Autoškola AHA - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly AHA

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AHA < <

Dobrý den pane Hajdučko,to co říkate žákum při řízení vozidla je dost lhavé.Vemte si silnicní zákon a ukažte mi kde je dáno že žák nesmí zdržovat provoz ve městě!!!!!!Pokud já vím ve městě se jezdí max do 50 km a to ještě když se řidič cítí jistě,je jedno jestli jede 20 či 50 km|h tak proč vyžadujete po žácích aby jeli tak jak vy chcete? Jste dost špatnej instruktor dle toho co slyším na vás od spoustu lidí a dokonce se ani nezastanete žáku u zkoušek a co já slýchavám že ten komisař vyhazuje lidi za hlouposti tak si budte jistej že se budu dost podrobně o vás a pana komisaře zajímat s pozdravem mag.Veselý J. Dopravní Policie Praha.
vloženo: 16. července 2015
vložil: J.Veselý,

Autoškolu AHA hodnotím velmi kladně, přístup instruktora byl výborný, dokázal vše vysvětlit, byl trpělivý a domluva s ním byla snadná, domlouvání na jízdách bylo perfektní, byl ochotný přizpůsobit se našim možnostem a nevadilo mu jezdit i večer. Tuto autoškolu velice doporučuji všem!!!
vloženo: 27. července 2014
vložil: jméno nezveřejněno,

Výborný instruktor. Trpělivý, vše dokáže jednoduše vysvětlit,pohodový, komunikativní, ochotný. Skvělá domluva.
vloženo: 4. února 2014
vložil: Pavlína Režná,

Pokud máte s autoškolou AHA osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AHA < <

Autoškola AHA - navigace