Autoškola Alias Contra - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Alias Contra

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Alias Contra < <

S touto autoškolou jsem byla nadmíru spokojena, příjemný, pohodový lektor, který vše v klidu vysvětlí, poradí a opravdu s vámi hodiny tráví pořádným ježděním a připravuje na zkoušky. Musím říct, že mně osobně připravil výborně. S touto autoškolou jsem byla nadmíru spokojena a za sebe doporučuji. M
vloženo: 19. března 2012
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna

autoškola slibuje jízdy po dálnici, v myčce,nic z toho nebylo,auto jsem si vybrat nemohla,dostala jsem ho přidělené,musela jsem jezdit na místo určené pro začátek jízdy,kde jsem také jízdy končila,nikam pro mě nikdo nejezdil.Původně jsem měla pocit,jakou úžasnou autoškolu jsem si vybrala,jak ušetřím čas,ale opak byl pravdou.Pouze super paní učitelka.která mě opravdu základy naučila a připravila mě na závěrečné zkoušky,které jsem úspěšně absolvovala.Myslím,že by bylo potřeba více teorie -vyhláška,údržba,zdravověda -to si musíte nastudovat sami,žádné hodiny na toto téma.Prostě díky paní učeitelce všechno zlé zapomínám a už se těším,až budu brázdit silnice,škoda,že se na nový řidičák musí čekat 20 dní-to je pro nováčka dost dlouhá doba.
vloženo: 9. října 2009

díky bohu, že to mám za sebou a snad už nikdy více:-)
vloženo: 9. října 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna