VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » testy online

Testy online

Vyzkoušejte si nanečisto oficiální test používaný u zkoušek pro získání řidičského oprávnění. Absolvování testu pomůže žákům autoškol jako příprava ke zkoušce, ale může být zajímavé i pro zkušené řidiče - dostali byste řidičák i dnes...?

Cvičná zkouška se skládá z 25 otázek, každá otázka má pouze jednu správnou odpověď. Jednotlivým otázkám je přiřazena konkrétní bodová hodnota. Maximální dosažitelný počet bodů je 50. Pro úspěšné absolvování cvičné zkoušky pro získání řidičského oprávnění je nezbytné dosáhnout minimálně 43 bodů.

Autoškola testy online si můžete procvičovat na webu eTesty 2024, kde je k dispozici několik variant testů, v závislosti na skupinách řidičských oprávnění. Příslušný test můžete spustit prostřednictvím následujících odkazů: