Autoškola Auto CZ - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Auto CZ

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Auto CZ < <

Autoškolu jsem si vybral díky nízké ceně, která činila 13 500,-
Na první dojem se mi zdál pan Duchek jako pohodář, ale bohužel tomu tak nebylo.

V této autoškole budete jezdit buďto s panem Duchkem a nebo s jiným učitelem.
Co se týče suplu, na tyto jízdy jsem se vždy těšil. Vše proběhlo bez jakékoliv toxicity a bylo mi vysvětleno vše, co jsem potřeboval.

Proč dávám 3 hvězdičky?
Pan Duchek je hrozně náladový člověk a jakmile jsem měl jízdu s ním, dostal jsem hned seřváno za každou kravinu, co se stala. Přišlo mi, jako kdyby očekával, že už máme vše umět v polovině jízd a za každou chybu začal být nepříjemný.
Bohužel jsem nebyl sám, je hnusný úplně na každého, dokonce i ženy.
Pan Duchek je hrozně opatrný na své auto a jakmile mu projedete nějakou díru nebo jste moc ukraje, hned to schytáte.
Nemluvím o tom, že i na závěřečných zkouškách se neudržel a začal řvát.

Co se týče teorie, ta je zde povinná a hodiny proběhly překvapivě v klidu.
Jediný důvod, proč nedávám 1 hvězdičku je ten, že když měl dobrou náladu, dokázal vše hezky vysvětlit a taktéž teoretické hodiny byly náučné.

Pokud se tato recenze k Vám někdy dostane, tak si uvědomte, že řvaním na žáky si dobrou reputaci neuděláte a taktéž je tímto způsobem nic nenaučíte.
vloženo: 18. ledna 2023

Pokud chcete být dobře připraveni k závěrečným zkouškám jděte určitě sem. Pan Duchek i jeho kolegové instruktoři jsou profesionálové a opravdu naučí. Přístup ke studentům je vstřícný a na všem je možné se domluvit, žádná arogance ani urážky. Autoškolu určitě doporučuji.
vloženo: 19. srpna 2020

Pokud chcete projít autoškolou bez problémů a být dobře připraveni k závěrečným zkouškám jděte určitě sem. Pan Duchek i jeho kolegové instruktoři jsou profesionálové a opravdu naučí. Přístup k studentům je vstřícný a otevřený, žádná arogance ani urážky. Autoškolu určitě doporučuji.
vloženo: 19. srpna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nejhorší autoškola, která v okrese Svitavy je.. Instruktor, pan Duchek je k žákům arogantní, má sarkastické poznámky, svým chováním své žáky ponižuje.. Zaznamenal jsem už několik studentů, kteří se rozhodli přestoupit, což je nejlepší řešení. Cena je sice hezká ale určitě to za to nestojí. Nic vás tu nenaučí, rozhodně nedoporučuji, hlavně pro ty, kteří mají slabší nervy :).
vloženo: 4. března 2020

solidní učitelé i vozový park,vstříctnost k individuálním potřebám žáků.
vloženo: 27. prosince 2010

Kvalitní autoškola, individuální přístup, studentská sleva, možnost vybrat si jízdy libovolně který den i hodinu, ten kdo projde touto autoškolou je připraven vlézt do auta a jet na silnici, ne jako od různých jiných "rychlokvaškových" autoškol produkujících mladé zabijáky a jalová nemehla způsobující nehody na každém rohu už při vyjíždění z garáže:-) Doporučuji
vloženo: 16. září 2010
vložil: Bohouš,

Instuktor i lektor super,především oceňuji jízdy v poměrně hustém provozu,které mi hodně daly!Můj instuktor mne nejvíc naučil svým klidným a rozhodným jednáním a velmi užitečnými radami co se týče řízení.I cvičné auto mne velice vyhovovalo.Co se týče teoretických hodin,bohužel jsem kvůli zaměstnání nestíhala všechny,ale lektor mne vyšel se vším vstříc,pomohl,poradil,prostě perfekt,nebyl pro mne problém absolovat autoškolu s mým zaměstnáním zdravotní sestry,kdy jsem sloužila i za nemocnou kolegyni,takže mi vyšli VŽDY MAXIMÁLNĚ vstříc,děkuji za pochopení!Na jízdy jsem se velice těšila i předjezdová kontrola mi hodně dala-u svého auta jsem to nedávno velice ocenila.Moje zkušenosti a přístup lektorů jsou velice kladné a jsem ráda,že jsem autoškolu dělala právě zde,děkuji a DOPORUČUJI VŠEM,Zuzka.
vloženo: 8. července 2010
vložil: Zuzka Trojáková,

Pokud máte s autoškolou Auto CZ osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Auto CZ < <

Autoškola Auto CZ - navigace