Akademie profesionálních řidičů s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Akademie profesionálních řidičů s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Akademie profesionálních řidičů s.r.o. < <

Tuto autoškolu vřele doporučuji! Pokud se opravdu chcete naučit řídi a né jen získat řidičák, tak jedině tato autoškola!!!
Skvělej přístup, vše vysvětlí, připraví Vás na závěrečky. Já zde dělala C , C+E a opravdu si nemůžu vynachválit! Skvělej kolektiv lidí v autoškole, i ten přístup, to se jen tak nevidí!!! :) Andrea
vloženo: 15. května 2019
vložil: Andrea, emailová adresa nezveřejněna

Klidný a profesionální přístup k 15-tileté dceři, která si dělala řidičák na motorku. Vše zvládla a zakončila úspěšným složením zkoušek.
vloženo: 9. prosince 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu mohu vřele doporučit všem studentům, kteří si chtějí získat řidičské oprávnění skupiny A nebo B v takřka rodinném kruhu, kde na Vás nikdo nebude zvyšovat hlas a vše Vám naprosto od základů vysvětlí. Nemusí se bát přihlásit ani člověk, který nikdy za volantem neseděl a nemá žádné znalosti o automobilu jako takovém. Autoškolou jsem prošel naprosto bez problémů a dnes již jezdím vlastně kdekoli, nebojím se díky přípravě v autoškole ani do Prahy. Lektoři jsou velice vstřícní a zkušení pánové. Sice mi dělalo menší problém přejít z nafťáka na benzín, ale už jsem si na to zvyknul a dnes mi nedělá problém řídit jakékoli auto. Mohl jsem si dokonce i zkusit jezdit v dodávce a to považuji za velikou výhodu a cennou zkušenost.
vloženo: 28. srpna 2012
vložil: Vojtěch Zeman,

Pokud máte s autoškolou Akademie profesionálních řidičů s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Akademie profesionálních řidičů s.r.o. < <

Akademie profesionálních řidičů s.r.o. - navigace