Autoškola Astra - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Astra

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Astra < <

Rozhodl jsem se napsat, jak to chodí s autoškolami v tomto městě. Píši zde hlavně pro ty, co zvažují do jaké autoškoly se přihlásit, ale i pro ty co nemohou zkoušky udělat. Tohle není HATE na konkrétní libereckou autoškolu, drtivá většina autoškol Vás řídit naučí. Proto tuto zprávu píši na všechny liberecké autoškoly. Problém spočívá v libereckých komisařích. Jak už bylo psáno před lety v této zprávě.
(Doporučuji přečíst komentáře pod článkem.) Od té doby se nic nezměnilo. Po absolvování kurzu v autoškole jdete na zkoušky, na kterých vás vyhodí za naprosté blbosti například zdržování provozu, znečišťování, atd. A zkoušky si opakujete a opakujete. Znal jsem jednoho řidiče z povolání, který řídil asi deset let a zkoušky musel udělat jinde. Jediná šance jak udělat zkoušku je jet první od magistrátu. Je takové nepsané pravidlo, že první co jede od magistrátu udělá. Zajímavé je, že tohle funguje u všech komisařů bez výjimky. Že by se snad dohodly? Druhá možnost jak udělat je pokud se komisař s někým baví a nevěnuje se svojí práci. To se však stává zřídka kdy.
Garantuji Vám ale, že komisaře poznáte již z dálky. Blondýna v kostýmku, bruneta oblečená v černém a běloch. Ten se asi chtěl stát lékařem, protože pořád chodí v bílém. Bílé boty, kalhoty i kožená bundička. Ten zkoušky dává jen hezkým holkám. O ostatních komisařích je škoda psát. Spojují je však prémie, které dostávají za vyhozené žáky. Jak všichni víme Liberec je nejzadluženější město v ČR (Mistrovství světa v lyžování), aby nějak umořily dluh vydělávají na lidech.
Vydělávají na tom i autoškoly. Za pučení vozidla a jízdy navíc. A tak nemají motivaci nic měnit. Slušné autoškoly o tomto mechanizmu vědí a na závěrečné zkoušky vozí žáky do jiných měst, nejčastěji do Turnova. Sem si i mnoho autoškol přesunulo sídlo. A většina neúspěšných žáků z Liberce sem chodí zkoušky dodělat. Přestup však také není nic pěkného. Tahle hydra se rozlezla i do nejbližších měst. Např. ve Frýdlantu se každého žadatele o přestup bojí přijmout, aby neměly problémy se zdejším komisařem.
A proč se o tom nemluví? Většina Liberečanů o tom ví a AŠ v Liberci nedělá. Ostatní to buď hodí za hlavu, nebo se s tím nechlubí. Kdo by se taky chlubil že udělá autoškolu na pátý a víc pokusů. Informace pochází z mých zkušeností a od bývalého instruktora z autoškoly. Vím, že stěžovat si jakémukoli úřadu nemá smysl, ale doufám, že to alespoň někomu otevře oči.

vloženo: 31. prosince 2015
vložil: Deon von Dux, emailová adresa nezveřejněna

Paní se mnou po určité době přestala komunikovat. Autoškolu jsem u ní nikdy nedokončil, ačkoliv již měla mé peníze. Rozhodně NEDOPORUČUJI.
vloženo: 28. července 2014
vložil: Tomáš Jirutka,

S touto autoškolou mám jen ty nejhorší zkušenosti. Nikomu NEDOPORUČUJI!!!!
vloženo: 27. září 2012

jedním slovem - NEDOPORUČUJI
vloženo: 25. ledna 2011
vložil: jan, emailová adresa nezveřejněna

S Autoškolou Astra jsem byl velmi spokojen,vyuka teorie probíhá hrou, bez videa,při jízdách mi bylo vše vysvětleno,zkoužky jsem zvládl na poprvéděkuji p.učitelce za její trpělivost a budu na autoškolu rád vzpomínat.David Nešnera
vloženo: 11. února 2010
vložil: Nešnera, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu nedoporučuji, pokud chcete mít řidičák dříve, než za 8 měsíců. Paní nabírá příliš moc studentů (zřejmě aby měla dříve peníze), a potom nestíhá odjíždět. O jízdu se musíte doprošovat a paní ke komunikaci používá bezplatné služby, které často nefungují, takže vám ani sms nedojde. A když jo, odpoví zpravidla po několika dnech.
vloženo: 12. ledna 2010

Pokud máte s autoškolou Astra osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Astra < <

Autoškola Astra - navigace