Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » praktické informace

Praktické informace 

Portál VŠECHY-AUTOŠKOLY.cz, to není jen obsáhlý katalog autoškol - najdete zde i celou řadu praktických informací souvisejících s řízením automobilů.

Pravidla silničního provozu

Osvěžit si po čase znalost Pravidel silničního provozu neuškodí asi nikomu. Kromě toho můžete v této části najít i úplné znění Zákona o provozu na pozemních komunikacích.

Řidičské průkazy

Sekce Řidičské průkazy se zaměřuje na problematiku související s řidičskými průkazy - najdete zde informace o platnosti řidičských průkazů, popis postupu pro vydání nového řidičského průkazu nebo jeho výměnu.

Řidičská oprávnění

V sekci Řidičská oprávnění jsou popsány všechny skupiny, na které lze získat řidičský průkaz - od motorky až po autobus.

Dopravní značky

Znáte skutečně všechny dopravní značky? Vybavíte si i takové jako třeba "Mlha" nebo "Přejezd pro cyklisty"? Společně s ostatními je naleznete v sekci Dopravní značky.

Testy on-line

Nejen zájemcům o získání řidičského průkazu se budou hodit online testy. Prošli byste zkouškami na řidičák i dnes? Otestujte si své znalosti v sekci Testy online.

Elektronická evidence autoškoly

Provozujete autoškolu? Přečtěte si o výhodách vedení elektronické evidence autoškoly a omezte papírování spojené s vedením autoškoly.