Autoškola Autostart - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Autostart

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autostart < <

Autoškolu jsem absolvoval asi před dvěma lety. K napsání recenze mě přiměla reportáž o nedůslednosti autoškol, kde mladík popisuje, že se v autoškole nenaučil, že při předjíždění se má podřazovat. I pro mě toto byla nová informace. Po dvou letech, co mám řidičák.

Každá tři-čtvrtě hodinovka trvala pouze půl hodiny (spojená tedy hodinu), nikdy jsme nejeli na vyšší převod než 3, ani jsem se neučil příčně parkovat (což bylo vyžadováno u zkoušky).

Kdykoliv se mě někdo ptá, zda nevím o dobré autoškole, řeknu že nevím, ale rozhodně nechodit sem.
vloženo: 14. listopadu 2016
vložil: Tomáš B, emailová adresa nezveřejněna

Řidičák už mám něco málo přes rok, přesto mi to nedá nenapsat recenzi na tuto autoškolu, protože vím že dobrých autoškol je stále méně.
Když vidím, jaké problémy mají moji kamarádi s autoškolou, kde jim nechtějí napsat termíny jízd, dokola se vymlouvají na magistrát, neodpovídají na sms, nebo jim při jízdách tzv. ''šmelí'' hodiny, jsem opravdu ráda že jsem si vybrala zrovna AUTOSTART.Přístup naprosto skvělý, po jízdě jsme vždy hned domlouvali jízdu další.Snaží se vyjít vstříc a hledají alternativu aby byli spokojeny obě strany.Pan Jinřich Zikmund, kterého jsem měla jako lektora byl naprosto skvělý, vždy jsem se těšila na další jízdy.Umí uklidnit, hodit lidi do pohody před tím než sednete za volant.Při jízdě si s vámi povídá, při tom však nezapomíná upozorňovat na chyby nebo napak pochválit za dobrou jízdu nebo manévr.Když něco uděláte špatně tak neječí, v klidu řekne co se mu nelíbilo a jak to máte změnit.Jednou se mi podařilo ho tošku více naštvat a jeho reakce? NIC. Řekl mi co jsem udělala špatně a ač bylo vidět že jsem mu opravdu ''zvedla mandle'' (už nevím co jsem tenkrát provedla, tuším že mu málem sejmula zrcátko:D), s naprostým klidem se mnou chybu projednal a jelo se dál.Před závěrečnou zkouškou se mě snažil uklidnit, při zkoušce vás nepotopí, ba naopak snaží se být co nejvíc nápomocen.To že jsem napoprvé zkoušku neudělala byla jen a jen moje chyba, respektive chyba mého vystresovaného já (nedala jsem přednost zprava). Před opravnou zkouškou mě pan Zikmund vzal na 15 minut projet, když viděl že se klepu jak drahý pes, uklidňoval mě a snažil se mě hodit do pohody.To se mu povedlo, zkoušku jsem odjezdila na perfektní (musím říct že zásluhu má i supersympatický komisař se kterým jsem zkoušku jela, což se bohužel na můj první pokus říci nedá, a to že komisař se na vašem chování v autě stoprocentně podepíše).....Zkrátka a dobře- tato autoškola nepatří mezi nejlevnější, jsem ráda že jsem si zaplatila za tuto autoškolu, protože nikdy nebyl jediný problém a nemůžu si ji vynachválit.Kdo hledáte skvělou autoškolu se skvělým přístupem, autoškola AUTOSTART vás určitě nezklame a pan Jindřich Zikmund také ne a patří mu za to ode mně obrovský dík!!!! Karolína Y.
vloženo: 3. září 2016
vložil: Karolína Y.,

S autoškolou jsem velmi spokojena. Přístup učitele výborný, nikdy nekřičel, vše v klidu vysvětlil. Domlouvání na jízdy bez problému, nikdy nedošlo ke zrušení.
Takže mohu doporučit.
vloženo: 14. ledna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Super autoškola,všem vřele doporučuji :) byla jsem velmi spokojená!!!
vloženo: 31. října 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Výborná autoškola, instruktor velice přátelský, přesto profesionální přístup. Vše záleží na individuální domluvě - čas, místo jízd. Nemůžu proti této autoškole říci křivého slova.
vloženo: 11. října 2010

Výborná autoškola , velice trpělivý instruktoři , příjemné prostředí. Naučil jsem se hodně a velice doporučuji.Instruktoři vše pěkně vysvětlí a jsou velice ochotní. Jízdy kolem Podolí jsou super.
vloženo: 10. června 2010

Výborná autoškola s trpělivými instruktory.
vloženo: 5. března 2010

Kurz byl rychklý (2 měsíce) a měl jsem z něj velmi dobrý pocit.
vloženo: 12. listopadu 2009

Výborný a profesionální přístup instruktorů
vloženo: 2. září 2009

Velice dobra autoskola kde vam instruktor pomuze jak jen muze a pamaha i pri konecne jizde s komisarem. Jezdit se tam clovek opravdu nauci a myslim ze se nausic dobre.
vloženo: 13. srpna 2009
vložil: Maverick,

Pokud máte s autoškolou Autostart osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autostart < <

Autoškola Autostart - navigace