Autoškoly - Yamaha FZ 6 Fazer

Počet autoškol, které pro výcvik využívají Yamaha FZ 6 Fazer: 15.
Níže na této stránce naleznete seznam autoškol, které mají ve svém vozovém parku i Yamaha FZ 6 Fazer. Autoškoly jsou řazeny podle krajů České republiky, ve kterém působí:

Autoškoly - Hlavní město Praha (A)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Yamaha FZ 6 Fazer - Hlavní město Praha (A):

• Autoškola Click, Praha 6 - Dejvice
        - Yamaha FZ 6 Fazer z roku 2005 [benzín] - A

Autoškoly - Jihočeský kraj (C)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Yamaha FZ 6 Fazer - Jihočeský kraj (C):

Autoškoly - Jihomoravský kraj (B)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Yamaha FZ 6 Fazer - Jihomoravský kraj (B):

• Autoškola Tibenský, Krumvíř

• JM autoškola, Brno

• JM autoškola, Kyjov