Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola AUTOSTOP (okres Ústí nad Labem) : Skvělá autoškola, pan Vavera je báječný a trpělivý instruktor.
 • Autoškola OLDA (okres Ostrava) : Dobrý den,
  včera se mi podařilo zvládnout zkoušku skupiny B, a to hned na první pokus. Tímto bych Vám i celé autoškole chtěla moc poděkovat za skvělý přístup a bezproblémový průběh celého výcviku. Byla jsem velmi spokojena s výukou pana učitele Praise, kterému rovněž patří velké poděkování, zejména za jeho pohodový a vstřícný přístup, velmi přínosné a cenné rady a výbornou přípravu ke zkoušce.
  Ještě jednou moc děkuji a určitě autoškolu doporučím všem v mém okolí.
  S pozdravem, Kateřina Barnová
 • Autoškola Jan Skřeček (okres Opava) : Tato Autoškola pro mě byla perfektní. Nikdy jsem za volantem neseděl, až poprvé právě v autoškole. Jezdil jsem s Jarkem = dokonalý instruktor : všechny hodiny proběhly pohodově a v přátelském duchu mi naprosto všechno vysvětlil. Nepřipravil mě jen cíleně na zkoušky, ale naučil mě řídit a v tom je rozdíl. Právě díky takovému přístupu jsem ony zkoušky udělal na první pokus.

  S pozdravem
  Žižka
 • Autoškola Boris Obst (okres Brno) : NEJLEPŠÍ AUTOŠKOLA
  Autoškola mi byla doporučena od známých a udělala jsem nejlíp jak jsem mohla, recenze jsem si přečetla až po dokončení autoškoly a musím všechny negativní recenze vyvrátit.
  Výběr ze dvou poboček, jízdy kdy mi pasovalo, teorie pro mě naučná.
  Paní sekretářka velmi milá a ochotná žádný problém se s ní na čemkoliv domluvit.
  Ze začátku jsem jezdila pokaždé s jiným instruktorem což někomu může vadit i nemusí.
  Později už se mi střídal jen pan Konečný a pan Němeček a upřímně se mi po nich bude stýskat.
  Oba pohodáři, ochotní, příjemní, když jsem byla nervózní vždycky mě uklidnili a jízda probíhala skvěle a byla zábavná a velmi poučná, nebyl problém s čímkoliv mi poradit nebo víckrát vysvětlit, nemám jedinou věc kterou bych vytkla.
  Zkoušky jsem měla s panem Němečkem a lépe jsem si vybrat nemohla.
  Vždy jsem se do autoškoly těšila a nemohla se dočkat dalších jízd.
  Můžu jen a jen tuhle autoškolu doporučit!
  Trvala mi necelých 7 týdnů takže jízdy každý týden tak jak mi to pasovalo.

  Moc díky a budu všude doporučovat!
 • Autoškola Brigita Marešová (okres Opava) : a.d. poslední recenze: Děkuji moc za to, že jste mi pomohla získat jistotu a přeučila mé chyby z bývalé autoškoly, mockrát Vám děkuji, paní Marešová, jste anděl!
 • Autoškola Brigita Marešová (okres Opava) : K paní Marešové jsem přešla z autoškoly Olda po dvou neúspěšných pokusech o získání ŘP. Tuto autoškolu jsem si vybrala právě kvůli tomu, že jsem na paní Marešovou slyšela samou chválu.
  Musím zde napsat, neboť jsem byla nesmírně spokojená úplně se vším v této autoškole. Přístup paní Marešové je velmi profesionální, vše důkladně a v klidu vysvětlí, uvede několik příkladů z praxe, člověk se s ní ničeho nebojí a získá určitou jistotu, celkově prostě ví, co má dělat. Samotná paní Marešová je velmi sympatická, ochotná a vstřícná, na všem jsme se domluvily bez problému.
  DOPORUČUJI tuto autoškolu všem, ať už váháte, zda přestoupit z jiné autoškoly nebo si teprve autoškolu vybíráte.
  Je velmi znát, že paní Marešové záleží na každém žákovi a rozdíl v porovnání s jinými autoškolami je markantní. Měla jsem možnost zúčastnit se i teorie, jež byla krásně srozumitelně vysvětlena a mimo jiné jsem dostala i materiály, které mi, např. s křižovatkami, velmi pomohly.
  Je to velice kvalitní autoškola, které touto cestou děkuji za hladké zvládnutí zkoušek.
  Akorát mě mrzí, že jsem tuto autoškolu nedělala už od začátku.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Se vším jsem spokojený a tuto autoškolu mohu všem doporučit.
 • Autoškola Karen Tylová (okres Praha 6) : Opravdu jsem nebyl spokojený. Hlavně s paní lektorkou. Nakonec dělám autoškolu jinde.
 • Autoškola Brigita Marešová (okres Opava) : Paní Marešová byla vskutku mou záchranou. Přešla jsem k ní z jiné autoškoly právě kvůli tomu, že na mě byl můj instruktor extrémně nepříjemný a schválně mi snižoval sebevědomí. K paní Marešové jsem tedy přišla jako velmi nejistá holka, která už vlastně ani nevěřila, že by kdy mohla autoškolu udělat, ale když už jsem měla testy za sebou, rozhodla jsem se, že to ještě zkusím. A na závěr musím říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, neboť mi právě díky paní Marešové sebevědomí zase o něco vzrostlo, a dokonce jsem byla preučena ze špatných postupů, které mě učil můj bývalý instruktor. Zkoušky s její podporou jsem tedy zvládla napoprvé. Vřele doporučuji a strašně moc děkuji!!
 • Autoškola Brigita Marešová (okres Opava) : Velmi lidský a milý, zároveň fundovaný, přístup. V žádné jiné autoškole jsem se s něčím takovým nesetkala. Paní Marešové jsem neskonale vděčná!
 • Autoškola Neumann (okres Praha 5) : S autoškolou jsem byl velice spokojen. Pan R.Pém je profík. Jen mě trošku zaráželo, že při jízdách psal SMS
 • Autoškola Jan Skřeček (okres Opava) : Tuto autoškolu mohu jen doporučit, těžko bych hledala lepší autoškolu než tuto. Jak teoretické, tak i praktické části jsou úplně v pohodě, není se čeho bát. Pan učitel Jarek je jedním z nejlepších učitelů se skvělým smyslem pro humor. Vždy vám vyjde vstříc a se vším pomůže (+ má skvělé rady do života, je vtipný a je to zkrátka psycholog a učitel v jednom). Má obrovskou trpělivost a nervy. Díky němu mě řízení opravdu baví a nebojím se. Přístup je na velmi vysoké úrovni, velice profesionální. Je super, že na hodiny teorie můžete chodit pořád dokola, kolikrát chcete. Autoškolu jsem zvládla na první pokus a na jednu stranu mě i mrzí, že už to skončilo. Autoškolu hodnotím 11/10 a všem ji mohu doporučit. Dala bych za ně ruku do ohně. DS
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Chtěla bych moc poděkovat panu Marhounovi za jeho přátelský přístup a trpělivost, se kterou mě připravoval na zkoušky a na další mé jezdecké zkušenosti. Byla jsem velmi spokojena.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Chtěla bych moc poděkovat panu Marhounovi za jeho přátelský přístup a trpělivost, se kterou mě připravoval na zkoušky a na další mé jezdecké zkušenosti. Byla jsem velmi spokojena.
 • Autoškola Roofex (okres Teplice) : Řidičský kurz jsem v této autoškole absolvovala před několika lety. Ono je důležité CHTÍT a také pro to něco udělat. Na testy jsem se učila a docházela na teorii, brala jsem to zcela zodpovědně, jako jakékoliv jiné studium. Je samozřejmé, že pokud nebudete fungovat a snažit se pochopit, co se po vás chce, tak u závěrečných zkoušek nemůžete projít. Pan instruktor Petr na mě nikdy nekřičel, protože jsem se snažila vždy spolupracovat a rychle reagovat na jeho rady a upozornění. Proto nechápu zde zveřejněné negativní reakce... Každý by si tedy nejprve měl sáhnout do svého svědomí, zda pro absolvování kurzu udělal všechno, co bylo v jeho možnostech a až poté psát hodnocení na autoškolu. Je škoda, že jen to minimum (neoprávněně) nespokojených studentů má vždy odvahu takto autoškolu špinit.
  Autoškolu Roofex mohu tedy jednoznačně doporučit. Jak s praktickou, tak teoretickou částí nebyl žádný problém. Pan instruktor se vždy snažil vyjít vstříc s naplánováním jízd. Z jeho strany jsem se nikdy nesetkala s nepříjemným chováním. Ba naopak, je to moc fajn člověk, který umí pomoci a vše vysvětlit. Děkuji za všechno :)
 • HeleAutoškola (okres Praha 8) : HeleAutoškolu bych doporučila každému, kdo stejně jako já delší dobu váhal a měl z řízení strach. Jejich individuální přístup ke každému žákovi a jeho potřebám bylo přesně to, co jsem hledala. Celý kurz se sice kvůli koronavirové pandemii protáhl o 3 měsíce, přesto se mi ale podařilo písemné testy i jízdy udělat napoprvé. Pokud člověk chce, chyby vždy najde. Za mě byla tahle autoškola skvělá a ráda ji všem doporučím.
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Nejlepší autoškola v Havířově !!!
  Největší dík patří mému bývalému učiteli, Panu Skácelovi !
  Díky němu jsem udělala závěrečné zkoušky, bez stresu a bez pochyb, ještě jednou moc děkuji za vaší trpělivost, ochotu, vstřícnost a za váš čas !
  Pokud někdo zvažuje o autoškole, tak jedině doporučuji Autoškolu Profi.
  Díky této autoškole se naučíte perfektně řídit a perfektně řešit veškeré dopravní situace. ;) Jsem moc ráda že jsem si vybrala právě tuto autoškolu ;)
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Naprosto skvělá autoškola
 • Autoškola OLDA (okres Ostrava) : Dělám skupinu T přímo s p. Oldou, u traktoru čeká alespoň 5 minut před domluveným časem, vše dobře vysvětlí, na cokoliv se můžete zeptat, pokud chcete dělat autoškolu, jedině Olda.
 • Autoškola Mrkous s.r.o. (okres Trutnov) : Velmi oceňuji pozvolný a nenásilný začátek co se týče zžití se s autem a seznámení se s provozem.Začíná se mimo město a po té se postupně do něho jezdí.
  Na testy i závěrečné jízdy vás připraví tak dobře,že stres před nimi je minimální.
  Přístup instruktora/ů je velmi profesionální,při jízdách jsem se cítila velmi komfortně a byla i zábava.
  Za mě je to špičková autoškola a lepší jsem si nemohla vybrat.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY