Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Kebrle (okres Praha 5) : Tuto autoškolu hodnotím na jedničku. Pan Kebrle je instruktor s mnoha letými zkušenostmi. Po celý výcvik byl příjemný, oceňuji jeho flexibilitu a možnost jezdit i o víkendech. Kdykoliv jsem potřebovala něco vysvětlit, vše mi vysvětlil. V některých momentech byl přísný, ale v řízení je opravdu důležité chyby nedělat. Zkoušky jsem udělala na první pokus. Autoškolu mohu jedině doporučit! S odstupem času, kdy denně jezdím autem, dodnes vzpomínám na to, jak skvěle mě p. Kebrle naučil řídit.
 • Autoškola Credit (okres Opava) : Nejlepší autoškola v Opavě. Pán Král naučí, vysvětlí, poradí. Člověk na správném místě.
 • Autoškola VT centrum 11 s.r.o. (okres Praha 10) : Kurz jsem měla kvůli vládním opatřením přerušen, což mu ale nesnížilo na kvalitě. Vzhledem k tomu, že pracuji, nebyly moje časové možnosti příliš velké, ale vždy byla s lektorem panem Moravcem výborná domluva. Výuka ať už teoretická, tak i praktická je na vysoké úrovni. Co se týče jízd, měla jsem z nich strach, ale pan Moravec ačkoliv jsem někdy začala panikařit mě dokázal za volantem uklidnit a dodal mi sebevědomí. Vždy byl milý, hodný a trpělivý, což je u učitelů nejen v autoškole vždy potřeba. Moc děkuji.
 • Autoškola Neumann (okres Trutnov) : Autoškolu mohu vřele doporučit přístup a vše okolo super,příjemný komisař i instruktor super. Takže za mě plný počet hvězdiček. Ještě jednou moc děkuji za vše.
 • Autoškola Novobilský (okres Ostrava) : Instruktor Chramosta udělal z celé práce p. Novobilského hotovou frašku. Při kondičních jízdách šel z něj cítit alkohol (pravděpodobně zbytkový) a jeho chování k žákovi je nepřípustné - uřvaný, hádavý a zřejmě zaujatý. Pokud někoho už předem zavrhne, ten člověk nemá šanci uspět i když auto ovládá a dodržuje pravidla silničního provozu. Nikomu tuto autoškolu nedoporučuji. Přecházím na závěrečné zkoušky k jiné autoškole. Pokud hned na poprvé uspěji, udělám panu Chramostovi "reklamu"
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : U Jirky Pýchy jsem si dělal řidičák skupiny B a mohu jen doporučit. Hned při prvním našem setkání mě mile překvapil Jirkův přátelský a vstřícný přístup. Vše byl schopný klidně a srozumitelně vysvětlit a sám se několikrát nabízel, zda nepotřebuji s něčím pomoc nebo něco vysvětlit. Jakožto dojíždějící jsem měl občas problém s dopravou a Jirka mi v tomto rád pomohl a často přizpůsoboval svůj harmonogram, aby mi to usnadnil. Jízdy s Jirkou byly pohodové a vždy jsem se na ně těšil. Díky němu jsem také složil zkoušku na první pokus, přestože jsem sám sobě zpočátku nevěřil. :)
 • Autoškola Dopravní podnik města Brna (okres Brno) : Bezkonkurenčně nejlepší autoškola v Brně, která velmi dobře připraví žáky na závěrečné zkoušky. Přístup instruktorů je velmi profesionální a komplexní. Rozhodně zde nehrozí, že byste potkali špatného či nepříjemného instruktora, ale pokud vám nějaký nebude vyhovovat, stačí se domluvit a budete jezdit s jiným. Teorie jsou sice náročnější než v jiných autoškolách, ale rozhodně jsou velmi prospěšné a důležité. Zdravověda je též na velké úrovni a s profesionálním záchranářem. Plánování jízd je velmi flexibilní, takže si každý vybere jízdy, jak se mu hodí, i o víkendech. Tato autoškola stoprocentně připraví na zkoušky. Na teoretických testech jsem měl 50/50, jízdu jsem na první pokus bezproblémově zvládl. Cena je dle mého názoru víc než lidová s ohledem na to, jak kvalitní služby DPMB poskytuje. Výhodou je také ochota instruktorů, kterým nejde o výdělek, ale o kvalitu služeb. Nabízí služby konzultací ohledně provozu i po ukončení kurzu a jsou stále dostupní ať už on-line nebo telefonicky pro jakékoliv dotazy.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : S autoškolou BK jsem velmi spokojený, jejich profesionální, ale zároveň velmi přátelský přístup je perfektní! Rozhodně vás velmi dobře připraví na závěrečné zkoušky, jak z praktické, tak i teoretické části.
  Chtěl bych určitě vyzdvihnout jejich aplikaci, přes kterou máte možnost zajednat si termín, téměř na kdykoliv se vám zachce, tudíž se nemusíte stresovat, že nestíháte jízdu, kvůli vašemu předešlému "programu".... V této aplikaci máte za povinnost si dělat každý den test (max prodleva 3 dny), který je stejný, jako při závěrečné zkoušce, tudíž tímto způsobem se také skvěle připravíte na zkoušky.
  Chtěl bych velmi vyzdvihnout přístup pana instruktora Františka Smutného, který je naprosto skvělým instruktorem, jež vše dokáže srozumitelně, přátelsky, lidsky a hlavně naprosto v klidu vysvětlit. Pan Smutný je velmi dobrým instruktorem, který ví, co dělá... Totéž platí o panu Süke, který je nýbrž velmi dobrým instruktorem.
  Tímto velmi děkuji všem členům BK autoškoly, za skvěle strávený čas v autoškole, která mi ukázala, že řízení není vůbec nic těžkého a stresujícího...
  DÍKY!!!! :))
 • Autoškola Bleha (okres Hradec Králové) : Během výcviku jsem se cítil dobře. Když jsem něco nevěděl, zeptal jsem se, a vždy mi byla poskytnuta podrobná, snadno pochopitelná odpověď.
  Na testy jsem byl velmi dobře připraven už z autoškoly častým procvičováním v učebně.
  Jízdy byly také naprosto v pohodě. Jezdili jsme postupně těžší a těžší trasy, až jsme projížděli nejtěžší a velmi oblíbené úseky zkoušejících.
  Jízdy se dají bez problémů přizpůsobit vašim slabinám.
  Autoškolu bych rozhodně doporučil.
 • Autoškola Dopravní podnik města Brna (okres Brno) : Určitě nejlepší autoškola v Brně, příprava na zkoušky výborná, skvělé teorie kde Vás připraví na všemožné nástrahy Brna. Nejvíc se mi zde líbil příjemný přístup všech instruktorů, určitě doporučuji.
 • Autoškola Easy (okres Liberec) : Měla jsem nulové zkušenosti s jízdou na motorce a kvůli problémům v jiné autoškole jsem se rozhodla pro změnu.
  Vybrala jsem si pana Koberu, na kterého jsem měla velmi dobré reference.
  Pan Kobera umí předat všechny potřebné znalosti k jízdě na moto.
  Pokud by mi něco nebylo jasné osobně mi to ukázal jízdou na moto.
  1 hodina na cvičišti mi dala více než 8 hodin na cvičišti v konkurenční autoškole.
  Vřele doporučuji.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškola mi byla doporučena kamarádkou a vyplatilo se jí v tom věřit. Pan Smolka spolu s manželkou mě vždy privitali vřele s úsměvem a dobrou náladou. Na jízdy jsem dostala pana Budinu a to byla výhra!Asi neznám víc klidného člověka jako je on. Nervy totálně ze železa, nic ho nerozhodí nepřekvapí, je to člověk na pravém místě opravdu. Vždy s klidnou hlavou a hlavně dobrou náladou mě přivítal na každé jízdě. I když jsem měla obavy jestli zkoušky udělám, udělala, a to jenom díky nemu. Je to výborný učitel a skvělý člověk. Ještě jednou moc moc děkuji :-) Markéta
 • Autoškola Dopravní podnik města Brna (okres Brno) : Pokud bych si měla dělat znova autoškolu, neváhala bych a znovu šla do autoškoly DPMB. Mají velmi profesionální přístup jak na teoriích, tak na jízdách. Skvěle mě díky teoriím připravili nejen na testy, ale i na provoz, kde jsme si pečlivě vysvětlili záludná místa a křižovatky (člověk ale sám musí chtít). Také se mi líbí, že se na ně mohu kdykoliv obrátit i po ukončení kurzu. Na jízdách panovala příjemná atmosféra a jízdy se dají domluvit i o víkendech.
  Jsem opravdu spokojená a mohu jenom doporučit.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu jsem si vybrala na doporučení starší kamarádky, která byla velice spokojená. Musím říct, že už po prvních hodinách teorie jsem ji všem doporučovala i já, a po prvních jízdách už jsem si stála pevně za tím, že lepší autoškolu široko daleko opravdu nenajdou. Díky hodinám teorie s panem Smolkou jsem si zábavnou formou zapamatovala spoustu důležitých věcí, na první sednutí za volant mě na trenažéru připravovala paní Šárka, a už po prvních jízdách s panem Budinou jsem věděla, že se nemusím ničeho bát. Vždycky mi se vším pomohl, poradil, na chyby mě vždy včas upozornil a vysvětlil mi, jak se jim co nejlépe vyhnout. Ochotně se mnou trénoval a jeho obrovská trpělivost a laskavost mě nejednou překvapila. Na hodinách panovala přátelská nálada a do autoškoly jsem se vždy těšila. Rychle to uteklo a já doufám, že budu zvládat situace za volantem od teď už i sama :)
  Všem vám hrozně moc děkuju!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Tato autoškola pro mě byla jasnou volbou a mohu ji jen doporučit. Manželé Smolkovi jsou velmi milí a přátelští a jde vidět, že je jejich práce baví. Vždycky panuje dobrá nálada, teorie jsou zábavné a při jízdách je pan Smolka trpělivý, vždycky všechno v klidu vysvětlí a odpoví na jakékoli otázky. Velkou výhodou pro mě byl trenažer, diky kterému jsem se tolik nebála na první jízdě. Za mě je to určitě nejlepší autoškola, kterou jsem si mohla vybrat. Doporučuji všem.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Jsem velmi spokojený, skvěle vybavení a všechno, vždy pomůžou a snaží se ze všech sil aby jste to udělali
 • Autoškola King (okres Praha 4) : Nejhorší autoškola v téhle době. Absolutně nezvládají přísun nových uchazečů a příprava na závěrečné jízdy a zkoušky podstatě nulová. Raději vám nakonec doporučí jinou autoškolu když zjistí, že z vás nemůžou sát peníze a vy se ještě směle ozvete na úroveň výuky. Neskutečné chování rádoby dobré autoškoly. Nedoporučuju
 • Autoškola Dvoran (okres Frýdek-Místek) : Děkuji panu Dvoranovi a panu Sikorovi za péči a trpělivost, díky kterým jsem kurz zvládl v pohodě. ! Děkuji a doporučuji všem 🚘
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Na výběru autoskoly jsem si dal opravdu záležet, sháněl jsem reference, úspěšnost, info o přístupu a zpětně vidím, že moje snaha přinesla ovoce.
  Narozdil od mých kamarádů, kteří autoškolu dělají/dělali jinde jsem neměl problém s přístupem. Všechen přístup je spíš lidský, přátelský. Dle mého lepší než postoj učitel- žák, kdy se "žáci" dostávají do zbytečného pressu.
  Jízdy jsem měl když se to hodilo a kdyby nebylo korony, mqm řidičák do 3 měsíců, spíš míň.
  Doporučuji.
 • Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi (okres Brno) : Autoškolu můžu jen doporučit! Pan Petr je skvělý instruktor.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY