VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » praktické informace

Praktické informace

Portál VŠECHY-AUTOŠKOLY.cz, to není jen obsáhlý katalog autoškol - najdete zde i celou řadu praktických informací souvisejících s řízením automobilů.

Řidičské průkazy

Sekce Řidičské průkazy se zaměřuje na problematiku související s řidičskými průkazy - najdete zde informace o platnosti řidičských průkazů, popis postupu pro vydání nového řidičského průkazu nebo jeho výměnu.

Řidičská oprávnění

V sekci Řidičská oprávnění jsou popsány všechny skupiny, na které lze získat řidičský průkaz - od motorky až po autobus.

Dopravní značky

Znáte skutečně všechny dopravní značky? Vybavíte si i takové jako třeba "Mlha" nebo "Přejezd pro cyklisty"? Společně s ostatními je naleznete v sekci Dopravní značky.

Testy on-line

Nejen zájemcům o získání řidičského průkazu se budou hodit online testy. Prošli byste zkouškami na řidičák i dnes? Otestujte si své znalosti v sekci Testy online.

Elektronická evidence autoškoly

Provozujete autoškolu? Přečtěte si o výhodách vedení elektronické evidence autoškoly a omezte papírování spojené s vedením autoškoly.

EET pro AUTOŠKOLY

Počínaje 1.5.2020 se povinnost evidence tržeb v rámci EET začne vztahovat i na autoškoly. Pokud provozujete autoškolu, doporučujeme seznámit se se službou EET pro AUTOŠKOLY s dostatečným předstihem.

Web PRO-AUTOŠKOLY.cz

Informace o dalších zajímavých projektech autoškolských projektech naleznete na webu www.pro-autoskoly.cz