Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Černý (okres Prostějov) : Uřvané hov...o.Nikdy více
 • Autoškola Majer (okres Most) : Jízdy byly vždy naplněné pohodovou atmosférou, teorie srozumitelná. Nemám nic, co bych vytkla.
 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : Všechno jsme se učili postupně - nejprve hodiny teorie, následovaly tři hodiny (už individuální) na trenažeru, kde jsme se naučili rozjíždět a brzdit. To nás dobře připravilo na první opravdové jízdy, takže takový ten stres z řízení odpadl, věděli jsme, do čeho jdeme.
  Co si budem, v jiných autoškolách to tak nebývá - co znám z vyprávění kamarádů, při první hodině vás v jiných autoškolách vezmou hned na jízdu, ideálně do centra Prahy plného provozu, aniž byste měli tušení, co (ne)máte a (ne)smíte dělat a ještě na vás křičí.
  V autoškole ÚAMK se nebylo čeho obávat. Na jízdy jsem dostala pana Pacáka, kterého jsme měli i na hodiny teorie. Nemohla bych si přát nikoho lepšího. Je to moc milý a trpělivý pán, vše vám důkladně a pochopitelně vysvětlí a když uděláte něco špatně, nekřičí, ale vysvětlí vám v klidu, co a proč přesně bylo špatně a jak to udělat správně. Jsem si jistá, že by mě to nikdo nenaučil lépe a těším se, až budu zase řídit.
  Včera jsem udělala zkoušky, dnes už čekám na řidičský průkaz. Tuhle autoškolu nemůžu nic jiného, než vřele doporučit. Nakonec mi to bude ještě chybět!
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : “Autoškolu mohu jen doporučit. Profesionální přístup, ochota, schopná a trpělivá lektorka. ”
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Absolutní spokojenost! Nad očekávání! A velká pochvala Františkovi Jarošovi - profesionální, klidný, TRPĚLIVÝ a lidský přístup. Ve výborné autoškole jsem natrefila na skvělý přístup. Naklonovat pana Jaroše do všech autoškol🙃!!!Děkuji Lenka

 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Skvělý přístup, vstřícné jednání, milý a klidný instruktor, kterému nechybí humor.

  Doporučuji všem stresařům. ;)
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Skvělý přístup, vstřícné jednání, milý, klidný instruktor, kterému nechybí humor.
  Doporučuji všem stresařům. ;)

  Markéta
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : -Klidný a trpělivý přístup instruktorů
  -Přísnost je na místě, ale né přehnaná...nedají nic zadarmo
 • Autoškola Nobe Praha (okres Praha 2) : V autoškole Nobe mi vždy vyšli vstříc, ať už při plánování jízd, nebo narychlo domluvené poslední jízdě před závěrečnou zkouškou. Pan učitel Slávek byl trpělivý a ochotný mi v čemkoliv pomoci. Doporučuji.
 • Autoškola PIKOLEDO (okres Ostrava) : Autoškolu Pikoledo vrelo doporučujem. Mimoriadna spokojnosť. Mala som príjemnú, milú inštruktorku, ktorá so mnou nestratila trpezlivosť. Nie je čo vytknúť.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  Jste v současné situaci v nesnázích nebo vám hrozí v nesnázích?
  Tímto způsobem vám dáváme možnost podniknout nový vývoj.
  Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci. Každý si zasloužil druhou šanci a protože vláda selhala, bude muset pocházet od ostatních.
  Žádná částka není příliš šílená pro nás a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
  Žádná překvapení, žádné dodatečné náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného.
  Nečekejte déle a komentujte tento příspěvek. Určete částku, kterou si chcete půjčit, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na adrese pastorosasben@outlook.com

 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Celkově autoškolu doporučuji, líbil se mi přátelský přístup, výborná organizace, aplikace s kompletními testy, aktualizacemi a plánováním jízd. Chtěla bych ocenit instruktora pana Smutného za trpělivost a vstřícnost. Děkuji.
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : S autoškolou Drive jsem udělal tu nejlepší zkušenost jaká mě mohla potkat. Profesionální a zároveň ,,lidský,, přístup od všech instruktorů, lektorů i kancelářských pracovníků mě vytvořil takové podmínky, že jsem závěrečné zkoušky zvládl bez sebemenších problémů. Tímto bych chtěl všem poděkovat a zároveň mohu dalším zájemcům jen doporučit!
  Roman ječný, Praha
 • Autoškola Horák (okres Rychnov nad Kněžnou) : Rychlý kurz, skvělé jízdy a vtipné hodiny teorie
 • Autoškola AB - STŘED (okres Ústí nad Labem) : Instruktoři jsou velice ochotní, vždy vyzvednou, kde se to hodí a odvezou kam je potřeba. Jsou časově velmi flexibilní, jak co se týče jízd tak výukových hodin. Ke zkouškám mě skvěle připravili.
 • Autoškola Dvoran (okres Frýdek-Místek) : V této autoškole mě opravdu hodně posunuli dál. Přišla jsem zde, když už jsem měla celý základní výcvik za sebou a musím říct, že to, jak jsem přišla je nesrovnatelné s tím, jak jsem z této autoškoly odešla. Vždycky mi vyšli vstříc a díky skvělým učitelům jsem se na jízdy opravdu těšila. Všem mohu jen doporučit :)
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Od chvíle co jsem nastoupil jsem se na kurzu cítil v klidu a pohodlně. Skvělý přístup všech kantorů a bezproblémová domluva dělali pobyt v autoškole ještě o to snadnější. Při teorii nám bylo vše důkladně vysvětleno a co šlo, tak i předvedeno. Následně při jízdách jsme se nejen naučili vše, co jsme potřebovali k splnění zkoušek, ale také jsme se skvěle pobavili, protože kantoři mají skvělý a přátelský přístup.
  Jsem rád, že jsem nastoupil zrovna do této autoškoly!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Tuto autoškolu mi doporučili mé kamarádky, které u pana Smolky také dělaly. Jsem jim za to neskutecne moc vděčná, protože pak Smolka je fakt super chlap a hlavně je s nim pořádná sranda, fakt verim ze u té jeho teorie se opravdu zasměje každý. Opravdu se s nim na všem domluvíte a chtěla bych Vám tuhle autoskolu všemi 10 doporučit. Dekuji panu Smolkovi a paní Šárce za vše.
 • Autoškola Club (okres Ostrava) : Dodělával jsem si rozšíření na B+E.
  Měl jsem mnoho nešvarů zažitých pán učitel mě zase musel naučit pár věci.
  Přístup super a o časech ani nemluvím stihl jsem si vyzkoušet všechny typy provozu takže maximální flexibilita.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : S touto autoškolou jsem byl velice spokojený, práce instruktorů/učitelů byla na výborné úrovni, ke zkouškám a jízdám jsem šel s jistotou, že jsem dobře připravený.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY