Autoškola Autospektrum - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Autospektrum

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autospektrum < <

Ráda bych se přidala ke komentáři vloženému níže. Autoškolu Autospektrum jsem také před několika měsíci absolvovala a měla jsem naprosto stejné zkušenosti. Z 45 minutových hodin se stávaly většinou poloviční a rozhodně jsem neodcházela s dobrým sebevědomím. Důvody byly většinou podobné, jako ty již zmíněné, či časté nákupy v rámci jízdy. Naopak mohu vyzdvihnout hodiny zdravotnické přídavy, které byly velice dobře připravené a panem lektorem i pro laika dobře srozumitelné. Autoškolu jsem zde dokončila proto, že ze začátku problémy nebyly tak markantní a poté jsem při svém pracovním tempu neměla čas řešit nějaký přestup. Autoškolu jsem naštěstí úspěšně dokončila, ale nemohu říct, že s velkou jistotou a spokojeností.
vloženo: 9. února 2012

Jízdy v autoškole mají trvat 45 minut, nikdy se mi nestalo, že doba byla dodržena. Vždy jsem jezdila v průměru 20 minut.
Důvody byly všelijaké. Nejvíce jsem ztrácela minuty tím, že si paní instruktorka povídala s panem mechanikem, nebo se zdržovala na toaletě, další hodinu něco hledala.. Autoškola mě stála cca 10 000 Kč (26 jízd v provozu + 2 jízdy na trenažeru + zdravotnická příprava+ konstrukce a údržba vozidla). Další jízdy navíc stojí cca 300kč/45min a nechce se mi dávat další peníze za to, že z 45min odjezdím 20min. Termín zkoušek je vždy jednou do měsíce s určitou kapacitou žáků. Není možné, aby žák pak 3 týdny vůbec nejezdil, když se nedostane na zkoušku v určitý měsíc, kdy má výcvik doježděn a potom šel rovnou na zkoušku až následný měsíc. Autoškola by to měla mít vypočítané. A né, že žák si bude dokupovat jízdy.
Nebyla jsem spokojená. Jedině co bylo skvělé, byla zdravotnická příprava. Výborný výklad na úrovni...

vloženo: 8. února 2012

V atoškole jsem byla maximálně spokojena a navíc jsem měla jako vyučující ženu, což bylo opravdu báječné.
vloženo: 5. listopadu 2009
vložil: Monika Bačíková,

Pokud máte s autoškolou Autospektrum osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autospektrum < <

Autoškola Autospektrum - navigace