Autoškola Šárka - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: cyr Hodnocení
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Šárka, Havířov

Všem hezký den,tato autoškola zklamala na celé čáře.Klamavé info na stránkách autoškoly o dopravě na jízdu a z jízdy - nic takového se nedělo,jízdy ze strany instruktora slabé - neupozorní na zásady a zákonitosti v provozu(neověřeno,ale zřejmě manžel majitelky),předražené opravné jízdy,nedostatek teorie - vůbec se neprobírají testy a zákony.Takže v porovnání s ostatními autoškolami ve městě daleko nejslabší.Rada - jděte ke konkurenci i když je třeba o nějakou korunu dražší,vyplatí se to.Přeji dobrý výběr.

Vloženo 18. listopadu 2011 (21:52) uživatelem cyr z IP adresy 10.136.X.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: Michal ( ) RE: Hodnocení
      Neradil bych za každou cenu, abyste nešli ke konkurenci, s jinými autoškolami nemám osobní zkušenosti, ale do autoškoly Šárka klidně jít můžete (absolvoval jsem zkoušky v autoškole Šárka na první pokus). S výukou v této autoškole jsem byl velmi spokojen.

Mé zkušenosti jsou zcela opačné, než uvádí recenzentka přede mnou. Na hodinách teorie jsem se dozvěděl prakticky vše potřebné a pokud mi nějaká ta informace scházela (patřím mezi zvídavější), stačilo otevřít pusu a doptat se. Odpověď jsem vždy obdržel. Naopak bych tady zmínil jednu důležitou věc a to, že výuka techniky či technické údržby, nevím už, jak se to nazývá, probíhala přímo na autě autoškoly. Většina mých spolužáků, kteří šli k jiné autoškole, měli problém udělat testy z techniky, protože jim učitelé v autoškole akorát vrazili do ruky knížku, ze které se měli techniku naučit. V Šárce nám všechno hezky ukázali a vysvětlili přímo na jejich autě.

Co se týče výuky lektorem, zde jsem nezaznamenal jediný problém. Pan učitel, ano, manžel majitelky, sice vypadá přísně, ale je to docela pohodář a naučit už umí z toho důvodu, že z něj má člověk tak trochu přirozený respekt. I ve škole jsem se vždycky víc naučil od přísných učitelů než od těch, v jejichž hodinách jsme si dělali co se nám zlíbilo.

A závěrem, k těm jízdám z místa bydliště a s odvozem zase zpátky. Tady to funguje tak, že pro mě přijel učitel s žákem, kterého jsem já pak odvezl domů a mě pak zase odvezl kolega žák, který jezdil po mně. Pokud už po mně nikdo nejezdil, domluvil jsem se s učitelem v autoškole, kde mě po jeho trase zpátky vysadí, aby to i vyhovovalo mně a nějaký ten metr došel pěšky nebo dojel autobusem (stalo se mi to asi 3x za celou dobu jízd). Samozřejmě bych byl radši, kdyby mě odvezli až domů, ale na druhou stranu. Tady chce každý za co nejnižší cenu jak autoškolu, tak i taxíka?

Vloženo 27. ledna 2012 (15:08) uživatelem Michal ( ) z IP adresy 85.135.XXX.XX

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Šárka prosím klikněte zde.

Autoškola Šárka - navigace