Autoškoly - Volkswagen Transporter

Počet autoškol, které pro výcvik využívají Volkswagen Transporter: 8.
Níže na této stránce naleznete seznam autoškol, které mají ve svém vozovém parku i Volkswagen Transporter. Autoškoly jsou řazeny podle krajů České republiky, ve kterém působí:

Autoškoly - Kraj Vysočina (J)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Volkswagen Transporter - Kraj Vysočina (J):

• Autoškola Tomec, Třebíč
        - Volkswagen Transporter T5 Caravelle z roku 2005 [nafta] - 2,5 TDi. 6ti stupňová převodovka

Autoškoly - Královéhradecký kraj (H)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Volkswagen Transporter - Královéhradecký kraj (H):

• Autoškola Profi, Hradec Králové- Plácky
        - Volkswagen Transporter z roku 2005 [nafta] - klimatizace, technické doplňky

Autoškoly - Liberecký kraj (L)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Volkswagen Transporter - Liberecký kraj (L):

Autoškoly - Moravskoslezský kraj (T)