Autoškola Autosprint - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Autosprint

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autosprint < <

Celkový průběh kurzů byl výborný, teoretická výuka byla zábavná s použitím učebnic i počítače. Přístup učitelů k nám, žákům byl velmi profesionální a zároveň přátelský. Vždy byli ochotni na vše odpovědět. Jízdy s instruktorem byli velmi profesionální. Když jsme nějak zazmatkovali instruktor nás vždy podržel. Autoškolu AUTOSPRINT bych všem velmi doporučila!!
vloženo: 22. června 2010
vložil: Ivana Kaiserová,

vloženo: 18. srpna 2009

Pokud máte s autoškolou Autosprint osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autosprint < <

Autoškola Autosprint - navigace