Autoškola BABY - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly BABY

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola BABY < <

Perfektní přístup neni jim co vytknout
vloženo: 22. srpna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu bych doporučila úplně každému,hodiny se nemusí plánovat dopředu což je super ,prostě zavolá buď ondra nebo štefan a jede se. Jezdí každý den takže klidně můžete mít jízdy každý den a skončíte brzo. Teorie jsou vždy ve středu kde probíráte různé křižovatky a problémy při řízení fakt pecka. Takže můžu jenom doporučit
vloženo: 15. července 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu baby můžu vřele doporučit, klidný přístup, vřele jednání a veškerá pohodlnost
vloženo: 6. května 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tak v tehle autoskole jsem byl nesmirne spokojený po vsech stránkach co se tyce vozidla super,co se tyce pristupu super,co se tyce instruktoru: Stefana a Ondry majitele fakt superr uplne pecka :) cena luxusni:) priprava na zkousky suprova, na zkousky jsem sel uplne na max pripraveny a bez nervu proste klidny a vedel jsem ze to zvladnu:) Pokud mohu doporucit kdo je z Jablonce a okolí nevahejte a bezte do tehle autoskoly je to nejlepsi autoskola siroko daleko fakt pecka !:) vrele doporucuji. Jo a jeste jsem chtel dodat ze testy jsem zvladl na plny pocet 50/50 a jizdu taktez vse na poprve fakt pecka !!!!!:))))
vloženo: 6. srpna 2017
vložil: Tomáš,

Skvělý přístup k žákům. Velká spokojenost naučí vás vše co je potřebné aby jste zvladli zkoušku na výbornou. Doporučuji :)
vložil: Sýkorová,

vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Naprosta spokojenost. Všem mohu jen doporučit. Skvělý přístup a hlavne super učitel Ondra Vinš. :-)
vložil: Lucka, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu BABY bych rozhodně všem doporučila! Instruktoři mají k žákům skvělý přístup a vždy mi se vším vyšli vstříc. Ke zkouškám jsem byla výborně připravena a také jsem je zvládla na první pokus.
vloženo: 1. února 2016

Autoškola BABY mě připravila na zkoušky opravdu zodpovědně. Byl jsem na 100% připraven. Ja osobně, bych nic neměnil. Byl jsem spokojen.
vloženo: 7. prosince 2015

Autoškolu BABY určitě můžu doporučit všem hlavně těm co mají obavy,že by něco nezvládli. Přístup k žákům je na skvělé až kamarádské úrovni. Testy i jízdy jsem dala na první pokus a naprosto v klidu. Za mě super!!!
vloženo: 3. prosince 2015
vložil: Monika, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu Baby bych rozhodně všem doporučil...skvělý přístup od učitele Ondřeje Vinše,v čem mohl,vyšel mi vstříc,byl pohodový a zajistil při hodinách jízdy skvělou atmosféru.
Ke zkouškám jsem šel zcela připravený a také to tak vypadalo,jak testy,tak jízdy jsem udělal na poprvé.
vloženo: 3. prosince 2015
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna

Spechala jsem a zaroven jsem nemela dost casu. V autoskole se mi ale vzdy snazili vyjit vstric a zvladli jsme vse v pozadovanem terminu. Kdyz jsem sla k zaverecnym zkouskam, citila jsem se plne pripravena, a taky ze jsem je udelala napoprve. Je to sice jen mala skola, zato je kvalitni a rodinne prostredi vam pomuze zvyknout si na novou dovednost naprosto prirozene. Urcite doporucuji.
vloženo: 15. srpna 2015
vložil: Simona, emailová adresa nezveřejněna

Celkový průběh autoškoly byl pohodový, učitel Ondřej Vinš je velmi trpělivý, časově se přizpůsobil mým potřebám, dostala jsem knížku i výuková CD, učebny probíhají kolektivně v centru Jablonce nad Nisou, jízdy především v Jablonci a okolí. Na zkoušky jsem se cítila připravená, vše klaplo napoprvé. Autoškolu vřele doporučuji.
vloženo: 12. května 2013
vložil: Michaela Došková,

Pokud máte s autoškolou BABY osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola BABY < <

Autoškola BABY - navigace