Autoškola ABA - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly ABA

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ABA < <

Z autoškoly jsem měla strach, ale po první hodině s panem Volkánen můj strach opadl. Musím říct, že pan Volkán má svatou trpělivost a zbytečně nikoho nestresuje. Hodiny probihaly v příjemném a i zabavném duchu. Na zkoušky vás pustí až když si je jist, že jste připraveni. Za mě jednoznačně doporučuji!
vloženo: 18. května 2018
vložil: Sylvie Vaculíková,

Pan Volkan je pohodář a to jsem přesně já stresařka potřebovala. Nikdy na mě nekřičel,když jsem udělala chybu,tak mi ji vysvětlil v klidu, takže na jízdy jsem se nebála chodit. Vždy když jsem byla nervózní,tak mě svými vtípky dokázal rozptýlit. Když jsem na křižovatce místo blinkru zapnula stěrače a cítila se jak idiot,tak z toho nedělal vědu. Myslím,že jsem se tady naučila fakt jezdit. Mám respekt a zdravé obavy,ale nikde nezmatkuju, nebo na 50 nejezdím 30. Takže můžu fakt jen doporučit.
vloženo: 2. října 2017

vloženo: 16. prosince 2016

Do této autoškoly jsem přecházela z jiné, takže jsem to měla o něco komplikovanější.Všechno, co umím, mě naučil p. Volkán, z předchozí autoškoly jsem si přinesla jen strach sednout si za volant.
Velký dík ;)

vloženo: 3. prosince 2011
vložil: Kateřina Peřinová, emailová adresa nezveřejněna

pro mě teda dost stresující zážítek. pan volkán vypadá že je nejvíc v pohodě ale dokáže docela vydeptat..po autoškole jsem na jeho radu radši vůbec nesedala do auta, protože mi už v průběhu naznačil že ženský podle něj nemají jezdit!přitom lidi, který jsem párkrát vezla byli v pohodě a nechápali proč se tak bojím řídit. za mě teda spíše negativní přístup, nedoporučuju