Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Hodan (okres Kladno) : S průběhem výuky jsem byl spokojen. S instruktorkou paní Zápotockou byla komunikace hladká a flexibilní, jízdy probíhaly v klidu a bez zbytečného stresu, moje otázky byly vždy ochotně zodpovězeny, oceňuji lidský přístup. Můžu doporučit.
 • Autoškola Kopecký (okres Děčín) : Velice nespokojený!!!!
 • Autoškola Alternativ (okres Praha 10) : Na každou jízdu jsem šel s tím že budu muset vydržet necelou hodinu kritiky že strany vyučujícího a to i přesto že jsem nedělal zásadní chyby. Pokud jsem je udělal, moc dobře jsem si to většinou uvědomoval (diskutoval jsem o tom s dalšímy řidiči kamionů). V očích instruktora budete vždy hlupák a opice. Pokud se chcete informovat o čemkoli, zásadně používejte emailovou adresu, předejdete možným problémům s instruktorem. Dodám že bych odstoupil a nebo to dodělal rozhodně jinde kdybych to nevydržel skoro až dokonce. Rozhodně nedoporučuji. Pan Egon Zelinka je jistě velice příjemný pán, ovšem instruktor je opravdu vznětlivý člověk.
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : V této autoškole jsem absolvovala výcvik na skupinu B. Přístup zaměstnanců autoškoly hodnotím kladně. Nejvíce oceňuji klidného a trpělivého pana učitele Satýnka, se kterým jsme si dobře sedli a jízdy tak probíhaly v pohodě. Kvůli dočasnému uzavření autoškol a pozastavení zkoušek během lockdownu se délka mého výcviku značně prodloužila, ale za to autoškola nemůže. Dokoupila jsem si proto více hodin kondičních jízd a ke konci výcviku jsem se za volantem cítila opravdu jistější. Ke zkoušce jsem tedy byla puštěna až po důkladné přípravě. V Autoškole Drive dbají na průběžné vyplňování testů z teorie, což je určitě výhoda. Instruktoři se snaží žáky dobře připravit jak na zvládnutí zkoušky, tak i na náročný městský provoz. Závěrečnou zkoušku z jízdy mnoho lidí nezvládne na první pokus, protože během zkoušky je člověk samozřejmě nervózní a komisaři dbají na dodržování předpisů. Proto doporučuji vybrat si autoškolu podle kvality výcviku, nikoliv podle ceny. Autoškola Drive vás podle mého názoru připraví dobře :-)
 • Autoškola Hejhal (okres Karlovy Vary) : Byla jsem nadšená a vše bylo v naprosto úžasné. Marcela
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Jsem velice spokojená s touto autoškolou. Hlavně s mým instruktorem Františkem Smutným. Velice dobře mě připravil na závěrečné zkoušky. 😊
 • Autoškola Aura (okres Praha 9) : Nedoporučuji!
  Pokud nechcete mít zkaženou náladu a prvotní nadšení tak rozhodně se vyhnout obloukem!
  Marně budu hledat pozitiva a pravděpodobně žádná ani nenajdu. Počínaje přístupem, organizaci celého procesu, rozvrhem jízd. Od začátku cele totálně špatně.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Hodně doporučuji autoškolu BK. Pohodlný způsob plánování jízd, vynikající přístup k žákům, dobrá příprava na zkoušku. Jízdy s panem instruktorem Smutným - naprosto pohoda a klid, ukáže i pomůže se všem, a naučí Vás skvěle parkovat :)
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Ideální a profesionální přístup, konkrétně pan Moravec, zlatý člověk se srdcem na pravém místě! Cena s kvalitou odpovídá. Můžu jen doporučit
 • Autoškola Easy (okres Liberec) : Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
  Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu.
  Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.

  Karel M.
 • Autoškola Easy (okres Liberec) : Tak jsem si nechal chvíli vstřebat své pocity a rozhodl jsem se, že napíšu doopravdy plnohodnotnou recenzi. !EXTRÉMNĚ NEDOPORUČUJI AUTOŠKOLU, NEJHORŠÍ ZKUŠENOST ZA ŽIVOT!
  Začal bych pozitivně. Oceňuji kvalitu webových stránek (ačkoliv chybí například ceník za dodatečné poplatky - viz dále), rychlost zařízení výcviku a relativně rychlé termíny na zkoušky (to je dané ovšem tím, že Liberecký kraj všeobecně je na tom dobře).
  Dělal jsem rozšíření z A1 na A2. Administrativa zařízena po telefonu, domluvený termín na jízdu. Do této chvíle 5/5. Přicházím na cvičiště, kde si mě přehazují jak horký brambor a ujme se mě majitel autoškoly - od začátku extrémně arogantní člověk.
  Beru si motorku, nevěřím, že takový vrak mi někdo dal, ale snažím se nad tím pozavřít oči. Po chvíli upozorním instruktora na nefunkční kontrolku neutrálu, naprosto vykloktanou spojku, a ohnutou přehazovačku. Pan "majitel" se na mě arogantně usměje a řekne, že to je v pohodě a jestli mám problém ať si to jdu udělat do Prahy (jsem pražák, to tam milují). Snažím se mu vysvětlit, že motorka v autoškole by měla splňovat alespoň základní povinnosti, ale marně. Ponižování a povyšování v podstatě kdy to jen jde. Následuje jízda v provozu. Již při polygonu jsem si všiml, že pan Kobera mladší učí věci, které jsou nebezpečné, ale jízda v provozu to dovršila. Věřte mi, tyhle lidi na motorce v životě nejezdili. Naprostý zákaz jet v levé polovině mého jízdního pruhu, pokud člověk nebyl nalepený na krajnici, tak to bylo špatně. Výjezdy z jednosměrek nebezpečné, opět nutnost se nalepit na stranu kam odbočuji, tudíž nulový výhled a velmi málo manévrovacího prostoru.
  Po jízdě jsem nucen do kondičních jízd za dalších 1000 Kč, které odmítám, čímž se samozřejmě znevýhodňuji. Dostávám termín na zkoušky. Dva dny před termínem v 15:00 odpoledne mi přijde SMS: Zkoušky jsou už zítra ráno. Samozřejmě pro člověka z Prahy to byl velký problém, takže jsem se v noci sbalil a rychle jel do Liberce kvůli neschopnosti autoškoly. Přijel jsem na zkoušky a dostal jsem naprosto jinou motorku, nikdy jsem ji neviděl. Tak jsme se seznámili, nějak jsem zvládl polygon a začal jsem zjišťovat, co je ten senilní komisař zač - člověk, který neumí jezdit na motorce, prostě jen hloupej úředník. Po polygonu je čas na jízdu v provozu, sednu na motorku, celej unavenej z mé noční cesty do Liberce a do vysílačky přijde pokyn: Nefunguje levej blinkr, celou zkoušku budete ukazovat rukama, ale pouze pokud pojedete do leva, do prava musíte normálně blinkr. Nemusím asi vysvětlovat, že motorka s nefunkčními blinkry NEMÁ co dělat na pozemních komunikacích. Pouze na NOUZOVÉ DOJETÍ. Bohužel autoškola Easy to má očividně jinak na těch vrakách.
  Takže první pokus se nepovedl a přišel čas na druhý. Termín relativně rychle (asi 20 dní) a vyhrožování, že pokud neuspěju, tak mi tenhle rok už termín nedají. Zároveň je mi řečeno, že pokud jim nezaplatím 1000 Kč za kondiční jízdu, tak mě nepustí ke zkoušce. Říkám si, že dobře, dám jim 1000 Kč a bude klid. Bohužel ne. Dozvídám se, že na další pokus u zkoušek po mě autoškola vyžaduje dalších 1000 Kč + samozřejmě správní poplatek úřadu. Takže druhý pokus se cenou dostává na 2400 Kč, což ovšem NIKDE NA STRÁNKÁCH NENÍ UVEDENO A O CENÍK SI MÁTE ZAVOLAT. Den před zkouškami již jsem v Liberci a v 21:29 přichází SMS, ať jsem na cvičišti o 2 hodiny dříve než bylo domluveno. Přijedu tam tedy jak si pan Kobera přál (7:30) a mistr přijede v 8:30 - po hodině mého čekání a začne na mě řvát, jaktože nejsem připravenej, že jsem se asi posral a že bych si zasloužil jít na vojnu. Na kondiční jízdu nakonec nedošlo ovšem Kobera chtěl mít oběd zadarmo, tak mi řekl, že za jízdu pro komisaře do města po mě chce 200 Kč. ZA TO, ŽE ON ZAPOMNĚL VYZVEDNOUT KOMISAŘE. (Tenhle komisař byl úplně na jiný úrovni než celá autoškola easy a předchozí komisař, má u mě velký + za lidskej přístup).
  Absurdních situací bylo více. Jednalo se o ponižování, porušování pravidel silničního provozu, okrádání pomocí "poplatků" o kterých nikdo neví nebo naprosto zničené motorky slepené páskou. O učení nebezpečné jizdy nemluvě. Na závěr bych chtěl popřát celé mafiánské autoškole zánik, protože tohle jsem v životě v rodné Praze nezažil a ani nezažiju.
  Konzulovat jsem Váš přístup s pražskými autoškolami a o dalším postupu budeme ještě uvažovat. S pozdravem pro psychicky nevyrovnaného Koberu mladšího, Zvelebil
 • Autoškola Lepík-Strnadel (okres Frýdek-Místek) : S autoškolou Lepík a Strnadel jsem byl velmi spokojený tudíž bych ji samozřejmě doporučil všem prvořidičům i těm co o řidičák přišli. Při praktické výuce má pan učitel vždy užitečné připomínky. Vše se snaží vysvětlit a když se někdo potřebuje na něco zeptat vždy rád odpoví. Já jsem jezdil na Octavii s perfektním panem učitelem který má fakt nervy ze železa. Co jsem předváděl a on vždy s klidem vysvětlil co dělám špatně jaké chyby jsem se dopustil, abych věděl a nadále tu stejnou chybu nedělal. Pokaždé se s ním dalo na časech jízd skvěle domluvit. Pokud nastal problém vždy s předstihem zavolal a domluvil jiný termín. Díky moc za úspěšně absolvovanou autoškolu. Takže shrnutí na závěr kdo neví jakou autoškolu si zvolit neváhejte si vybrat Lepíka a Strnadela.
 • Autoškola Janko (okres Chrudim) : Jankovou autoškolou jsem prošel v roce 2018 a od té doby jsem na ni často vzpomínal, bohužel ale ne v dobrém.
  Také jsem diskutoval s několika dalšími "žáky" této autoškoly, z kterých málokdo byl spokojený, právě naopak.
  Pan Janko je ze staré školy, zkušeností má spousty, jeho problém je ale hlavně charakter.
  Myslím si, že není dobré se něco jako řízení auta učit ve stresu a pod tlakem instruktora který je silný cholerik, má tendence vybouchnout vzteky při naprosto běžných situacích a chybí mu empatie.
  Objektivně můžu říct že mě tato autoškola naučila co jsem potřeboval, toho rozhodně ale šlo dosáhnout i bez hrubého přístupu, který mě, i jiné žáky při jízdách dovedl až k pláči.
  Co se týče hodin teorie, vždycky mi přišlo, že Janko volil styl monologu, který působí jako by byl vyvinutý s cílem všechny žáky spolehlivě uspat.
  Rozhodně tuto autoškolu nikomu nedoporučuji, myslím si že ať půjdete kamkoliv jinam, budete se za volantem cítit mnohem lépe.
  Ještě bych měl dodat že v přístupu instruktora taky chyběla jakákoliv profesionalita, sexismus a homofobní narážky byly na denním pořádku, stejně jako jeho netrpělivost, bezohlednost a přehnané cholerické výbuchy vzteku.
 • Autoškola Elite (okres Ostrava) : Skvělá autoškola úžasní učitelé kteří vás opravu naučí a připraví ke zkouškám. Za mě velká spokojenost a určitě autoškolu doporučím svým známým.
 • Autoškola Zatloukal (okres Prostějov) : Nejlepší autoškola v Prostějově:) vše přizpůsobí, s ničím jsem neměla problém.
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : zaplatila jsem si pár kondičních jízd a jsem doteď ráda, že ne víc. Jednání instruktora primitivní, nepedagogické, pouze pár naučených frází, že je jasný, že neumíte jezdit super, když nejste vyježdění......proto kondičky, že:-) vzápětí ovšem další salva komentářů jak vám to nejde a údiv.....prostě ten pán je vyhořelý, nemá kapacitu na nikoho, kdo neumí dobře řídit, auto absolutně neoznačené, že jde o autoškolu, ani firma......za jízdy si vyřizoval hovory, hustil do mě teorii, ikdyž jsem mu řekla, že za jízdy se fakt plně soustředím na řízení a výklad nestíhám vnímat. Pro mě naprostý úžas, že někdo takový vyučuje v autoškole, děs!
  Doporučuji jen pro muže co mají vysoké sebevědomí, umí dobře řídit a mají rychlou pěst :-)
 • Autoškola Elite (okres Ostrava) : Skvělý a odborný přístup. Super domluva, skvělá cena. Můžu jen doporučit.
 • Autoškola Elite (okres Ostrava) : Celkové hodnocení kurzu je na výborne úrovni a mužu jen doporučit každému který zamíří právě sem. V Autoškole jsou velmi příjemní a profesionální učitele.
  Na všem se dá domluvit bez problému, mnoho svých přátel sem doporučil a nemůžou si stěžovat.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Na tuto autoškolu jsem slyšela vždy jen samou chválu. A jsem ráda, že sama mohu nyní po osobní zkušenosti recenze doplnit o jednu svou vlastní. Rozhodně nelituji své volby.
  Teorie s panem Smolkou byly důkladné a hlavně dost často i oživené vtipy a vlastními zkušenostmi pana Smolky, za což jsem mu vděčná, protože právě díky těmto dvěma věcem jsem si dokázala dost věcí zapamatovat a pomohly mi dost při učení na test.
  Byla jsem taky ráda, že autoškola má svůj vlastní trenažér. Paní Smolková vše trpělivě ukáže a vysvětlí. Člověk si může aspoň trochu zkusit, jak to v autě a na silnicích "chodí" a tak trochu z člověka opadne i ten stres z první reálné jízdy, když měl možnost si to už aspoň trochu ošahat. :)
  Jako učitele jsem měla pana Budinu. Neskutečně hodný, trpělivý a vstřícný člověk. Ani jednou během jízd nezvýšil hlas (a že jsem mu i pár důvodů dala :)) a vše trpělivě vysvětloval.
  Jsem vděčná, že jsem si tuhle autoškolu vybrala a mohla tak strávit několik týdnů s lidmi, pro které tato práce není jen práce, ale i radost. Mockrát děkuji za to, co děláte a hlavně, jak to děláte. Vždy o Vás všech budu mluvit jen v dobrém. :)
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělý přístup!
  Výborná příprava na zkoušky a velmi milý a trpělivý pan instruktor Smutný. S autoškolou jsem byla celkově velmi spokojena a určitě ji budu doporučovat dalším lidem!
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY