Autoškola Adam - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Adam

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Adam < <

Myslím,že přístup byl opravdu na jedničku a tak i nakonec ja (trémista) jsem se mohl radovat ze závěrečných testů i jízd.
vloženo: 14. listopadu 2023
vložil: Viktor,

Je to nejlepší autoškola. Moderní auta a skvělý přístup k žákům. Vyhoví Vám kdy jen budete potřebovat
vloženo: 13. listopadu 2023

Kurz byl dobrý. S panem učitelem jsme měli krásný vztah a doteď jsme v kontaktu.
vloženo: 26. května 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nepatřím k přirozeným talentům, co se řízení týče, při první cvičné jízdě jsem nezvládla ani točit volantem. Přesto jsem dnes úspěšným řidičem, a co víc, řídím ráda.
A za všechno vděčím paní Adamové a panu Adamovi.
Navzdory tomu, že jsem se řízení zpočátku bála, na každou hodinu jsem chodila natěšená.

Na hodinách teorie vám neodříkají jen vyhlášku, ale připraví vás na vše, s čím se můžete setkat. Od mnemotechnických pomůcek pro praktické rady ohledně řešení nehod. Pan Adam vše podává s humorem a entuziasmem, co si vás získá, ať už jste fanouškem školy či ne.

Paní Adamová zvládla nemožné, naučila nepraktickou, řízením nepolíbenou (občas polopomatenou) matematičku (a zmatkařku) řídit.
Když jsem do auta usedla poprvé, nevěřila jsem si a bála se jet víc než 10km/h. Díky ní jsem se naučila nejen jezdit, ale také přemýšlet nad jízdou, předvídat chování ostatních řidičů a hlavně nezmatkovat.

Autoškolu Adam mohu jedině doporučit. Je to lidský přístup, ochota, vtípky, které si při řízení vybavuju dodnes, a lidi se srdcem na pravém místě.
vloženo: 6. listopadu 2021
vložil: Michaela Kryštofová, emailová adresa nezveřejněna

Ahoj, letos jsem absolvovala úspěšně řidičské zkoušky. Má recenze není zaujatá neúspěchem.
Teorie s panem Adamem byly super, humor a trpělivost se studenty mu nechyběla, vždy se nám snažil vyhovět a co nejvíce pomoct.
Jízdy s panem Veselým byly na nic, neměla jsem přesně odjezděno, psal si navíc hodiny, které jsem ani neodjela, byl hrubý a nepříjemný, neochotný. Do auta s nim se mi nikdy nechtělo. Přesto vše jsem zvládla zkoušky napoprvé. Ačkoliv to nebyla jeho zásluha.
Bohužel doteď se bojím jezdit.
vloženo: 5. prosince 2016

Autoškolu u pana Adama mohu vřele doporučit. Dělala jsem si u něj rozšíření řidičského průkazu z B na C+E a D včetně profesního průkazu. Velmi na něm oceňuji jeho klidný a profesionální přístup, ochotu věci vysvětlit. Taky je jako člověk moc fajn a je příjemné, že jízdy s ním nejsou žádný stres naopak si s ním i můžete popovídat. Humor mu nechybí. A přitom Vám řekne vše podstatné a důležité a dobře Vás připraví. Dokáže dobře předat zkušenost a to se cení. Děkuji.
vloženo: 14. září 2016

Zázemí autoškoly je skvělé, všichni jsou milí a zdvořilí. Jak hodina teorie, tak jízdy vždy začínaly přesně, žádné zpoždění. Teorii nás učil pan Adam, je trpělivý a dobrý učitel. Všechno vysvětlí. Oceňuji jeho profesionální přístup, trpělivost, i smysl pro humor. Praktický výcvik jsem měla s panem Veselým a to je dokonalý učitel. Během měsíce a půl mě naučil řídit, včetně couvání a parkování na jakýkoliv způsob. Je velice trpělivý a opakoval mi věci tolikrát, kolikrát jsem potřebovala. Všechno v klidu, bez stresu, teorii mě učil v praxi. Naučí řídit i to největší dřevo. Dnes jsme měli zkoušky a úplně super. Před psaním testů jsme dostali od paní Adamové čokoládu na povzbuzení mozkových závitů.:-) A pak při jízdách byla v autě tak příjemná atmosféra, že to šlo samo, beze stresu.:-) Tuto autoškolu mohu jen doporučit.
vloženo: 19. března 2014

Profesionální přístup-učitelé skutečně fundováni jak prakticky, tak teoreticky, zodpoví a vysvětlí vše, upozorní na podstatné věci z teorie praxe. Při jízdách maximálně v klidu, motivují, chválí žáka.
vloženo: 23. dubna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Super přístup, super cena, vážně naučí řídit :)
vloženo: 9. března 2012
vložil: Katka,

hodný,super prostě fajn!!!
vloženo: 10. září 2011
vložil: Katka M., emailová adresa nezveřejněna

nejlepší autoškola můžu jen doporučit jelikož sem dělala CE měl se mnou i trpělivost :)mají skvělý přístup vždy mi vyšli vstříc a konečně sem se mohla zařadit mezi profi řidiče :) :)
vloženo: 25. srpna 2011
vložil: zuzka, emailová adresa nezveřejněna

Výborná autoškola, všem vřele doporučuji :-)
vloženo: 22. října 2010
vložil: Veronika P., emailová adresa nezveřejněna

Určitě jedna z nejlepších autoškol,suproví přístup k žákům,sranda s učiteli a v dnešní době parádní cena.Určitě doporučuji všem já sám sem zde dělal dva kurzy a plánuji další.
vloženo: 10. března 2010
vložil: Víťězslav Ženata,

vloženo: 18. prosince 2009
vložil: martin, emailová adresa nezveřejněna