Autoškola 19 - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly 19

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola 19 < <

Přijatelná cena, příjemní učitelé, dobrá příprava na zkoušky i do běžného provozu, naprostá spokojenost.
vloženo: 2. října 2022

Školu jsem dělal na konci zimy 2009, domluva jízd byla bez problémů, měl jsem dost volného času, takže asi i díky tomu. Jezdilo se s modrou fabií. Paní instruktorka v pohodě, po jízdě mě vždycky vyložila skoro až u domu. Příprava na zkoušky nijak složitá nebyla. Dostali jsme seznam možných otázek od zkušebního komisaře a naučili se odpovědi. Cvičil jsem se také na etesty.cz ... tenkrát to ukazovalo, které odpovědi byly špatně, ale teďka už vám to jen ukáže kolik odpovědí bylo správně a kolik špatně, ale nic konkrétního, což beru jako mínus (ale to není vina žádné autoškoly). Cena autoškoly byla příznivá, už si nepamatuju kolik přesně, ale vím, že vzhledem k ostatním autoškolám to bylo Ok a ještě nám pak dokonce vraceli... Za mě spokojenost
vloženo: 13. srpna 2014

Velmi se omlouvám majiteli webu za falešné nařčení. Po bližší prohlídce jsem zjistil, že se jedná o jednu firmu s názvem Autoškola 19, jen je zaregistrovaná dvakrát a já přehlédl, že jsem se díval na druhou registraci v Černošicích a ne v Berouně. Tam jsou ty vložené komentáře, které jsem postrádal.
Tímto také prosím majitele, aby dle uvážení můj předchozí příspěvek vymazal. Děkuji
vloženo: 5. listopadu 2010

Je zbytečné sem psát hodnocení, neboť jsou hodnocení cenzurované a promazávají se. Budu muset napsat na jiné weby, že tento web není objektivní.

--

Autor příspěvku bohužel vyplnil neexistující emailovou adresu, proto ho nemůžu kontaktovat jinou cestou, než takto. Mazány jsou pouze duplicitní záznamy (omylem vložené dvakrát apod.) nebo pokud se prokáže, že příspěvek není autentický (např. negativní příspěvek vložen jinou autoškolou a v podobných extrémních případech). Příspěvek se také vůbec nezobrazí v případě, kdy hodnocenou autoškolu není možné jednoznačně identifikovat - např. návštěvník vyplní "Autoškola Novák" bez dalšího upřesnění. Žádné jiné důvody pro odstranění/nezveřejnění hodnocení nejsou.

V případě jakýchkoliv nejasností mi můžete napsat nebo zavolat (viz sekce Kontakt). Správce webu.

vloženo: 30. října 2010

Autoškolu bych doporučil, na testy jsem se cítil připravený..
vloženo: 22. září 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna