Autoškola Šárka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šárka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šárka < <

Tato autoškola mi byla doporučena a nelituji. Autoškolu jsem udělala napoprvé, ale za to vděčím p. Liborovi Suchánkovi, kterému děkuji za trpělivost. Je to člověk, který opravdu naučí. Mohu jen vřele doporučit. Výmluva některých žáků autoškoly na špatného lektora, je jejich neschopností si přiznat, že chyba je v nich a ne naopak.
vloženo: 1. listopadu 2012
vložil: Janina Buchtová,

Naprostá spokojenost, vstřícný přístup a zkoušky udělané napoprvé:-) Moc děkuji a doporučuji
vloženo: 13. června 2012

Dělal jsem kurz v této autoškole od listopadu do února tohoto roku a musím říct, že jsem neměl s přístupem autoškoly jediný problém. Při plánování jízd mi vyšli vstříc, na dotazy jsem vždy dostal podrobné vysvětlení, a vždy jsem měl odvoz až k domu.

V rámci jízd jsem se dostal i do Ostravy, což byla trochu divočina oproti Havířovu a jsem rád za tuto zkušenost.

Obával jsem se, že za relativně nízkou cenu se se mnou bude podle toho i jednat, ale byl jsem mile překvapen jejich přístupem.
vloženo: 17. dubna 2012
vložil: Michal Z.,

JEDNOU STAČILO

Hledáte levný kurz? Tak to jste tu správně, protože jediné v čem Autoškola Šárka opravdu vyniká, je nízká cena kurzu. Pokud však hledáte kvalitní výuku, lektory s letitou praxí, příjemný přístup a hlavně chcete uspět u zkoušek, tak jste na špatné adrese. Jak už zde bylo dříve napsáno, tato autoškola má sice nižší cenu, ale v případě, že neuspějete u zkoušky, tak je z vás stejnak dostanou. Za každou další zkoušku zaplatíte 400 Kč - správní poplatek magistrátu + 600 Kč AŠ za přistavení vozidla. Já jsem takto opakoval jízdy 6x, cena autoškoly se vyšplhala na částku dvou kurzů a řidičák byl v nedohlednu. Po změně autoškoly, kde jsem si zaplatil pár hodin jízd, jsem po týdnu zdárně absolvoval zkoušku. Dobře Vám radím, pokud možno, tak se této autoškole velkým obloukem vyhněte. Raději si připlaťte za kurz v jiné (prestižnější) AŠ a budete určitě spokojení.
vloženo: 15. března 2012

S posledním hodnocením absolutně nesouhlasím, mám porovnání z jinou autoškolou, protože jsem přešel. Přístup o sto procent jiný, a co se týče výuky neporovnatelné. U Šárky jsem dělal zkoušky šeskrát a pak jsem je udělal na poprvé, protože jsem se konečně naučil co jsem měl. Nedoporučuji tuto autoškolu ani náhodou, snad je tam výhoda slevy v jejich pohřební službě u posledního rozloučení.
vloženo: 23. února 2012

Neradil bych za každou cenu, abyste nešli ke konkurenci, s jinými autoškolami nemám osobní zkušenosti, ale do autoškoly Šárka klidně jít můžete (absolvoval jsem zkoušky v autoškole Šárka na první pokus). S výukou v této autoškole jsem byl velmi spokojen.

Mé zkušenosti jsou zcela opačné, než uvádí negativní recenzenti přede mnou. Na hodinách teorie jsem se dozvěděl prakticky vše potřebné a pokud mi nějaká ta informace scházela (patřím mezi zvídavější), stačilo otevřít pusu a doptat se. Odpověď jsem vždy obdržel. Naopak bych tady zmínil jednu důležitou věc a to, že výuka techniky či technické údržby, nevím už, jak se to nazývá, probíhala přímo na autě autoškoly. Většina mých spolužáků, kteří šli k jiné autoškole, měli problém udělat testy z techniky, protože jim učitelé v autoškole akorát vrazili do ruky knížku, ze které se měli techniku naučit. V Šárce nám všechno hezky ukázali a vysvětlili přímo na jejich autě.

Co se týče výuky lektorem, zde jsem nezaznamenal jediný problém. Pan učitel, ano, manžel majitelky, sice vypadá přísně, ale je to docela pohodář a naučit už umí z toho důvodu, že z něj má člověk tak trochu přirozený respekt. I ve škole jsem se vždycky víc naučil od přísných učitelů než od těch, v jejichž hodinách jsme si dělali co se nám zlíbilo.

A závěrem, k těm jízdám z místa bydliště a s odvozem zase zpátky. Tady to funguje tak, že pro mě přijel učitel s žákem, kterého jsem já pak odvezl domů a mě pak zase odvezl kolega žák, který jezdil po mně. Pokud už po mně nikdo nejezdil, domluvil jsem se s učitelem v autoškole, kde mě po jeho trase zpátky vysadí, aby to i vyhovovalo mně a nějaký ten metr došel pěšky nebo dojel autobusem (stalo se mi to asi 3x za celou dobu jízd). Samozřejmě bych byl radši, kdyby mě odvezli až domů, ale na druhou stranu. Tady chce každý za co nejnižší cenu jak autoškolu, tak i taxíka?

vloženo: 27. ledna 2012
vložil: Michal,

Kurz byl super, vždy mi instruktoři vyšli vstříct, i když jsem měla čas na jízdy v celkem netradičních hodinách. A cena 6800 za kurz je super!!!!! Všem vřele doporučuju.
vloženo: 20. ledna 2012

Jsem ráda že jsem s autoškolou skončila..!! souhlasím s předchozím komentářem, autoškola je absolutně hrozná! Snaží se s nás pouze vytřískat prachy, v přepočtu jsem zaplatila více než kamarád, který dělal u jiné autoškoly... co mě dostalo nejvíce bylo, že jsem poslední dvě jízdy před zkouškama jela v jiném autě a týden před termínem zkoušek a instruktor se ani nezajímal, jak jsem udělala testy. Na www stránkách majá také psané, že jedou 1 jízdu do Českého Těšína a Ostravy, jezdila jsem pouze po Havířově, Suché a Šumbarku. Vyberte si prosím jinou aš.
vloženo: 5. listopadu 2011

Tato autoškola je na špatné úrovni, přístup a kvalita hrozná už nikdy více !!!!
vloženo: 4. listopadu 2011

Pokud máte s autoškolou Šárka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šárka < <

Autoškola Šárka - navigace