Autoškola Otisk - diskuze

Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Autoškola Otisk, Orlová

Dnes jsem úspěšně zvládla zkoušky v této autoškole pod vedením pana Zivaly. Tímto bych mu ještě jednou chtěla poděkovat za trpělivost, ochotu a vstřícnost. Teorie byla vždy vedena v příjemné atmosféře. Vždy vše trpělivě vysvětlil a občas dodal vtipné historky ze života. Z jízd jsem měla strach, ale pod vedením pana Zivaly to každou další jízdu bylo lepší. Také jsem si vyzkoušela jízdu v opilosti a pod vlivem drog(samozřejmě se specialními brýlemi, které mi zapujčil policista). V této autoškole dostanete za svoje peníze mnohem víc. Já jsem byla velmi spokojena a proto doporučuji. Široká Z.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.

Autoškola Otisk - navigace