana inženýra práce nejenom baví, ale má opravdu zájem připravit řidiče nejenom na úspěšné zvládnutí závěrečných zkoušek, ale i následující bezpečnou jízdu ( předvídat, chovat se ohleduplně, zodpovědně..) . Pan inženýr je i skvělý učitel i psycholog, ve stresu uklidní, vše probíhalo v klidu a přátelské atmosféře - přitom nic neponechá náhodě, mohu jen doporučit!!
  Jana Březinová
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Tuto autoškolu mohu jen a jen doporučit! Instruktoři milí, vstřícní a nápomocní. Celková komunikace byla výborná na všem jsme se vždy domluvili. Během jízd mi bylo vždy všechno srozumitelně a mile vysvětleno a díky tomu jsem závěrečné zkoušky udělala napoprvé.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Naprosto profesionální autoškola. Velmi přátelský přístup, tudíž jakákoliv tréma či strach z řízení hned při první jízdě opadne. V této autoškole se nemusíte bát poplatků za jízdy navíc, protože díky skvělým instruktorům je nebudete potřebovat! :)
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Co dodat
  Skvělá auta
  Skvělý přístup
  Výborná učebna
  Výborný učitel autoškoly
  Nemůžu si na nic stěžovat.Není to žádná sranda chce se to učit a učit jak říkal Pan Hardyn.Já už to mám za sebou,takže všem doporučuji Autoškolu Hardyn Kladno.
 • Autoškola Irča (okres Uherské Hradiště) : Byl jsem velmi spokojen , umí dobře připravit na zkoušky hodiny kurzů taky velmi dobré úplně úžasné vše bylo tak jak jsme se domluvily prostě paráda děkuji že jsem si splnil můj sen a mám ho moc děkuji tetě Ireně za to že mě dokázala přinutit se učit a dokázala že jsme si mohl udělat ŘP , úžasná autoškola nemůžu nic říct ani špatné slovo děkuji ještě jednou a doporučuji všem běžte k ním jsou boží s pozdravem Dominik z ONV
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Zvládl jsem to na poprvé a nic jsem nedoplácel :)
  Asi nejsem žádný retard a dřevák :) vděk patří především skvělé přípravě autoškoly. Moc děkuji.
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Autoškola Hardyn mě i přes veškeré okolnosti, jako je třeba koronavirová doba, naučila nejen skvěle řídit, ale i předvídat všemožné situace na silnici a umět s nimi počítat. Tímto bych chtěla poděkovat především panu Pavlu Baušovi za skvělé způsoby, trpělivost a snahu. Autoškolou jsem s jeho pomocí prošla i po lock downu bez dokoupených kondičních jízd. Budu díky němu vzpomínat na mé začátky pouze pozitivně. Díky, Pavle! Autoškolu Hardyn mohu čistě jen doporučit a nemám co vytknout.

  Julie S.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : otřes, nic nenaučili a v kolíně jsou strašní podvodníci, budou z vás tahat peníze. takhle ubohé služby jsem snad v životě nezažila. doufám, že zkrachujou.
 • Autoškola Tomek (okres Blansko) : Moc nechápu všechny pozitivní reakce na pana Floriána. Jízdy pro mě byly opravdu peklo, měl sexistické poznámky na ženy, často hodiny končil dřív a během jízdy byl často na mobilu, takže se až žákům moc nevěnoval. Za mě zklamání, jsem ráda, že ji mám hotovou.
 • Autoškola Novodvorská (okres Praha 4) : Autoškola má zábavné a kvalitní hodiny teorie, při jízdách je instruktorka přísná ale umí naučit, věnuje se tomu, co žákům nejde. Soustředí se na aplikaci situací z teorie (přejezdy, značení..) Je hodná a efektivní.
  Na zkoušky připravuje efektivně jak v prakticé části řízení tak při teorii, kde se učí přímo ze zákoníku. Po absolvování splníte zkoušku i umíte řídit.
  Plánování jízd je vstřícné a flexibilní, absence a změny se musí časně hlásit.
  Absolventka autoškoly z března 2020.
  Autoškola patří mezi levnější v Praze, je velmi dobrá, takže to stojí za to.
 • Autoškola Nemo (okres Opava) : V 50 jsem se rozhodla udělat si řidičák na velkou motorku. Je ke cti vedení autoškoly, že mne na začátku sdělili všechny obtížnosti, které by se mohly objevit.. nejen věk, ale i to, že jsem nikdy na žádné motorce jako řidič neseděla, proto, že jsem jezdila na skútru (ale nadšeně). Mne to neodradilo a oni se obrnili trpělivostí. Byla jsem na cvičišti tak dlouho, dokud jsem se necítila na to vyjet do ulic. Velmi příjemné bylo, že byli ochotni se s hodinami pro jízdy přizpůsobovat mým nepravidelným časovým možnsotem, když to nešlo jinak, jelo se ráno v 7 nebo večer v 6 nebo v sobotu či neděli.
  Byli opravdu skvělí, zkoušky jsem zvládla napoprvé a teď si užívám jízdu, jako přípravu na stáří doporučuji :-). Vždycky, když je vidím nebo vidím motorky na cvičišti, mi poskočí srdce. I když se se mnou nadřeli, nedali mi to najevo. Přestože to šlo pomalu, nepružně, s chybami jako hrom ve srovnání s mladými kluky, došli jsme do finále, byla jsem na sebe pyšná a nakonec si ani nepřipadala jako pitomec... rozhodně všem doporučuji. V autoškole NEMO jsou to opravdoví profíci a "učitelé rokuˇ
 • Autoškola TELOS (okres Praha 3) : Autoškola Telos mě doopravdy naučila řídit. Paní instruktorka Jana je úžasná. Opravdu se díky její práci a trpělivosti naučila řídit tak, že jsem se ani při první jízdě mimo nemusela bát a být nervózní. Snažila se mi vždy časově přizpůsobit co nejvíce, aby jízdy byly za sebou a tím pádem výuka 100% efektivní. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu a rozhodně bych ji doporučila dále. Pokud chcete odejít z autoškoly jisti a pořádně výjezdeni, tak tady jste na správném místě! :)
 • Autoškola Špůrek (okres Vsetín) : U pana Špůrka jsem dělala autoškolu tento rok. Když jsem se rozhodovala, hodně lidí a známých mi doporučovalo právě jeho. A nemůžu litovat. Do autoškoly jsem chodila ráda, vždy jsem se těšila na další jízdy. Pan Špůrek je skvělý v tom, že dokáže strašně motivovat. Když se mi blížil termín zkoušek, začala jsem zmatkovat. Pan Špůrek mě tak motivoval, že jsem to pak zvládla. Snaží se s Vámi pracovat klidně a trpělivě. Řekne Vám každou chybu, v klidu ji vysvětlí a řekne Vám jak na to správně. Co se týče plánovaní jízd, tak sem sním byla absolutně spokojena. Hodně vás naučí. Tak nemějte z autoškoly strach a utíkejte se přihlásit k němu :) Nebudete litovat. Já děkuji za skvělý výcvik.
 • Autoškola OLDA (okres Ostrava) : Zkoušku z jízd jsem dělala 2x.
  Absolutně nechápu důvod, proč mi to pan komisař nedal napoprvé, když jsem žádnou chybu neudělala nebo aspoň si ji nejsem vědoma.
  Jeho argumenty zněly tak, že jsem nepustila paní na přechodu pro chodce, když tam žádný přechod nebyl a paní stala na trávě u cesty, takže nebyl důvod paní pouštět. Dále jela jsem delší dobu, než by se mělo na první rychlostní stupeň, což mi nepřijde jako nějaká velká chyba.
  Těch chyb co mi pan komisař řekl bylo víc, ale asi není třeba to zde všechno vypisovat, jsou to zkrátka totální blbosti co nikoho neohrožují ani nijak neomezují.
  Na konci jízdy Vám řekne jela jste dobře, ale nedám vám to. Hodnocení je podle nálady.
  Instruktoři se společně s komisaři domlouvají zda vám zkoušku dát mají nebo ne. Mi to bohužel nevyšlo, protože jsem poprvé neměla zaplacenou kondiční jízdu a to mi i sám pan komisař řekl, že je to tak nějak hlavní důvod, proč mi to nemůže dát.
  S panem instruktorem Praisem jsem také nebyla spokojená. Téměř nic mě nenaučil a musel mě to doučovat přítel po dodělání zkoušek. Absolutně co jsem od něho nepochopila byla naše asi 3 jízda, která probíhala na Hlučínské Štěrkovně, kdy si mě pan Prais fotil na osobní telefon s argumentem, že to má pro pracovní účely, a že až se jednou potkáme a taková krásná slečna ho pozdraví a on nebude vědět kdo to je tak se koukne do telefonu a bude vědět. Po focení odešel někde za Lagunu a vrátil se asi po 10 minutách. Podotýkám, že mé známe s kterými jsem do autoškoly chodila nefotil.
  Naše jízdy mu byly úplně ukradené.
  Často seděl při jízdě na telefonu nebo si telefonoval se známýma, vozila jsem ho domu za přítelkyni, aby ji mohl pozdravit, takže jsem třeba 15 minut jen tak seděla v autě a čekala až se vrátí místo toho, abych trénovala jízdu ( nic z toho co dělal nebylo pro pracovní účely).
  Teorie stála taky za nic, protože z hodiny a půl co jsem tam seděla jsem si nic neodnesla a nebylo by to tak, že jsem neposlouchala.
  Každá autoškola co vím dostává vypůjčené učebnice k přípravě, tahle autoškola nenabídne nic jen z vás tahá peníze za všechno a co nejvíc výuku zdržují.
  Má autoškola trvala od 13.11. do 30.6., kdy jsem zkoušky úspěšně dodělala.
  Autoškolu OLDA tedy nedoporučuji !!!!
 • Autoškola Šnajdr (okres Rokycany) : Výborná autoškola, až na tu zbytečnou a časově náročnou výuku teorie na učebně.
  Průměrně inteligentní člověk se testy naučí doma během jednoho víkendu.
 • Autoškola Šnajdr (okres Rokycany) : Nejprve se začínalo teorií, které jsme měli 5x vždy po 1,5h. Následovaly jízdy, které také vždy trvají 1,5h.
  Na zkoušky jsem se cítila býti připravená - samozřejmě nějaký strach tam byl, ale v udržitelné míře.
  Rozhodně považuji za výhodu, že jsem se mohla odvézt domů a že instruktor byl hodný a trpělivý...na autoškole bych asi nic nezlepšovala.
  Autoškolu Šnajdr bych doporučila všem, kteří by se mě zeptali.
 • Autoškola Veselý (okres Ostrava) : Zpočátku jsem si myslel, že vulgární a hlasité projevy jsou zásadní problém, ale když jsem přišel na zkoušky, tak jsem pochopil proč toto všechno. Troufám si říct, že pan Veselý dokáže na zkoušky připravit opravdu daleko lépe, než okolní autoškoly.
 • Autoškola Skála (okres Olomouc) : U pana Skály jsem dělal řidičák v Olomouci. On i jeho učitelé jsou profesionálové kteří vás naučí ovládat vozidlo tak, že nad tím nebudete muset přemýšlet a budete se moci věnovat na 100% bezpečné jízdě. Vše vám bude vysvětleno tak, že hned pochopíte. Přátelské jednání a ochota jsou samozřejmostí.

  Vřele doporučuji.
 • Autoškola Šrejbr (okres Litoměřice) : Doporučuji
 • Autoškola Kopecký (okres Děčín) : Vřele doporučuji výběr této autoškoly. Konkurence nabízí levnější výcvik, ovšem věřím, že na úkor kvality služeb. Celý tým autoškoly vás skvěle připraví na nástrahy provozu na silnicích po teoretické i praktické stránce. Instruktoři jsou velice trpěliví i s takovými, kteří za volant usedají poprvé a se strachem (jako tomu bylo zrovna v mém případě) a ke zkouškám předvedou zdravě sebevědomé budoucí řidiče, kteří ale k motorovému vozidlu přistupují s respektem a pokorou - a to vás naučí jen kvalitní autoškola.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY