Autoškola AML - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly AML

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AML < <

Tata autoškola, je prostě nejlepší, byla jsem velmmi spokojená. Skvělá příprava a učitel hodnej a vstřícnej! Fakt všem doporučuji :o)
vloženo: 22. září 2011
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna

AML autoškolu, bych určitě doporučil všem, určitě tato autoškola byla úžasná v tom, že "učitel" byl vstřícný, prostě v phoodě, určitě všem doporučuji!! Autoškola ve VŠEM VÝBORNÁ!
vloženo: 3. března 2011
vložil: Martin Kaiser,

Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
Doporučila bych tuto autoškolu všem z okolí.Byla jsem naprosto spokojená a vžy mi bylo vyhověno když jsem potřebovala.Příprava skvělá.Žádná nuda.Určitě všem doporučuji!!!!!!
vloženo: 24. listopadu 2010

Pokud máte s autoškolou AML osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AML < <

Autoškola AML - navigace