Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Irena Hnátová (okres Plzeň-sever) : Rodinná autoškola, kde se nikdo nemusí bát.
  Teorie i jízdy byly vedeny profesionálním, ale i lidským přístupem. Romana Poljanská je velmi ochotná a vždy se snaží každému vyjít vstříc. Díky Romče mám na autoškolu jen super vzpomínky. Důkazem všeho je, že hned co jsem dostala řidičák, jsem začala sama řídit. Bez obav - na vše jsem byla připravená a nebála jsem se. Což pro holku, která poprvé sedla za volant v autoškole, bylo opravdu něco, co jsem nečekala.
  Neznám autoškolu, která by se takhle věnovala uchazečům o ŘP. Všem doporučuji a mají stejné zkušenosti :).

  Děkuji za vše.
  N
 • Autoškola Kudýnek (okres Blansko) : Nejlepší autoškola v okolí. Pan Kudýnek je člověk na svém místě, vše ochotně vysvětli a při jízdách se i zasmějete. V autě vždy panuje skvělá atmosféra. Nikdy jsem nezažila, že by pan Kudýnek zvýšil hlas i když to se mnou mnohdy nebylo vůbec jednoduchý. Nikdy bych svou volbu autoškoly neměnila!
 • JM autoškola (okres Brno-venkov) : Jediné, co musím vytknout je přístup pana Tihelky se kterým jsem měla tu čest na třech jízdách. Když mi něco nešlo (což bylo pochopitelné - jela jsem s jeho autem poprvé a nebyla na něj zvyklá), vynadal mi, že bych to už dávno měla umět (kor - zdůraznil, když dělám druhý výcvik) a že mě nic nenaučili. Co bylo nejvíce nepříjemné bylo zasahování mi striktně do řízení auta tím, že mi například stáčel volant (ačkoliv dle mého úsudku to nebylo zdaleka potřeba). Když jsem se mu po jízdě rozbrečela, snažil se mne uklidnit a podpořit, ale další hodinu mi opět zasahoval do volantu. Myslím, že to, že se instruktor dotkne/ stočí volant je adekvátní jednání v případě, pokud hrozí, že by žák rozbil/ odřel auto nebo někoho ohrozil a ne v případě, že žák nejede přesně na centimetry dle instruktorových představ.. žáka to akorát vyleká a zazmatkuje/ něco přehlédne. Tato zkušenost nebyla vůbec příjemná.
 • JM autoškola (okres Brno-venkov) : Autoškolu doporučuji, byla jsem velmi spokojena s přístupem pana Celého i pana Bučka, kteří jezdí na Šlapanice. Hodnotím kladně lidský a zároveň profesionální přístup k žákům. Z předchozí autoškoly jsem byla velmi vystresovaná a zkoušky jsem na 3x nezvládla a byla tak nucena si výcvik zopakovat, u JM autoškoly jsem jízdy zvládala dobře a zkoušky udělala na poprvé (určitě v tom ale hrál roli i lidský přístup komisařů na magistrátě Šlapanice). Také jsem vděčná paní sekretářce Bednářové, že mi jízdy naplánovala narychlo, jak jsem potřebovala.
  Jediné, co musím vytknout je přístup pana Tihelky se kterým jsem měla tu čest na třech jízdách. Když mi něco nešlo (což bylo pochopitelné - jela jsem s jeho autem poprvé a nebyla na něj zvyklá), vynadal mi, že bych to už dávno měla umět (kor - zdůraznil, když dělám druhý výcvik) a že mě nic nenaučili. Co bylo nejvíce nepříjemné bylo zasahování mi striktně do řízení auta tím, že mi například stáčel volant (ačkoliv dle mého úsudku to nebylo zdaleka potřeba). Když jsem se mu po jízdě rozbrečela, snažil se mne uklidnit a podpořit, ale další hodinu mi opět zasahoval do volantu. Myslím, že to, že se instruktor dotkne/ stočí volant je adekvátní jednání v případě, pokud hrozí, že by žák rozbil/ odřel auto nebo někoho ohrozil a ne v případě, že žák nejede přesně na centimetry dle instruktorových představ.. žáka to akorát vyleká a zazmatkuje/ něco přehlédne. Tato zkušenost nebyla vůbec příjemná.
 • Autoškola Tinili (okres Teplice) : Za mě super jak Linda tak i Robert instruktoři , myslím že jsem zvolil hodně dobře
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Vybírala jsem z několika autoškol v Hradci Králové a vybrala jsem BK. Můžu říct, že je to NEJLEPŠÍ autoškola v Hradci! Díky programu vyuky, ve kterém se testy mají dělat každý den, rychle jsem se naučila teorii a u zkoušky jsem testy udělala napoprvé. Jízda s instruktorem p.Smutným byla vždy v pohodě,se mnou byl velice trpělivý.Jsem na 100% spokojená. Profesionální přístup instruktora, takhle to má byt. Autoškolu BK a instruktora F. Smutného vřele doporučuju!
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Vše v pořádku. Pan Smutný mě připravil skvěle na závěrečky, které jsem zvládl bez problémů
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělý a Vstřícný přístup
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Bk autoškolu můžu jen doporučit, je to nejlepší autoškola v Hradci Králové. Byla jsem velmi spokojená. Dostala jsem velmi příjemného instruktora pana Smutného.
 • Autoškola Fišer (okres Ústí nad Orlicí) : Doporučuji určitě. Prostě vše ok
 • Autoškola Kovářová (okres Vsetín) : Profesionalita, vstřícnost. Nemám žádné výhrady, vše OK.
  DOPORUČUJI...
 • Autoškola Zebra (okres Svitavy) : Bylo to dobré, instruktor super
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Děkuji za skvělou zkušenost s Autoškolou Smolíček!

  Z vyprávění vím, že jsme byli v porovnání s ostatními autoškolami nejlépe připraveni kromě jízd i na zkoušku teoretickou. Pan Smolka je výborný učitel, dokázal nás zábavnou formou naučit vše, co jsme potřebovali.

  Obrovskou výhodou autoškoly je i možnost vyzkoušet si jízdu nejprve na trenažeru, díky čemuž jsem se tolik nebála sednout si poprvé za volant do skutečného auta.

  Pan učitel Budina je úžasný člověk, který dokáže zázraky. Neumím si představit, jak bych bez něj jízdy zvládla. Obdivuji jeho trpělivost a schopnost z nervózních začátečníků vychovat schopné řidiče. Jeho příprava na zkoušku byla velmi kvalitní, všechny dopravní situace jsme měli několikrát poctivě natrénovány.

  Autoškolu upřímně moc doporučuji!
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Pan Smutný je profesionál. Skvěle mě připravil k závěrečným zkouškám.
 • Autoškola Kalous (okres Ústí nad Orlicí) : vcelku přizpůsobivý časový plán, důraz na praktickou část výuky, zpětné rozbory napáchaných chyb...
 • Autoškola Petr Richter (okres Chomutov) : Vše probíhalo výborně. Skvělý výcvik, příjemní instruktoři a pan Richter vás opravdu vše naučí. Nesmíte být prostě ignorant. Děkuji za skvělou autoškolu.
 • Autoškola Šimonová (okres Liberec) : Teorie s paní Šimonovou byla výborná, to samé zdravověda. Přístup mého učitele v autoškole při jízdách byl horší a chodila jsem na jízdy pod velkým stresem. Byl velmi nepříjemný a jakožto učitel by měl mít větší trpělivost vzhledem k tomu, že většina z nás sedí za volantem poprvé.
 • Autoškola Petr Richter (okres Chomutov) : Vše výborné na 1*.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Mezi autoškolou jsem se velmi dlouho rozhodovala. Nakonec jsem na doporučení od kamarádky zvolila právě tuto autoškolu a můžu říct, že jsem si lépe nemohla vybrat. Naprosto férový pan učitel, super přístup k žákům. Můžu říct, že mě učil přímo profesionál. Na každou hodinu jsem šla s úsměvem. Děkuji moc panu učiteli.
 • Autoškola Kubátová (okres Frýdek-Místek) : Naprosto doporučuji, pokud se chcete těšit na každou jízdu a zvládnout zkoušky napoprvé levou zadní, vyberte si autoškolu paní Kubátové.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY