Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Dopravní podnik města Brna (okres Brno) : S autoškolou DPMB jsem nadmíru spokojena. Jízdy byly srozumitelné a užitečné. Mohla jsem se na cokoliv zeptat a vše jsme si vyzkoušeli prakticky. Líbila se mi teorie, která mě perfektně připravila do provozu. Jediná nevýhoda je dlouhá čekací doba na zahájení kurzu.
 • Autoškola Dopravní podnik města Brna (okres Brno) : S autoškolou jsem nadmíru spokojena, jízdy pro mě byly srozumitelné a užitečné. Mohla jsem se na cokoli zeptat a vše jsme si zkoušeli prakticky. Líbili se mi hodiny teorie, které mě perfektně připravily do provozu. Jedinou nevýhodou byla dlouhá čekací doba na přihlášení do kurzu. Jitka
 • Autoškola Irein (okres Brno) : Autoškolu jsem dělala s tím, že už jsem na řízení stará, neschopná, nevěřím si...., ale auto bylo v tu dobu nezbytné. Honza Irein je neskutečně klidný instruktor, který vše vysvětlí s trpělivostí jemu vlastní. Mohu jen a jen doporučit. Autoškolu jsem měla hotovou za tři týdny a od té doby jezdím bez nehody 9 let.
 • Autoškola Fajn (okres Olomouc) : Byl jsem velmi spokojený. Instruktoři měli velice profesionální přístup. Byli milí a přátelští - odpadl stres. Teorie obsáhlá. Dá se domluvit na všem. Majitel je férový člověk a opravdu svoji práci bere velice vážně, rozhodně doporučuji. Vladan Žlebek
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : A už první hodiny teorie s panem Smolkou jsem za to byla moc ráda :). S manželkou jsou velice ochotní, vstřícní a jde vidět, že tu práci dělají s láskou. Vždy s čímkoliv poradí, vyhoví a na hodinách teorie i trenažeru mě naučili vše a hlavně dobře.
  Jízd jsem se hodně bála, ale díky panu Budinovi mě to rychle přešlo. Je hrozně milý ochotný a hlavně hodný. Na jízdy jsem se vždy těšila a naučila jsem se vše a správně.
  Tuto autoškolu můžu jen doporučit a pokud si ji vyberete, tak určitě nebudete litovat :)
 • Autoškola Modal (okres Praha 7) : Skvělý přístup. Klidné a účinné naučení řízení.
  Děkuji
 • Autoškola Koubík (okres Litoměřice) : pan kyblík je agresivní a smrdí
 • Autoškola Dopravní podnik města Brna (okres Brno) : Autoškolu DPMB vřele doporučuji. Před vyjetím do provozu Vás na řadu situací připraví skvělé hodiny teorie. Komunikace byla úžasná.
  Martin Dominik, leden - květen 2022
 • Autoškola KETTY (okres Kutná Hora) : Nejlepší autoškola v které jsem byla.Autoškola Ketty je moje třetí autoškola a dokonce i dokončena s úspěchem.Přístup vyučující klidný, žádné řvaní ale jenom pozitivní přístup.Na cokoliv se člověk chtěl zeptat i když to byla maličkost, tak vždy dostal skvělou radu, nebo i pomůcku k testům.Doporučuji všem co se bojí řídit!Já jsem vděčná za všechny skvělé rady a skvělý přístup pro lidi, kteří se báli sednout za volant.Děkuji mnohokrát, že existuje tato skvělá žena 🥰
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Ahoj zdravím všechny!!! Nevíte kam jít? Tahle autoškola Málek je to pravé místo kam se vydat. Je tam spousta skvělých lidí. Já měl to štěstí že mně učil pan Jirka Pýcha byl ke mně milý a když mi něco nešlo tak zachoval klidnou hlavu a v klidu mi to vysvětlil. Bál jsem se že mně bude učit někdo kdo semnou nebude mít trpělivost a když udělám chybu tak mně seřve co jsem provedl, ale Jirka byl úplný opak ještě jednou mu chci poděkovat za skvělou spolupráci!!!

  Dne-16.května
  Psal-Ondřej Vrba
 • Autoškola SOŠ Stříbro (okres Tachov) : Nedoporučuji. Přístup instruktora k zakovi je katastrofální.
  Neustále jenom křičí a pak se diví, že je člověk vyklepany...
 • Autoškola Švejcar (okres Svitavy) : V autoškole Švejcar jsem si udělal skupiny B+E a skupinu T.
  Skvělý přístup ze strany pana Švejcara k praktické výuce a hlavně veliká trpělivost a příjemný přístup během jízd. Jednoznačně doporučuji.
 • Autoškola Švarc s.r.o. (okres České Budějovice) : Rozšiřoval jsem na skupinu D autobus. Vše skvělé a hlavně se mi líbil kamarádský přístup. Učil mě Pepa Pouzar a musím mu poděkovat. Díky němu jsem udělal na poprvé i před obávaným přísným komisařem.
  Moc děkuji. Jarda Kuchař
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Tuto autoškolu mi doporučilo dost známých a já na ni slyšela samé dobré recenze, ale to nebyl jediný důvod k podání přihlášce zrovna tam. Byla jsem taky hodně nervózní z řízení auta a bála jsem se začátku a tak jsem šla do téhle autoškoly i kvůli trenažéru, který mi dost pomohl se s mým problémem vyrovnat a já se tak méně bála.

  Na teorie člověk nerad chodí, ale já tam šla vždycky ráda, sice nejsou úplně krátké, ale hodně mi to potom pomohlo s učením otázek na závěreční test. Na hodinách jsem se nikdy nenudila a dokonce i zasmála :)) a hlavně se dozvěděla něco nového.

  Všichni jsou tam strašně hodní, vstřícní, ale hlavně trpělivý, což je hodně potřeba (nebo teda alespoň u mě byla :)).

  Všem tuto autoškolu jen doporučuji!! Jsem neskutečně vděčná, že jsem si vybrala právě ji. Mám plno zážitků a nových zkušeností, za které velmi děkuji.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Absolvoval jsem v autoškole rychlokurz a byl opravdu rychlý, po měsíci jsem se dostal ke zkouškám, jsem velmi spokojený. Všichni byli příjemní a systém povinných testů online mi dost pomohl při zkouškách. Jezdil jsem s panem majitelem a vše skvěle vysvětlil. Doporučuji všem👍🏻👍🏻👍🏻
 • Autoškola A+A (okres Most) : Pohodová instruktorka, s obrovskou trpělivostí, má opravdu vřelý a lidský přístup. Těšila jsem se na každou její hodinu teorie i jízdy, hodiny s ní mi jejím osobitým humorem vždycky dokázaly zvednout náladu. Je vidět, že paní Petscherová dělá svou práci srdcem. Autoškola s ní pro mě nebyla pouze kurz autoškoly, ale skvělý zážitek. Dokázala dobře připravit na zkoušky i takovou trémistku, jako jsem já. Původně jsem nikdy neplánovala mít vlastní auto, ale ona mě dokázala tak nadchnout, že jsem našla v řízení auta velké zalíbení a je z toho můj nový koníček. Kdybych si znovu měla vybírat autoškolu, nevolila bych jinak.
 • Autoškola Koňák (okres Nymburk) : Vše naprosto v pořádku.
 • Autoškola Helena (okres Praha 9) : Naprostá spokojenost:) jak s přístupem, výukou, komunikací tak jízdama:)
  Vše jsem udělal na poprvé, takže příprava od paní učitelky parádní!:)
  Doporučuju
 • Autoškola Easy (okres Plzeň-město) : Je pravda!jsou to zloději.dělaji vše pro to abyste zkoušku neudělaly.Ne připravěji dostatečně ke zkoušce, nenaučeji nic!Lituji že jsem na tu školu narazil.Nedoporucuji!!! Jde jim o to aby vytahly vice peněz!!!
 • Autoškola Bill (okres Bruntál) : Za mě nejlepší autoškola a také nejlepší učitel autoškoly je Pan Ochotský, doporučuji 👏🏽
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY