Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Chum (okres Prachatice) : Skvělá autoškola:) asi nejsem žádný retard nebo dřevák a proto jsem zvládl autoškolu ve skvělém čase a na poprvé za měsíc a půl :) Budu všude doporučovat.
 • Autoškola Viki (okres Brno) : Chtěl bych moc poděkovat panu Pagáčovi a panu Veselému z autoškoly Viki za skvělý lidský až nadstandardní přístup a za nekonečnou trpělivost a klidný rozvážný přístup. Pan Pagáč má velice klidný a příjemný hlas a v klidu všechno vysvětlí a upozorní na případnou chybu. V mém případě zejména na časté přílišné „hrábnutí“ do brzd nebo do plynu, takže jsem se naučil citlivosti. Pan Veselí má zase bohaté životní zkušenosti a řídil všeho možné včetně tanku a každou chybu ihned vysvětlí i z „zákon nám říká…“ takže se to dobře pamatuje. Navíc se během jízd třeba při čekání v koloně člověk i poučí z bohatých osobních zkušeností. Jsem velký stresař a vzhledem k věku už mi i déle trvá, než si něco nového zažiju, a hlavně si všechno hrozně beru. Navzdory tomu mě dovedli až ke zdárnému složení zkoušek na první pokus, což jsem ani ve snu nedoufal. Autoškoly jsem se docela bál, zejména když si člověk při výběru čte recenze o křiku, nadávkách a skákání po volantu. V Autoškole Viki se Vám ale nic podobného neděje. Doporučuji všem, kdo chce autoškolu bez stresu v centru Brna. A týmu autoškoly Viki přeji, aby se jim dařilo stále lépe a lépe a měli co nejméně „zvláštních“ žáků. Moc děkuji :-)
 • Autoškola Mašín (okres Praha 8) : Autoškolu vřele doporučuji.
  Dcera dělala autoškolu u konkurence, kde byl šílený přístup, špatná komunikace i domluva na jízdy i zkoušky. Nakonec dcera přestoupila do autoškoly Mašín a vše šlo jako po másle, úžasný přístup, skvělá domluva a vše napoprvé.
  Doporučuji
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Skvělý přístup, velká trpělivost ze strany pana Hodače. Jízdy probíhaly v klidu, vše mi bylo vždycky vysvětleno. Rozhodně doporučuji.
 • Autoškola Vágner (okres Praha-východ) : Skvělá autoškola:) asi nejsem žádný retard nebo dřevák a proto jsem zvládl autoškolu ve skvělém čase a na poprvé za měsíc a půl :) Budu všude doporučovat.
 • Autoškola Cerman (okres Svitavy) : Dobrý den, u autoškoly cerman jsem dělal rozšíření řidičského průkazu na B 96. Oceňuju profesionální přístup rychlé vyřízení vstříc ne jednání rozhodně se není čeho bát,.Elektrokola-Michal.cz
 • Autoškola Vágner (okres Praha-východ) : Autoškolu jsem začala dělat v říjnu a skončila až v březnu. Dělala jsem ji takhle dlouho kvůli tomu, že jsem se musela přizpůsobit času instruktorů. Musela jsem vynechávat školu aby mi jízdy navazovaly. Hned první jízdu mě paní instruktorka hodila do provozu, když jsem ještě ani nevěděla a nechápala jak mám řadit. Byla jsem ve stresu a paní instruktorem mě v tom totálně nechala a nebyla mi schopná vysvětlit co mám dělat. Při každé jízdě minimálně 3x telefonovala, kdyby aspoň se studentama ale řešila si osobní věci s manželem, kamarádkou a dcerou. V tuto chvíli jsem byla ještě více nervózní a nevěděla jsem co mám delat a kam mám jet. Byla na mě nepříjemná a hnusná. Během jízdy jsem několikrát brečela a zhoršilo mi to psychycke zdraví. NESOPORUCUJI!!!!!
 • Autoškola Mariánek (okres Olomouc) : Autoškolu mohu jedině doporučit. Petr Klimek je velmi přátelský a ve všem vám vyhoví, skvělá domluva a milý přístup. Při jízdách s ním se v autě nenudíte. Musím pochválit i Lucii Strouhalovou, která je velmi milá a je s ní skvělá domluva. Z mých zkušeností mohu jen a jen doporučit.
 • Autoškola Chum (okres Prachatice) : Nejhorší autoškola v Jihočeském kraji, pokud nechcete být osaháváni panem Chumem a poslouchat jeho oplzlé kecy a k tomu být okradeni o peníze ušetřete si čas a běžte někam jinam

  A k tomu nehodnotím úroveň komisaře tady v Prachaticích :)
 • Autoškola Stella (okres Kroměříž) : Super autoškola :) koupil jsem si podle ceníku tu nejdražší variantu kurzu na SK.B a všechno vyšlo, jak slibovali a zkoušky jsem udělal za měsíc :)
  Asi nejsem žádný mamánek a dřevák, aby tady za mě psala máma hodnocení:)
 • Autoškola Brodský (okres Nymburk) : Skvělá autoškola:) asi nejsem žádný retard nebo dřevák a proto jsem zvládl autoškolu ve skvělém čase a na poprvé za měsíc a půl :) Budu všude doporučovat.
 • Autoškola Lejsek (okres Jičín) : Výborný přístup. Doporučuji instruktora pana Kneifla. Perfektní domluva.
  Je to takový kamarád s kterým chcete jezdit a pokecat.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Všechno proběhlo v pořádku
 • Autoškola Brodský (okres Nymburk) : Kde začít, autoškolu jsem začala 20. 3. a 22.5. jsem měla zkoušku. Ze začátku jsem Panu Brodskému dala šanci. Řikala jsem si, že jeho přístup je trochu zvláštní a uplně mi nevyhovuje, ale na druhou stranu je to autoškolák. Tenhle můj přístup se změnil po 5. jízdě, kdy na mě začal řvát a nikam jsem se neposouvala. Jízdy mě stresovaly, nedával mi vůbec prostor a HLAVNĚ minimální počet jízd v autoškole je cca 28h a já měla sotva 15h. Neustále jsme zastavovali, aby si vyřidil své věci a co bylo ještě horší, někdy mě nechal i klidně 30 minut sedět v autě. Není divu, že jsem zkoušku neudělala ani na 2. pokus a rozhodla jsem se autoškolu změnit. Pan komisař mi sám řekl, zda bych nepotřebovala více jízd.

  Co se týče prezenční vyuky, neměla jsem jedinou hodinu. Vše jsem se učila od křižovatek po značky sama. Byla mi poslytnut pouze učebnice

  Celkově velmi negativní zkušenost. Škoda, že jsem zjistila až když bylo pozdě, že je tímto přístupem vyhlášený. Určitě nedoporučuju.

  Jediné plus byla cena, kterap se mi teď však prodraží, jelokož budu muset autoškolu změnit.
 • Autoškola DPMP a.s. (okres Pardubice) : Už od počátku skvělá komunikace s vedením autoškoly DPMP. Vše srozumitelně vysvětleno. Přátelský přístup instruktorů autoškoly. Nebál jsem se během celého kurzu obrátit na vedení a instruktory s dotazy. I přes moji časovou vyčerpanost byl kurz rychle hotov. Na termínech jízd se dá krásně domluvit a snaží se vyjít maximálně vstříc. Doporučuji.
 • Autoškola Stella (okres Kroměříž) : Dávám dvě hvězdičky za dobrou komunikaci. Nyní mínusy.
  Ten nejhlavnější. Syn zde absolvoval celou autoškolu, po každé nezdařené závěrečné jízdě jsme ještě dokupovali kondiční jízdy, vše nás stálo okolo 27tisíc a stejně neudělal 3x závěrečné jízdy. Po přesunutí k jiné autoškole zvládl závěrečné jízdy napoprvé. Podobně na tom byly synovi dvě spolužačky, které byly ovšem rozumnější a odešly hned po prvních neúspěšných závěčkách. Odešly k jiné autoškole a obě zvládly
  jízdy napoprvé, což už o něčem vypovídá. Dost vypovídá i o tom, že paní instruktorka synovi před třetíma závěrečkama řekla: "Doufám, že pokud neuděláš, že se na mě nevykašleš". Ano, vykašlali jsme se na ni, stála nás již dost a odmítl jsem jí sypat další peníze.
  Další mínus - instruktorka si bere za 1,5hod kondičních jízd 1200Kč, ale během jízd se nevěnuje žákovi, řeší telefonáty s ostatními studenty. Za takové peníze by měla mobil vypnout a věnovat se tomu, kdo si zaplatil jízdy a její pozornost, mimochodem v autoškole, kam jsem syna přehlásil, si za 1,5hod kondičních jízd účtují polovinu, tedy 600kč.
  Další mínus - syn odešel z této autoškoly a neuměl se rozjíždět s plynem. Instruktorka ho naučila jen prostě pomalu pustit spojku, počkat až se auto rozjede a pak přidávat plyn, což má za příčinu velmi pomalé opouštění křižovatek a velký údiv a nepochopení u instruktorů v nové autoškole, včetně i mého nepochopení. Stejně tak se zde naučil projíždět zatáčku a stát na spojce...k autoškole, kam jsem syna přehlásil, takto přešlo již několik studentek, které byly v autoškole Stella a všechny byly naučené stát na spojce při průjezdu zatáčkou. K tomu snad ani není co dodat.
  Další mínus - autoškola si nabírá studenty především na kvantitu, hlavně když se sypou peníze, ale když si chcete naplánovat jízdy, tak náhle zjistíte, že pokud si je nenaplánujete s dostatečným předstihem, tak jste celý týden bez jízd, protože Vás nemá kvůli množství studentů kam dát. V nové autoškole syn vždy ukončil jízdu s instruktorem otevřeli kalendář a rovnou se domluvili na další jízdě, která byla vždy do třech dnů. Zde byla jediná možnost zavolat instruktorce, která jediné co mohla udělat bylo, že někomu jízdy zrušila a dosadila Vás, což považuji za další mínus.
  Tuto autoškolu jsem zvolil na základě pozitivních recenzí, které jsem na internetu četl, bohužel to vypadá, že nespokojení negativní recenze nepíší, nebo jsou možná mazány? Až později jsem se o této autoškole doslechl stejné věci, jaké jsme my prožili. NEDOPORUČUJI!
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Užil jsem si to.
 • Autoškola OLDA (okres Ostrava) : Skvělý přístup učitelů, vysoce profesionální a lidský.
 • Autoškola Zdiměřice s.r.o. (okres Praha-západ) : Vstřícné jednání, ochotní instruktoři kteří vás připraví bezpečné na zkoušky za mě mohu jen doporučit
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : BKčko velice doporučuji, před začátkem jsem si myslel, že nemám autoškolu šanci udělat, ale i z takového polena jako ze mně dokázali udělat řidiče dostatečně dobrého na zvládnutí závěreček. Instruktoři jsou profesionální a mají se žáky úžasnou trpělivost.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY