Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Iveta Galatíková - diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: LaLaLa Pějme chválu do kola

Za češtinu se omlouvám(ups),ale tím snad nikoho neohrozím a ani mu neudělám škodu.Auto jsm 100% odřené neměl. A když jste měla nahrané video tak proč jste mi ho neukázala hned na místě??? Ano když jsem vás viděl 4krát parkovat na různá místa, v pravé ruce kamera a pak zmatené popojíždění, čekal jsem než zaparkujete, zaparkoval jsem daleko od vás a odešel do obchodu. Po příchodu k vozu jste stála vedle mně a váš podpis na mých dveřích. Zajímavé je že oděrka pasovala na místo po otevření vaších dveří. Ale to jste nemohla natočit, protože jste kameru při vystupování držela v pravé ruce,tak asi těžko jste točila venek svých levých dveří. Je mi celkem jedno kdo se vás zastane. Psal jsem jen pravdu a ani nevim čím bych si pomohl kdybych si vše vymyslel. Škrábanec jsem si už nechal opravit.Šlo mi o princip nebo omluvu. Člověk by mněl uznát chybu ale o vás jsem si udělal obrázek. Každý atˇ si udělá názor sám a nápis NO PROBLEM bych zvážil.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.


Autoškola Iveta Galatíková - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje