Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Kredit (okres Plzeň-město) : Dělal jsem zde a1, nepřišlo mi to s panem Zemanem strašný. Řídit jsem uměl a ticho mi vyhovovalo. Jednou mi pan Zeman zastavil motocykl jen proto, že si on nebyl jistý, takže jsem tam skákal s motorkou a snažil se vykvaltovat z trojky, to je asi jediný mínus. Dostal jsem toho "nepříjemného" pana komisaře, nedivím se mu, když tam má extrémní kopyta a pustí fakt jen řidiče, co na silnici můžou. Byl jsem asi jen na polovině kurzů, moc zajímavé nebyly, stejně si člověk musí nastudovat všechno sám. Rychlost kurzu a cena parádní, na a2 se sem vrátím.
 • Autoškola Nádeníček (okres Brno) : Samá pozitiva!
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : Autoškola Wyrwolova, je nejlepší autoškola co jsem si mohla vybrat. Oba pánové z Wyrwolovy školy jsou skvělí, vždycky mi vyšli vstříc, když bylo potřeba a hlavně byli oba moc příjemný a snažili se vším poradit. :)

  Když bych měla hodnotit instruktora, tak musím doporučit pana Vlastu Jílka, je to ten nejlepší instruktor, kterého jsem kdy mohla mít. Je milý, není nikdy nepříjemný i když třeba žák udělá chybu tak se mu to snaží v klidu vysvětlit a ještě k tomu přidá humor, aby se žák nestresoval. Za mě nejlepší instruktor co kdy v autoškole mohl být. :)

  A pokud teď přemýšlíte kam do autoškoly vyberte si autoškolu Wyrwolovou a chtějte instruktora pana Jílka, protože jen s nim se naučíte skvěle řídit a nebudete se muset bát na silnici. :)
 • Autoškola Ladislav Rendl (okres Plzeň-město) : Pan Redl je možná výbušný, ale jeho rady, které mi rozčíleně podával, se mi zaryly do paměti a často si je v provozu chtě nechtě připomínám, i to ze mě dělá lepšího řidiče. A pokud někdo na pana Rendla nadává, tak byl úplně nemožný, nebo během jízd ohrožoval sebe a provoz. Když vám řekne, že jste úplně blbej, tak má asi pravdu, ale když se budete snažit, tak vás naučí. Pana Rendla doporučuji. A cena kurzů je podle mě normální, ani drahá, ani nejlevnější, zkrátka platíte cenu přiměřenou kvalitám.
 • Autoškola Klása (okres Svitavy) : Není co bych vytkl, umí výborně naučit, poradit a hlavně vám věří že to jednou dáte,. Neschazuje vás a probémy řeší okamžitě. A hlavně je moc moc hodná a klidná. :)
 • Autoškola Kukla (okres Praha 5) : Doporučuji všem!
 • Autoškola HeKu (okres Praha 4) : Paní Kubínová je skvělá lektorka! Lidská, vstřícná a nápomocná. Nikdy nebyl problém se s ní na čemkoliv domluvit. Během jízd samotných je klidná a člověk určitě nemá pocit, že vedle něj sedí někdo, kdo jen čeká na chybu žáka, aby ho za ni mohla sprdnout. Pokud nesnášíte přístup "já jsem tu učitel a teď tě budu ztrapňovat a vysmívat se ti" tak paní Kubínová je určitě ideální volba. Zároveň si během jízd vyzkoušíte úplně vše, co Vás v provozu může čekat. 100% můžu paní Kubínovou doporučit!
 • Autoškola Kukla (okres Praha 5) : Před necelým týdnem jsem úspěšně absolvovala autoškolu Kukla. Velmi dobře hodnotím kvalitu výuky, dobře strukturovaný plán jízd. Přeji hodně úspěchů a zdraví!

  Polina D.
 • Autoškola Tempo (okres Rakovník) : Autoškolu jsem dělal poměrně dlouho, svůj podíl na tom má i to, že pan instruktor mi odvolal hned několik jízd, některé protože si mě jednoduše zapomněl zapsat. Na druhou stranu kvalita výcviku byla velmi dobrá, zkoušky jsem zvládl na první pokus, takže z autoškoly odcházím nakonec spokojený. Proto mohu díky kvalitnímu výcviku tuto autoškolu s čistým svědomím doporučit i ostatním.
 • Autoškola BAMI (okres Ostrava) : Autoškolu můžu jen doporučit. Jsem velice spokojená, aktivní přístup a trpělivost. Zkoušky jsem zvládla na poprvé.
 • Autoškola Karel Etflaiš (okres Hradec Králové) : u pana Etflaiše jsme dělali řidičák celá rodina, pan Etflaiš má skvělý přístup k lidem, je ohleduplný na úplné začátečníky, přizpůsobí se časově, není problém jet tam kam chcete abyste se cestu naučili! Jízdy s panem Etflaišem byly super, vše vysvětlil a měl při jízdách trpělivost. Skvělá autoškola se skvělým instruktorem!
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Autoškola Foltýn byla ta nejlepší volba. Po teoretické části velmi zajímavé hodiny s paní Kašparovou, která se Vás snaží zapojit do hodiny a co se jízd týče trpělivý a pohodový pan Kašpar Vám vše vysvětlí, se vším pomůže a minimálně zasahuje do řízení. Na zkoušky i jízdy jsem díky nim byla skvěle připravena a to, že jsem obojí zvládla napoprvé tomu jen dosvědčuje. Mohu jen doporučit.
 • Autoškola Prchal (okres Jihlava) : Je sice nejlevnější a máte možnost dělat závěrečné zkoušky v Pelhřimově a při závěrečných jízdách pomáhá, ale jinak absolutně příšerná zkušenost. Všechny ostatní recenze jsou pravdivé a pokud o této autoškole uvažujete, tak vám radím aby jste si to rozmysleli
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Autoškolu BK doporučuji! Jejich online systém plánování teorie a jízd jdoucí s dobou je určitě to, co každý člověk v dnešní době ocení. Komunikace s vedením a instruktorem byla skvělá.
  Hlavně bych chtěl poděkovat panu Smutnému, který mě celou dobu trpělivě a profesionálně vedl. Přátelský přístup nechyběl! Díky systému povinného plnění cvičných testů v aplikaci autoškoly a vedení pana instruktora jsem závěrečné zkoušky zvládnul bez problému!
 • Autoškola Helena Marie (okres Brno) : Obvykle hodnocení nepíšu, ale tentokrát musím udělat výjimku. Moje zkušenost je bohužel velice špatná. Paní Helena je milá, ale komunikace s ní je velmi problematická. Většina domluvených lekcí byla na poslední chvíli (nebo i přímo v čas lekce) zrušena/přehozena na jiný termín. Považuji to za nerespekt ke studentům, k jejich času. Paní je následně sice velmi vstřícná s hledáním náhradního termínu, ale obávám se, že je to na úkor jiných studentů a je to tedy začarovaný kruh "neustálého rušení lekcí". Taktéž mi nevyhovoval styl výuky, kdy paní vaši schopnost a kvalitu řízení spojuje např. s vaším horoskopem (což má vysvětlit, proč děláte/neděláte to či ono), či jiné "terapeutické prodlevy", kdy namísto praxe a řízení stojíte dvacet minut v autě a něco řešíte. Pokus o domluvu a prosba o lepší komunikaci (a respekt mého času) vedl pouze k dusné atmosféře a velmi arogantnímu chování lektorky. Byla to pro mě ze všech stran stresující a nepříjemná zkušenost. Setkala jsem se i s jiným studentem, který měl zkušenost stejnou. Až následně jsem našla stránky autoškoly, kde paní Helena pracovala dříve (v Praze) a hodnocení jsou velmi špatná, ve stejném duchu. Se změnou místa působiště se evidentně v přístupu paní ke studentům nic nezměnilo... Autoškolu jsem dokončila jinde a mohu nyní srovnat diametrálně rozdílný přístup. Řidičák už mám a řídím ráda. Možná se do budoucna styl výuky a komunikace v této autoškole změní, ale momentálně bych ráda doporučila zvážení výběru a upozornila potenciální (i současné) studenty, že "takhle" to vypadat nemá a není to tak všude. Přeji hodně štěstí s výběrem autoškoly a řízením!
 • Autoškola Tábor (okres Tábor) : Dobrý den, pan Broukal si zjevně velice dobře filtruje recenze na svých stránkách, my máme
  Trochu opačné zkušenosti. Autoškolu pana Broukala jsme bohužel vybrali kvůli slíbenému ukončení cca. za jeden měsíc, nyní je to už sedm měsíců a ukončení je stále v nedohlednu, stále vytahuje z nás
  Jako rodičů další a další peníze s táborskými komisaři je jednoznačně domluven, protože se jim také peníze hodí, se svým dítětem jsem najezdil téměř 200 km a vím, že ho ježdění baví a jezdí dobře, lépe, než někteří, které potkávám denně na silnicích, není výjimkou, že někteří žáci opakují jízdy i 10x,
  Jednou jedete moc rychle, jindy zase moc pomalu a jindy se zase dotknete obrubníku při parkování, a vždy je to důvod pro opakované zkoušky. Také jsem se všiml, že mezi recenzenty je jeho manželka.
  Toto budu stále opakovat, dokud se přístup pana Broukala nezmění, nevydělávám jenom na něj.
  ----------------
  :) Tak Vy jste najezdil se svým dítětem BEZ ŘP 200 km a ještě se tady k tomu přiznáte?!?
  Teď jen doufat, že si toho tady všimnou orgány činné v trestním řízení a o ten řidičák můžete přijít taky.
  Ale zase výhodou bude, že časem můžete dělat zkoušky se synem, nebo dcerou ve stejný den.
 • Autoškola Tábor (okres Tábor) : Dobrý den, pan Broukal si zjevně velice dobře filtruje recenze na svých stránkách, my máme
  Trochu opačné zkušenosti. Autoškolu pana Broukala jsme bohužel vybrali kvůli slíbenému ukončení cca. za jeden měsíc, nyní je to už sedm měsíců a ukončení je stále v nedohlednu, stále vytahuje z nás
  Jako rodičů další a další peníze s táborskými komisaři je jednoznačně domluven, protože se jim také peníze hodí, se svým dítětem jsem najezdil téměř 200 km a vím, že ho ježdění baví a jezdí dobře, lépe, než někteří, které potkávám denně na silnicích, není výjimkou, že někteří žáci opakují jízdy i 10x,
  Jednou jedete moc rychle, jindy zase moc pomalu a jindy se zase dotknete obrubníku při parkování, a vždy je to důvod pro opakované zkoušky. Také jsem se všiml, že mezi recenzenty je jeho manželka.
  Toto budu stále opakovat, dokud se přístup pana Broukala nezmění, nevydělávám jenom na něj.
 • Autoškola Pospíšil (okres Olomouc) : Můžu vřele doporučit.
  Pro váhající přidám pár podstatných faktů proč ANO:
  Velmi, velmi trpělivý kolektiv instruktorů, vstřícnost, pohodová atmosféra na teoriích, nejpohodovější atmosféra na jízdách, plno praktických a aktuálních informací, užitečné rady, rychlá a jasná komunikace, individuální přístup.
  Prostě vás s jemnou elegancí naučí řídit i když se tomu váš strach pokusí zabránit :-)
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělá autoškola a instruktoři, kteří vás opravdu něco naučí. Děkuji za skvělý přístup ze strany p. Smutného, který mi vždy všechno vysvětlil a vždycky se snažil mi pomoct. Doporučuji
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělý přístup a organizace. Mockrát děkuju za trpělivost a ohleduplnost. Vřele doporučuji!
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY