Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Autoconsult - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Autoconsult

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autoconsult < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Autoconsult mohu vřele doporučit. Autoškolu jsem pečlivě vybírala, hledala jsem takovou, která mě nejen dovede do zdárného splnění závěrečné zkoušky a získání řidičáku, ale hlavně také takovou, ve které se opravdu naučím řídit a přestanu se bát. Toto vše se mi splnilo a ještě mnohem víc. Smekám před bezbřehou trpělivostí učitele (pana Vorlíčka), jeho péčí, vstřícností a přátelským přístupem. Časově jsme se vždy v pohodě domluvili, co se řeklo, platilo. Hodin teorie byl vypsaný dostatek, takže šlo v pohodě všechno zvládnout i po práci. Auto perfektní a trasy pro jízdy různě po Praze, takže jsem si mohla vše vyzkoušet. Doporučuji, díky týmu Autoconsult jsem velmi spokojená čerstvá řidička :)
vloženo: 8. dubna 2014
vložil: Michaela Kubů,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Autoconsult osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autoconsult < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Autoconsult - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje