Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola AG - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly AG

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AG < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Obecně vzato jsem se u pana Guly naučil jezdit v sídlištních uličkách a ne zcela rušných komunikacích velmi dobře; ale určitě bych býval ocenil vícero vyjížděk na dálnici, místa s rychlejším provozem a nutností předjíždění a především větší rozmanitost oblasti, ve které kurs probíhá. Na Hájích jsem dnes schopen jezdit poslepu, ale jet stovkou se pořád trochu bojím. Bylo mojí chybou, že jsem kurs dělal dlouho a tudíž ho rozkouskoval a pan Gula tím pádem nemohl mít v paměti kde jsme spolu byli a co jsme dělali, ale například do motoru jsem se poprvé podíval při technické zkoušce, což mi úplně nepřidalo. Nic vyloženě negativního nemůžu říct, ale mám pocit, že kdybych neměl základy a znalost například řazení a obecně povědomí o řízení, asi bych si na řízení sám v provozu úplně nevěřil
vloženo: 10. října 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hrozné. Naučil jsem se jezdit díky rodičům a ne díky tomuto pánovi.

Nedoporučuji.
vloženo: 14. září 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou AG osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AG < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola AG - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje