Autoškola Alternativ - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Alternativ

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Alternativ < <

Na každou jízdu jsem šel s tím že budu muset vydržet necelou hodinu kritiky že strany vyučujícího a to i přesto že jsem nedělal zásadní chyby. Pokud jsem je udělal, moc dobře jsem si to většinou uvědomoval (diskutoval jsem o tom s dalšímy řidiči kamionů). V očích instruktora budete vždy hlupák a opice. Pokud se chcete informovat o čemkoli, zásadně používejte emailovou adresu, předejdete možným problémům s instruktorem. Dodám že bych odstoupil a nebo to dodělal rozhodně jinde kdybych to nevydržel skoro až dokonce. Rozhodně nedoporučuji. Pan Egon Zelinka je jistě velice příjemný pán, ovšem instruktor je opravdu vznětlivý člověk.
vloženo: 27. července 2021

Přístup k žákovi skvělý. Instruktor vysvětluje co se jak proč dělá, aby žák věděl a nejen mechanicky něco prováděl. Podpora nejen při obtíží v dopravě. Moc jsem spokojená, příjemná atmosféra, pochvala za konkrétní činy - to potěší :)
vloženo: 13. května 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dobrý den, chtěla bych strašně moc poděkovat především Panu Zelenkovi je to člověk který ví co děla a vždy naučí ,velice sympatický a dobrý učitel , velice ho doporučuji . Pak bych velice chtěla poděkovat Panu Štěpánkovi ač mladý učitel tak taky výborný šikovný nebýt jeho zítra bych si nešla pro řidičský průkaz .... A moc se na to těším . Autoškolu Alternativ doporučuji mají úžasný lidský přístup Děkuji moc Ivona
vloženo: 1. listopadu 2014
vložil: Ivona, emailová adresa nezveřejněna

Pan Egon Zelinka je moc příjemný, a navíc i trpělivý. Neplísní studenta za malé chyby, jak to dělají jiní instruktoři, a tím mu dává příležitost, aby se toho naučil co nejvíce. Sjezdili jsme během krátké doby kus Prahy, začínali jsme na parkovišti a končili na Jižní spojce - cenná zkušenost.
Bezproblémová domluva na termínech, ochotný cokoli vysvětlit.
V této autoškole se nemusíte bát, že byste opakovali praktickou část zkoušek:-)
vloženo: 25. června 2012
vložil: Petra Svobová, emailová adresa nezveřejněna

Pan Zelinka je opravdovy profik.
vloženo: 15. července 2011
vložil: Barbora, emailová adresa nezveřejněna

Byla jsem velice spokojená.
vloženo: 18. října 2009
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Alternativ osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Alternativ < <

Autoškola Alternativ - navigace