Autoškola Anita - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Anita

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Anita < <

Na tuto autoškolu nemůžu mít jiné hodnocení než skvělé,jízdy byly pohodové a vždy kvalitní,nikdy nebyly stresující,když něco nešlo paní instruktorka byla trpělivá vše a v klidu vysvětlila.Nikdy nebyl s ničím problém.Na všechny otázky jsem dostala odpověď.Za těch 28 hodin jízd si myslím že jsem se vše naučila,to co se v autoškole naučit má a teď jde o to jen se zdokonalovat a vylepšovat.Obě instruktorky na skupinu B jsou skvělé.Termíny jsme si vždy domluvili a jízdy byly často v týdnu.Málokdy se stalo že jednou.Za necele 3 měsíce jsem měla kurz za sebou a závěrečné testy a jízdy jsem měla na poprvé.Všem vřele Autoškolu Anitu doporučuji a přeji stejně úspěšné absolvování.
vloženo: 15. června 2015
vložil: jméno nezveřejněno,

Vřele doporučuji! Měl jsem skvělou instruktorku, jízdy byly zábavou a nikoliv povinností. Děkuji za příjemné hodiny a nové zkušenosti.
vloženo: 14. února 2014
vložil: Vojta Řehák,

Vše bylo super!!
vloženo: 21. června 2012

Milé a profesionální jednání.
vloženo: 21. října 2009

Pokud máte s autoškolou Anita osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Anita < <

Autoškola Anita - navigace