Autoškola Autoconsult, Autoškola Autoconsult s.r.o.

Vizitka

Autoškola Autoconsult
28. pluku 443/27
101 00, Praha- Vršovice
web: http://www.autoconsult.cz/

kontaktní údaje

MottoNabízíme kvalitní služby bez kompromisů.

Popis autoškoly

Každý žák je pro nás výzva a naší snahou je naučit každého řídit tak, aby se stal dobrým a schopným řidičem. Mluví za nás výsledky našich žáků. Nesnažíme se zákazníky nalákat na laciné triky a sliby, ale dokážeme najít konkrétní řešení.
Jezdíme moderními vozy a reagujeme tak na vývoj techniky.
K žákům přistupujeme profesionálně, každý náš instruktor se pravidelně školí v oblasti novinek v dopravě a také se účastní kurzů ke zdokonalení jízdy, za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností pro žáky naší autoškoly.

Vozový park motocykl:
  • Yuki 125 Sport (rok výroby 2005) [benzín] (malorážka pro nejmladší, tuningová verze s řadou vylepšení a vylepšeným vzhledem.)
  • Yamaha FZ6 N (rok výroby 2006) [benzín] (skvělá motorka pro získání respektu k motocyklům, ale i skvělé náčiní na odreagování a vytvoření úsměvu od ucha k uchu)
  • Kawasaki ER 5n (rok výroby 2005) [benzín] (motocykl pro výcvik skupiny Ao, tedy omezené do výkonu 25kW )
osobní automobil:
  • Škoda Fabia (rok výroby 2005) [benzín]
  • Škoda Fabia (rok výroby 2001) [nafta]
  • Škoda Octavia II (rok výroby 2007) [nafta] (vozidlo č.3, Octavia II, Facelift 1,9 TDi, chiptuning, výkon 130k)
  • Škoda Octavia II (rok výroby 2010) [nafta] (nové vozidlo s maximální technologickou výbavou k rozmazlování našich zákazníků)
nákladní automobil:
  • MAN LE 250 B (rok výroby 2002) [nafta] (model s výměnou nástavbou BDF, s celkovou hmotností nad 12t)
Autoškola Autoconsult byla doposud ohodnocena 24krát s průměrným počtem 4.42 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Autoconsult - navigace