Autoškola AMS - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly AMS

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AMS < <

Vyborna autoskola! Pana Sazimu si nemuzu vynachvalit.
Skvely, pratelsky a trpelivy pristup k zakovi, vse potrebne mi vysvetlil, v pripade otazek a nejistot poradil.
V provozu se s nim jelo fakt v klidu a bez stresu.
S planovanim jizd taky zadny problem, snazil se mi vyjit maximalne vstric.
Obe zkousky zvladnute napoprve :)
Rozhodne doporucuji!!!
vloženo: 26. května 2022

Skvělý přístup, vše je o domluvě, snaží se vyjít vstříc. Mohu doporučit.
vloženo: 21. prosince 2021
vložil: Martin Č., emailová adresa nezveřejněna

Naprosto skvělé, tuto autoškolu rozhodně doporučuji
Pan učitel Sazima má skvělý osobní přístup k žákům, plánování probíhá jednoduše ve webové aplikaci - termínů je dostatek, Obtížnějsší situsce dokáže vysvětlit a i názorně nakreslit.
Celkově hodnotím kladně, na zkoušku mě skvěle připravili - teoretickou i praktickou část jsem zvládl na 1. pokus.
vloženo: 18. května 2021
vložil: Vít Dvořák, emailová adresa nezveřejněna

Jednoznačně super, pan Sazima je velice milý pán. Má vše promyšlené a zařízené.
Na lekce se hlásíte pomocí internetové stránky, kde si vyberete čas a datum jaký se vám hodí. Na stejné stránce si také zdarma můžete zkoušet testy teorie.
Vždy byl ochotný, trpělivý a vše pečlivě vysvětlil.
Pokud něco nechápete nakreslí to na papír a klidně to ještě 10x vysvětlí.
DOPORUČUJI!!
vloženo: 4. ledna 2020
vložil: Kateřina Losková,

Tuto autoškolu rozhodně nedoporučuji,nenechte se napálit tichým panem důchodcem...
vloženo: 8. října 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Hodnocení mne mrzí. Dle data vložení příspěvku se domnívám, že anonymem byla osoba s malou postavou, ale s velmi silnou obezitou. Pokud bylo sedadlo řidiče seřízeno tak, aby osoba dosáhla nohama na pedály, pak ji břicho tlačilo na volant a omezovalo zatáčet. Doporučil jsem přechod do autoškoly s jiným typem výcvikového vozidla. Ford Mondeo nebyl velikostně vhodný typ pro výcvik. Dotyčné osobě se můj postup nelíbil, osočila mne ze špatného nastavení sedadla řidiče, nevhodného jednání a cítila se zostuzena.
Ing. Miroslav Sazima

Doporučuji :).
vloženo: 18. září 2015
vložil: Michaela Zelenková, emailová adresa nezveřejněna