Autoškola ABM - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly ABM

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ABM < <

Autoškola výborná, velice osobní přístup, je ovedeno vše otevřeně a narovinu, žádné chytáky. Možnost volby učitelů, možnost rezervací termínů jízd i dlouhodobě dopředu (dle učitele). Neomezeně konzultací a zkoušení testů.
vloženo: 4. prosince 2009
vložil: Jiří Šponar, emailová adresa nezveřejněna

Vše bylo skvělé, velmi vstřícný přístup a skvělá domluva ohledně jízd. Testy jsem udělala na poprvé a jízdy také. Všem mohu jen doporučit. I cena je velmi příznivá.
vloženo: 19. října 2009
vložil: Kamila Hofmanová,

Někomu bude možná vadit, že jak mají instruktoři hodně lidí, tak mají málo volnýho místa, takže budete rádi když si zajezdíte dvakrát do týdne.
Přesto jsem byl ale s autoškolou spokojen.
vloženo: 18. srpna 2009

Pokud máte s autoškolou ABM osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ABM < <

Autoškola ABM - navigace