Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : S autoškolou jsem byla moc spokojená. Setkala jsem se nejen s profesionálním, ale i lidským přístupem. Doporučuji.
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Pán Skácel má ke všem studentům naprosto perfektní přístup. Je vidět, že je to opravdu profesionál. Vždy klidný, vstřícný, trpělivý, nikdy nebyl problém se domluvit na termínu zkušebních jízd a také na místě zahájení jízdy. Hodiny teorie jsou velmi důkladně připravené. I když je člověk strašně ve stresu z prvních jízd, pán Skácel byl vždy naprosto klidný a dokázal vše v klidu vysvětlit (klidně i opakovaně).
  Tuto autoškolu doporučuji a pokud mate z jízd strach tak není důvod se bát, tady jsou odborníci, kteří vás vše potřebné naučí.
 • Autoškola DIBLÍK (okres Hradec Králové) : S Autoškolou Diblík jsem byla velice spokojená. Vycházela mi časově vstříc jak s praktickou, tak s teoretickou výukou. Doba odpovídání byla rychlá.

  Instruktor Vlastimil Diblík byl pozorný, trpělivý, ochotný, vstřícný a vedl přátelskou atmosféru. Naučil mě spoustu vychytávek při komplikovaných situací v dopravě. Mimo to zohledňuje strach a nervozitu z řízení, kterou s Vámi postupně odbourá a zodpoví Vám/vysvětlí Vám veškeré Vaše dotazy během kurzu.

  Po absolvování každé jízdy jsem měla příjemný pocit, že jsem se naučila něco nového. Závěrečnou zkoušku jsem složila na první pokus a teď už jenom počkat na ŘP.

  Autoškolu Všem doporučuji. Ještě jednou děkuji byla to jízda! :-)
 • Autoškola Šlechta (okres Hradec Králové) : V Autoškole šlechtě jsem udělal řidičák B od 17
  Jsem naprosto spokojen testy i jízdy jsem dal na poprvé protože učitele autoškoly Šlechty vědí jak to naučit vždycky při jízdách byla dobra nálada na všem se dalo domluvit mužů určitě doporučit můj učitel autoškoly byl Karel Drahoňovský
 • Autoškola Bartoníček (okres Pardubice) : Řidičák jsem udělala napoprvé, ale to, co tomu předcházelo byla šílenost. Instruktoři se střídají, sám pan Bartoníček je velmi arogantní. Určitě nedoporučuji citlivějším lidem. Tato autoškola ve mě nezanechala nic jiného než odpor k řízení a blok, který trvá i několik let po složení zkoušky.
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Za mě naprostá spokojenost!
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Spokojenost po všech směrech,doporučuji.
  Pernický J. Ostrava
 • Autoškola KONO (okres Vyškov) : Byla jsem velmi spokojená s autoškolou KONO. Byla zde lidský a přátelský přístup, ale zároveň velmi profesionální. Kladl se zde velký důraz na teorii, ke konci už byla dlouhá a těšila jsem se do auta. Chodila jsem tam po skončení teorie každých 14 dní na cvičné testy. Testy jsem udělala na 1. pokus na 50 bodů bez problémů. Jízdy jsem měla na novém autě, instruktor byl velmi klidný a měl se mnou velkou trpělivost. Byla s ním snadná domluva. Byla jsem z autoškoly dobře připravená na zkoušku. Závěrečnou jízdu jsem zvládla bez větších problémů a uspěla jsem. Nic negativního mě nenapadá. Celkově můžu autoškolu KONO všem doporučit.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Vše perfektní, vřele doporučuji! Profesionalita, přátelský a klidný přístup během jízd i při teoretické přípravě.
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Nejlepší autoškola v Havířově? To sotva!
  Jak již z názvu plyne tak toto opravdu není zdaleka dobrá autoškola. Učí zde pan Hrdina(pro mne nejhorší učitel jaký by snad mohl být) pan Skácel(komunista který stále opakuje učte se učte se) a pak pan Ščígel se kterým nemám žádnou zkušenost a nemohu tak soudit. Ale jak již psal kolega níže trvá ji strašně dlouho dokončit.. Přístup pana Hrdiny je naprosto neadekvátní... Ano na první dojem působí pan Hrdina skvěle rád vysvětlí ale pokud nevidí hned od druhé jízdy žádnou změnu ztratí trpělivost a nadává všude možně. Ano přiznávám nebyl jsem zrovna nejchytřejší student ale urážet studenta schazovat ho a podobné věci by učitel dělat opravdu neměl. Další mínus je, že si pan Hrdina určuje kdy budete jezdit a nebere ohledy na tom, že i student nemá jen školu ale i práci a osobní život. Neříkám že se s ním nedá domluvit ale aby vám psal večer, že bude jízda a vy už máte domluvené něco tak to vážně nechcete absolvovat. Naprosto příšerné abych neustále měnil plány protože se zrovna panu Hrdinovi chce jezdit. Nebyl jsem spokojen hned od první hodiny s panem Skácelem který hned od začátku byl nevrlý a nepříjemný. Pokud neumíte hned od první teorie křižovatky a celkové pravidla silničního provozu jste pro něj nula a odpad společnosti. Chápu, pro někoho je tento přístup motivující, ale pro mě rozhodně ne. Nepochybuji ale o znalostech pana Hrdiny či pana Skácela ano určitě umí skvěle řídit i naučit jen bych spíše zvolil jiný přístup k výuce a u pana Hrdiny hlavně to aby si přestal vybírat kdy bude student jezdit:) Jak jsem již zmínil nedoporučuji tuto autoškolu hlavně z důvodu špatné komunikace, špatného vyučování ze strany obou vyučujících(nepočítám pana Ščigela kterého jsme neměl) ale hlavně arogantního přístupu pana Skácela díky kterému jsem se modlil ať už to mám za sebou. Řidičák jsem sice splnil ale až na 3 pokus kdy mi pan Hrdina ještě před zkouškami řekl že mě k nim nepustí bez toho aniž bych si dokoupil jízdy. Pokud chcete dělat řidičák více jak půlrok a chcete přijít o veškerou motivaci doporučuji navštívit autoškolu Profi!
  PS: Pokud toto čte někdo z vedení doufám, že si vezmete tuto recenzi k srdci hlavně vy pane Hrdino který jste mi autoškolu tak znechutil, že si někdy říkám jestli to za ten řidičák opravdu stálo :)
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : konečně to někdo napsal :DD pan hrdina vůbec nebyl dobry učitel pořád na mě s prominutím pičoval jaká jsem lemra neví jak mě co naučit a to pořád během jízd čuměl do svého zkurveného mobilu kde si psal asi s kamarádama kdy pujde na pivo
  jednou takhle na jízdě mi během průjezdu křižovatkou dupl na pedál a málem se tak stala dopravní nehoda kvůli jeho naprosto neprofesionálního chování navíc mě zpičoval že to je má vina a mam odtamtud okamžitě vypadnou
  zaparkovali jsme na parkovišti a vyřval mě že jsem strašný kokot a málem jsem někoho zabil odvětil jsem mu ale to vy jste mi šlápl na pedál v tom mi málem přistála facka :D zvedl jsem se a opustil jízdy a na další den zrušil autoškolu
  všichni kteří si chcete dělat autoškolu rozhodně ji nedelejte v této rádoby autoškole která z vás chce vytěžit jen peníze.
  Dělejte to radši u pana Petrůje který je natolik profesionální že by vám rozhodně nesešlápl plyn během průjezdu křižovatky :)
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Vše na jedničku! P. učitel Jiří Pýcha děla svoji práci poctivě, což se o málo kterém učiteli dá říci. Napsala bych toho více, ale jak koukám na recenze tak vše potřebné už je napsané.
 • Autoškola Černý (okres Prostějov) : Upřímně jsem nikdy neviděl svého známého více psychicky v prdeli než po jízdách s tímto cholerickým panem který si myslel že nelidské řvaní a deptání žáků je cesta k úspěchu.(úspěch pro něj asi znamená selhání žáka protože za tu dobu co jsem na švehlovce to udělalo tak 5% třídy)
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Opravdu výborná autoškola, nedokážu si představit, že by mě někdo připravil lépe. Navíc přístup k lidem je zde opravdu vstřícný a přátelský.
 • Autoškola Sport (okres Nový Jičín) : Všem doporučuji tuhle autoškolu. Nebylo to se mnou vůbec lehké a všichni učitelé na mě měli spoustu trpělivosti.
  Dokázali mě namotivovat a naučit . Neskutečná podpora z jejich strany . Takhle autoškola mi bude moc chybět , všem velké DÍKY!
 • Autoškola Ital Car (okres Praha 3) : Rád se pod tuto autoškolu podepíši, skvělá Autoškola a skvělý přístup ke mně jako ke studentovi hlavně bych chtěl vypíchnout pana instruktora Michala Dřímala, byl jsem absolutní antitalent na řízení a na všechno okolo aut, ale díky jeho práci se mnou jsem se naučil troufám si říct velmi obstojně řídit a zvládl jsem jak testy tak závěrečnou jízdu na první pokus. Autoškolu můžu tedy jedině doporučit a zároveň jí chci poděkovat.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Celkově na mě učitelé i prostředí působili příjemně a rozhodně bych autoškolu doporučil ostatním.
 • Autoškola Novák (okres Kutná Hora) : Bohužel nemohu objektivně hodnotit více než jen příznivou cenu a mizerný přístup. Ke kurzu samotnému jsme se vůbec nedostali. Majitel nás odkázal na instruktora, který se nám měl věnovat. Poslali jsme přihlášku a marně čekali na odezvu. Po mnoha urgencích pana instruktora jsme se obrátili zpět na pana majitele, který nám sdělil, že pokud se nám neozývají, tak nemají zájem a mají plno. Neuvěřitelné!
  Naštěstí jsou i jiné autoškoly v Kolíně, kde jsou slušní lidé. Jen musíme znovu pro lékařský posudek (400 Kč), který nám kvůli laxnímu přístupu Autoškoly Novák propadl.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Myslím, že spousta lidem, kteří se ucházejí o místo v autoškole, tkví v hlavě první věc, a to zda schytají dobrého instruktora nebo ne. Nicméně, v této autoškole si nad tím lidi nemusí vůbec lámat hlavu. Instruktoři jsou zde profesionální, klidní, mají smysl pro humor, dělají vše pro to, abyste se to naučili co nejlépe a vždy vám vyhoví, vždy. Je to autoškola opravdu s lidským a správným přístupem. Silně doporučuji, protože jsou tím, čím se popisují a ještě víc.
  Vřelé díky této autoškole.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Pan Smolka všechno dobře vysvětlí a naučí, je s ním zábava a celková atmosféra je super. Jedině doporučuji.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY