Autoškola AM - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly AM

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AM < <

vloženo: 17. dubna 2018

Pan instruktor je velice milý pán, který umí skvěle naučit a připravit vás na provoz :) nikdy nezvýšil hlas, má super přístup, vtipkuje :-) testy jsem u něj udělala na 100% a jízdu hned napoprvé :-) chci moc poděkovat a určitě doporučuji :) M.C.
vloženo: 29. července 2016
vložil: Martina Cisařová, emailová adresa nezveřejněna

Naprosto bezvadná autoškola. Pan instruktor je velmi přátelský a hodný, za celou dobu svého výcviku jsem ho neslyšel ani jednou zvýšit hlas (na mě ani na nikoho jiného). Výuka probíhá v naprostém klidu a celkem rychle. Na teoretické testy jsem byl připraven perfektně a závěrečnou praktickou zkoušku jsme skoro všichni zvládli naprosto s klidem. Mohu jedině doporučit!
vloženo: 13. června 2016

Výborná autoškola, milý přátelský přístup, vtípky.. Málo kdo tohle všecko umí spojit s kvalitní výukou. Jednoznačně se v této škole naučíte všechno co potřebujete a přitom ve velmi příjemném prostředí, které Vás nebude stresovat. Skvělý instruktor, velmi dobře ovladatelné auto a v neposlední ředě i velmi nízká cena. Doporučuji!
vloženo: 15. října 2015
vložil: Klárka, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu A.M rozhodně doporučuji. S panem instruktorem je vždy zábava a vše skvěle naučí. Zkoušky jsem dala v klidu napoprvé, protože jsem byla dostatečně připravena. :)
vloženo: 22. července 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Mrtka je neuvěřitelně laskavý člověk, který s vámi o vašich chybách zavtipkuje, ale zároveň vám řekne proč to bylo špatně a jak tomu předejít. Časová vytíženost instruktora tady opravdu je, ale kdo má čas, najde si ho, protože tahle autoškola vám dá úplně všechna. Dobře ovladatelné auto, výborný přístup pana Mrtky, užijete si i legraci. Jednoznačně doporučuji.
vloženo: 21. května 2015

Kvalitní výuka za ještě lepší cenu. Příjemný přístup od instruktora, který vás podpoří, vysvětlí vám případné chyby a především nemá potřebu si na vás léčit své problémy. Pan Mrtka během výuky navozuje velmi příjemnou atmosféru během výuky. Jediná nevýhoda může být časová vytíženost instruktora, což samo o sobě vypovídá o oblibě autoškoly! =)
vloženo: 27. ledna 2013
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

SKVELY PAN UCITEL, DOBRY PRISTUP K ZAKUM. KLIDNYJ A ZOTPOVEDNYJ , OPRAVDU NAUCI. DOPORUCUJI KAZDEMU. DOBRA CENA.
vloženo: 1. listopadu 2012
vložil: ALLA,

Pana Mrtku jednoznačně doporučuji. Naprosto pohodový, vstřícný přístup, nerozčiluje se, nenadává a přesto naučí. Navíc za velmi výhodnou cenu. Absolutní spokojenost :)
vloženo: 7. března 2012