Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola CooL (okres Brno) : Dobrý den, v roce 2019 jsem v autoškole Cool udělala "papíry" .Dnes už mám naježděno 20 000km, nutno dodat bez nehody.Nebojím se ani do města ani na dálnici. A za tento přístup vděčím právě této autoškole. Uměli mě i v mých 44 letech připravit skvěle do provozu. Nebýt této autoškoly asi by to moje ježdění nebylo tak úspěšné. notná dávka profesionality a bohatých životních zkušeností.
 • Autoškola Kačírek (okres Most) : Autoškolu z p. Kacirka dělám zhruba od června. A opravdu jsem tak milého člověka nezažila. Když udělám chybu, tak klidným hlasem poradi a řekne kde dělám chybu. Během jízd se zasmějeme. A opravdu jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho. Děkuji že jsem měla možnost vás poznat a doufám že to zvládnu 💪 D. Š.
 • Autoškola Kukla (okres Praha 5) : S autoškolou a řízením jsem velmi dlouho otálel. Autoškolu Kukla jsem si zvolil na základě recenzí. S potěšením mohu potvrdit, že jsou naprosto pravdivé. Zkoušky jsem dal v pátek:)
  Ve zkratce - fantastický přístup ing. Kukly, je to trpělivý a klidný člověk, který vás na závěrečky doopravdy připraví. Úžasně propracovaný plán teoretické a zejména praktické výuky, kde jsme vyzkoušeli snad vše, co vás může v provozu potkat. Skvělé shodnocování a rozbor po každé praktické jízdě mi velmi pomohlo k poučení se z vlastních chyb.
  Podpora a empatie, dodávání sebedůvěry... Co víc dodat? Až se budete rozhodovat, neváhejte.
  Měl jsem individuální kurz a za 2 měsíce mám po. Hlavní ale není, že jsem závěrečky dal - není to jen o tom, nejdůležitější promě je, že se opravdu cítím být na řízení připraven.
  Děkuji!
  Matěj Seemann
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Jsme velice spokojen, práce se žáky fungovala výborně, nové auta, jednoduše spokojen.
  Především bych chtěl poděkovat panu instruktorovi Smutného, kterého bych doporučuji, kdyby jste měli chtěli do této autoškoly zamířit.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Myslím, že lepší autoškolu jsem si vybrat nemohla.
  Přístup pana instruktora byl skvělý.
  Velikou výhodou je online systém, pro možnost nacvičování testů a plánování jízd. I v době karantény byly přednášky prostřednictvím online schůzek.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Autoškolu BK mohu jedině doporučit, velice kvalitní příprava ať už jízdy nebo výuka, velmi příjemné jednání. Mé poděkování patří hlavně panu instruktoru Smutnému, vše mi vždy ochotně vysvětlil a díky pohodové atmosféře jsem se na jízdy těšila. HM
 • Autoškola Otisk (okres Ostrava) : Spousta autoškol vám bude tvrdit jakou mají úspěšnost a jak vám vyjdou vstříc, ale tady si můžete být jistí, že je to pravda! Je to malá autoškola s velkým srdcem a já na ne budu vždycky rád vzpomínat.
 • Autoškola Lepík-Strnadel (okres Frýdek-Místek) : Autoškolu nedoporučuji. Autoškolu jsem započala ve zmíněné autoškole.Vyuka se skládala v promítání zastaralých filmů a opakování testu.Bida s nouzi.Auto ve špatném technickém stavu.Co se týká lektorů, jedním slovem netrpělivost.Bohuzel špatně vedený výcvik.Vytriskat prachy.Doporucuji autoškole odebrat licenci.Mozna pan Lepik S ním jsem (nejezdila) je dobrý instruktor , ale ostatní průměr, podprůměr a pleps. Nejvíce mi vadilo když jeden z lektorů ve výuce neustále opakoval jak jeden žák vypadává u zkoušky. Vyloženě ho zhazoval a hojil se na něm.Hnus.Z autoškoly mě vyhodili s tím, že nikdy jezdit nebudu a řidičák nezískám.
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Autoškolu doporučuji. Chválím hlavně přátelský a trpělivý přístup instruktora - Michal Moreso. Děkuji :-)
 • Autoškola Stopka (okres Blansko) : Absolutně nedoporučuji! Vyhněte se obloukem je to naprosto zbytečné ztrácet zde čas
  Pan Pánek je teplý,,gay “
  Ten druhý instruktor který je tam krátce je naprosto úžasný ale bohužel přístup
  Zruší několikrát po sobě jízdu po sms 5-10min před jízdou
  Běžte jinam!
 • Autoškola Pavel Burian (okres České Budějovice) : Na teoriích celkem sympatický, na první jízdě taky, ale zbytek byl jako ze špatnýho filmu. Za sebe menší prkotinu řval. Kvalita vozového parku strašná. Na motorce nešlo řadit, spojka se nevracela. Helmy měl pouze 2, hrozně velké, takže jsme museli mít čepice i v 30°C, abychom se do nich vešli. Interkom taky strašný, nebylo v něm nic slyšet, ale panu Burianovi to bylo jedno. Na cvičišti si odešel a vůbec se nám nevěnoval. Po více nezdařených pokusech byl dost naštvaný a dával vám to sežrat. Doporučím vám zde nedělat ŘP sk. A2
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškolu jsem si vybírala hodně dlouho, protože jsem poměrně silný introvert a špatně zvládám kontakt s novými lidmi. A představa hodiny s někým cizím a nepříjemným v autě byla hodně děsivá. Nicméně pan instruktor Smola se ukázal jako skvělý a trpělivý učitel zvládající i moji počáteční paniku s naprostou pohodou a klidným přístupem. Hodiny byly opravdu zábavné a všechno bylo srozumitelné. Nebyl problém ani když jsem potřebovala něco zopakovat několikrát. A i když pan instruktor občas trochu hartusil nad špatným výkonem, vždy pak v klidu a trpělivě vysvětlil, kde se stala chyba a jak danou situaci řešit příště lépe. I ostatní instruktoři byly vždy milí a vstřícní a hodně vtipkovali, což celkově tvořilo velmi příjemné prostředí. Za sebe můžu tuto autoškolu jedině doporučit :)
 • Autoškola Lukáš Stejskal (okres Liberec) : Bohužel se přidávám ke špatným hodnocením. Řidičský průkaz jsem si potřeboval rozšířit. Pan Stejskal je v autě velmi nepříjemý, je vyhořelý a pokud bych si u něj měl dělat první řidičák, tak myslím, že neudělám. Čtěte si prosím všichni recenze předem a vybírejte si autoškolu pečlivěji než já. Pán se k této práci rozhodně nehodí a rozhodně od něj nečekejte, že vás s nějakou trpělivostí dovede ke zkoušce.
 • Autoškola Anna Krešlová (okres Liberec) : Jsem cizinka,a když jsem začala dělat autoškolu nebylo ani roku jak jsme se přestěhovali do ČR. Potřebovala jsem řidičák .Česky jsem dobře neuměla a proto jsem se moc bála. Chtěla bych poděkovat pani Krešlové za trpělivost, za pochopení, za víru ve mě i za to,co umím, a taky panu Hanušovi za vynikající teorie a podporu. Děkuje Vám moč,moje učitele, jste proste nejlepší !
  Doporučuji Autoškolu Krešlova všem!
 • Autoškola Petr Vrla (okres Zlín) : Za mě velmi kvalitní,klidný a snaživý pan instruktor Minařík,který se snaží opravdu vysvětlit vše potřebné. Celkově hodnotím úroveň autoškoly pozitivně na všem se dá v klidu domluvit a vše funguje po domluvě tak jak má.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Autoškolu jsem úspěšně dodělal a Nobe můžu maximálně doporučit.
  Přístup paní Noskové je skvělý, vycházela mi maximálně vstříc, snaží se o úspěch u zkoušek, a přistupovala ke mě naprosto individuálně.
  Vždy mi všechno s klidem vysvětlila, a jízdy mi daly hodně, žádný stres.
  Teoretická i zdravotnická výuka probíhala v pořádku v rozumném počtu lidí.
  Doporučuji!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Když jsem u něj začínal autoškolu na motorku(A)nevěděl jsem v 57 létech mého mládi jak se u motorky řadí rychlost.Když jsem viděl ty mladé uchazeče(s číslem okolo dvaceti let),tak jsem si trochu připadal jako motopedofil.Dodal mi sílu ,že to dám a já jsem to s ním(též velky dík jeho paní)dal.Budu upřimný,když řeknu,že je fakt moto profík tady v Opavě.A mají dobré kafe.Přeji každému uchazeči o moto,aby měl to štěstí a nepřehlednul jeho jméno.P.M.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Nejlepší autoškola v Opavě
 • Autoškola Veselý (okres Ostrava) : Po deseti letech jsem se rozhodla oprášit si řidičák, který jsem použila jen párkrát. Dojmy z první autoškoly byly jen stres a hlavně to mít za sebou. U pana Veselého jsem měla zatím dvě jízdy a přijde mi, že mi daly více než X hodin u bývalého učitele. Vždycky jsem byla plná nechuti, když mi někdo řekl ať už se naučím řídit. Teď se za volant těším. A to jen díky neskutečně příjemnému a lidskému přístupu pana Veselého. Vřele doporučuji :)
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškolu jsem vybíral na základě zdejšího kladného hodnocení. Udělal jsem dobře a i dalším mohu tuto volbu doporučit. Ač jsem za volantem občas vymyslel chujovinu, řev jsem neschytal nikdy. Reakce mého instruktora (Libora) byla v takových chvílích klidná a věcná. Jinak byly hodiny vedeny ve velmi přátelském duchu, člověk se nejen každou hodinu hodně věcí naučil, ale celou dobu se u toho i bavil, což oceňuji. I další instruktoři (Petr, Roman) působili velmi vstřícně a přátelsky, čehož si vážím.

  Pokud jste nikdy nebyli technický typ, nebojte se toho, tato autoškola Vám poskytne kvalitní výcvik, díky kterému zvládnete závěrečné zkoušky na první pokus :)
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY