Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Horázný (okres Praha 3) : S výukou v autoškole jsem byl maximálně spokojen, p. učitel Jan Šťastný je skvělý instruktor. Postup výcviku měl velmi dobře rozfázovaný, zkušeně dokáže výcvik přizpůsobit individuálním potřebám, včetně rad pro konkrétní zkoušku. Jízdy jsou příjemné, p. instruktor je velice klidný, což působí velmi pozitivně.
  Rozhodně jej mohu vřele doporučit i ostatním,
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Rád bych vyzdvihl profesionální a velmi trpělivý přístup pana instruktora Smutného. Je znát, že výcvik má dopředu připravený tak, že na záky zbytečně nespěchá a nevystavuje je zbytečnému stresu. Naopak tím, že s klidem a pořádně naučí základy, na kterých se žák dále rozvíjí, dopadne to ve výsledku velmi dobře. Navíc je s ním v autě legrace :)
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Hodiny teorie s paní Kašparovou byly vždy přínosné a žáci byli zapojení do výuky.A co se tyče praktické části s panem Kašparem, není co vyčíst, milý vřelý přístup. V autě panovala vždy dobrá nálada a člověk nepociťoval stres. A proto autoškolu Foltyn můžu jen doporučit
 • Autoškola Kudýnek (okres Blansko) : Pan Kudýnek je nejlepší instruktor na světě. Můžu vřele doporučit, vždy když může pomůže a ve všem vyhoví. Bylo mi ctí ho poznat a jsem velice rád, že jsem úspěšně absolvoval kurz. Při každé jízdě jsme se bavily a bylo to moc fajn. Jak říkám můžu jen vřele doporučit.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Autoškolu mohu jen doporučit.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělý přístup.
  Naprostá spokojenost se vším.
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : V autoškole pana Hodače jsem se cítil vždy vítán, je velmi milý a vždy ochotný vyjít vstříc individuálním prosbám a požadavkům. Účinně zařazuje praktické rady pro bezpečnou, defenzivní a ekonomickou jízdu již od prvních hodin. Vím, že mnoho z nich mě bude v duchu provázet při řízení i nadále. Děkuji za lidskost a otevřenost.
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Do této autoškoly jsem přecházela z jiné autoškoly a byla nejlepší volba. Absolvovala jsem tu pár posledních jízd před zkouškou a pan učitel Jaroš mi pomohl překonat strach z předchozí autoškoly a naučil mě zase řídit jistě a s radostí. Hodně stresuji, ale zkoušku jsem zvládla díky němu na první pokus a v klidu. V této autoškole se dočkáte klidného, příjemného a zábavného přístupu :)
 • Autoškola VIVA (okres Uherské Hradiště) : Autoskola Viva mi byla doporučena mou kamarádkou pro skvělý přístup k žákům. A ja to teď mohu rozhodne potvrdit. I když jsem dojizdela, neb autoskola nebyla v mem místě bydliště, absolutně dojizdeni nelituji. Přístup mého učitele pana Viceny totiž vse vynahradil. Potřebovala jsem se cítit v pohodě a hlavně bez stresu a to mi pan Vicena skutečně dopřál. V naprostém klidu a pohodě i se spoustou srandy mě ve 35ti letech naučil řídit. Umí vse skvěle, srozumitelně a hlavně s porozuměním k žákovi vysvětlit. Skutečně pan Vicena je ztelesněná trpělivost.:)) a tímto mu velice dekuji za vše co mě naučil. Dekuji i panu Vackovi, který mě přihlásil a na kterého jsem slysela taky samou chválu :)..Proste dekuji cele škole Viva za přístup, trpělivost s hlavně za to ze mě naučili řídit . ROZHODNE DOPORUČUJI !
 • Autoškola KETTY (okres Praha 8) : Paní Kettnerová je žena s báječným přístupem. Po dobu kurzu vždy byla ochotná vyhovět a to se jen tak nevidí. Vše co je potřebné naučí tak jak má být. Vřele doporučuju tuto atoškolu.
 • Autoškola KETTY (okres Praha 8) : Paní Kettnerová je příjemná žena s lidským přístupem, během kurzu se chovala jako profesionál. Na Všem se s ní dalo domluvit. Vřele doporučuju
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Moc bych chtěla poděkovat slečně Monice P. , která se mi věnovala v létě na kondičních jízdách. S takovým klidným a vstřícným přístupem jsem se v žádné jiné autoškole nesetkala. Musím podotknout, že jsem měla opravdu velký strach sednout znovu za volat a Monika mi pomohla tento strach překonat. Ještě jednou moc děkuji! Věra.
 • Autoškola Sládek (okres Plzeň-město) : Perfektní přístup
 • Autoškola Lukáš Stejskal (okres Liberec) : Jestliže jdete do této autoškoly s tím že vás něco nau
 • Autoškola Dopravní podnik města Brna (okres Brno) : Autoškola opravdu úžasná. Velice profesionální a zároveň osobní přístup. Nezapomíná se na teorii, která je pravidelně každý týden. V autě všichni instruktoři velice klidní, milí a nápomocní. Nikdy se mi nestalo, že by na mě někdo zvedl hlas, nebo mi nevysvětlil můj dotaz. Na zkoušky mě připravili perfektně. Všem rozhodně doporučuji se učit právě od těchto profesionálů.
 • Autoškola DATO (okres Praha 3) : Jsem absolventem, ŘP získán 03/2021. Díky panu Drahotovi se nebojím řídit, což se o autoškole, ze které jsem přešla, nedá říci ani omylem. Oceňuji klidný přístup a celkově vlídné jednání.
 • Autoškola Otisk (okres Ostrava) : S myšlenkou udělat si řidičák jsem koketovala už několik let. Nakonec jsem se odhodlala až po třicítce a nelituju toho ani trochu. Pokud bych se totiž odhodlala dříve, pravděpodobně bych na Autoškolu Otisk nenarazila. Samotnému výcviku za volantem předchází výuka teorie a úspěšně zvládnutý cvičný test, bez kterého vás za volant nepustí - to mě mile překvapilo a zcela s tímto postupem souhlasím. Pro jízdy je vám pak přidělen jeden instruktor, se kterým (pokud to okolnosti dovolí) odjezdíte celý výcvik. Výcvik jsem absolvovala s Luckou Vavrečkovou, v její nepřítomnosti pak i dvě jízdy s Tomášem Otiskem. Oba jsou naprosto skvělí, jejich přístup je profesionální, zároveň ale lidský a přátelský. V autě se s nimi pobavíte, někdy si i zazpíváte :), nikdy však neztratí pozornost a celou dobu vás budou bedlivě pozorovat. Bezpečnost je totiž u nich na prvním místě. Největší obavy jsem měla z toho, že se budu bát jezdit sama. Nebylo tomu tak a za to vděčím právě této autoškole. Pokud bych vybírala znovu, neváhala bych ani minutu.

  Shrnuto, podtrženo - pokud hledáte kvalitní autoškolu, rozhodně doporučuji!

  Autoškole Otisk přeji mnoho úspěchů a spokojených žáků. Děkuji za všechno!!!
 • Autoškola D (okres Praha 6) : - profesionální přístup
  - pohodový a klidný profesor
  - časová flexibilita

  Autoškolu mohu vřele doporučit ! Byla to správná volba :)
 • Autoškola D (okres Praha 6) : Autoškolu můžu vřele doporučit.

  - profesionální přístup
  - časová flexibilita
  - pohodový a klidný profesor
 • Autoškola Tomek (okres Blansko) : Oprava
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY